מרגרט ג'וזפס מתגרה בג'ניפר איידין בגלל הרומן של ביל

קרדיט: בראבו

על פי הדיווחים, סדרה של הודעות DM שהודלפו שנשלחו על ידי מרגרט ג'וזפס למעריץ שהיא האמינה להיות ג'ניפר איידין מעוררים סערה ברשתות החברתיות.

לקראת הבכורה בחודש הבא של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13, מרגרט נראית מתגרה בשחקנית המשותפת שלה, שבעלה ביל איידיןאת הרומן של היא חשפה בבכורה של עונה 12, בכך שהזכירה את בגידתו והציעה שהיא יודעת את שמה של האישה שאיתה בגד.

"זכור לפני כמה חודשים כשמרגרט ג'וזפס חשבה שאני ג'ניפר איידין ואיימה עלי, העלתה מישהו בשם [redacted] והתענג על הרעיון של משפחה נופלת? היא די מעוותת, אמוג'ים בסך הכל." שונאים הולכים לשנוא אבל אני פשוט אוהב אהבה אהבה כתבתי בכיתוב של סרטון צילום מסך ב-4 בינואר.

ובהודעה של מרגרט למעריץ, שהחלה ב-8 בבוקר ב-27 באוקטובר, היא האשימה את האדם שהוא "אובססיבי" אליה מליסה גורגה לפני שדורש את "לוחמת המקלדת המפוחדת" ו"הונאה" להתעמת איתה בשידור חי באינסטגרם.

"מופעל חחח אתה אובססיבי לעצמי ולמליסה. כל הטוויטר שלך ועכשיו אינסטגרם עוסקים בתקיפתנו. כולם יודעים מי אתה ואם באמת היית 'גבריאל' תעשה איתי אינסטה לייב ותתעמת איתי באמת פחדנית… או חכה למה שיבוא", הזהירה מרגרט בהודעה אחת, והוסיפה גם את האימוג'י של ציור הציפורניים.

"אינסטה חי פחדן כי אתה עומד להיחשף," היא המשיכה ושאלה אם האדם "מפחד".

"והחברה של בעלך יוצאת", היא חשפה וכתבה, "[redacted] התקשר", בהודעה אחרת.

מרגרט אמרה אז, "תהנה מהיום שלך באובססיביות בזמן שהוא אובססיבי על כולם מלבדך", והיא עודדה את האדם שהיא האמינה שהוא ג'ניפר "להנות מהימים האחרונים שלך לפני שהמשפחה שלך נופלת."

ובעוד שההודעות שהודלפו היו בנות חודשים, ג'ניפר לא היססה למחוא כפיים על דברי הכוכבת שלה בהודעה ששותפה מחדש שפורסמה בסטורי שלה באינסטגרם.

"היא ממש נהנית מהרעיון של משפחה נופלת, תן לזה לשקוע!" קרא את ההודעה שפורסמה בדף של ג'ניפר, שכללה צילום מסך של ה-DM האחרון של מרגרט.

RHONJ ג'ניפר Aydin טוענת שמרגרט ג'וזפס אוהבת את הרעיון של משפחה שנפלה לאחר DM הדלפה

לאחר מכן הגיבה ג'ניפר להצהרה של מרגרט בסדרה של תגובות באינסטגרם ששיתפו על ידי שונאים הולכים לשנוא אבל אני פשוט אוהב אהבה אהבה עַל טוויטר.

"[Redacted] הוא האדם שמרגרט חושבת שבעלי ניהל את הרומן איתו, וזה שקרי לחלוטין! עכשיו, אתם מכירים אותי עכשיו אנשים, אתם יודעים שהייתי מודה בזה אם זה היה נכון- היא הייתה הרכזת בתרגול שהוא עבד בו לפני 10 שנים. אשת מקצוע בעבודתה וחברת משפחה יקרה – מסוג האנשים שיזדעזעו, יעלבו ויגעלו מהסוג הזה של שמועות!" היא כתבה בתגובה הראשונה שלה.

"זה מפחיד לראות את השיחה הזאת, לראות איך היא מדברת אליך, חושבת שאתה אני – לראות את המזימות ואת ההתענגות לחבל ולפגוע במשפחה המאושרת שלי – אני נגעלת", היא הוסיפה בשנייה.

לאחר מכן, בפוסט אחר ששותף על ידי an RHONJ דף מעריצים פועל טוויטרנראתה מרגרט כשהיא מתעקשת שהיא לא רוצה לפגוע בנישואיה של ג'ניפר לביל או למשפחתה.

"אני לא יודע כלום על הנישואים של ג'ניפר ואני לא רוצה לפגוע במשפחה שלה או בנישואים שלה. כולם עושים טעויות. חשוב להחזיק אותו מיד ולהתנצל בהקדם האפשרי", שיתפה מרגרט בתגובה שנראה כי מאז נמחקה.

RHONJ Margaret Josephs טוענת שהיא לא רוצה לפגוע במשפחתה של ג'ניפר Aydin

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בבראבו.קישור מקור