מרדית' מארקס טורחת את ליסה על ששכחה את המאבקים של אחיין

מרדית' מרקס ו ליסה בארלו נראה שהוא מתרחק יותר ויותר מהפיוס.

בזמן שהגברות ספדו על עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי על הערותיה של מרדית' על נישואיה ועסקיה של ליסה, ועל התעללות המיקרופון הלוהטת של ליסה בעונה השנייה, מרדית' הגנה על הערותיה בנוגע לבריאותה הנפשית של ליסה והאשימה את הכוכבת שלה בהכפשת משפחתה כאשר ליסה טוענת את טענותיה כ"מסוכנות" ואומרת שמרדית' עדיין "מעניש" אותה למרות התנצלויותיה הרבות.

"מעולם לא פקפקתי בבריאותה הנפשית", התעקשה מרדית' על פרק קודם של התוכנית RHOSLC: After Show. "יכול להיות שעזרה, לך לעבוד יותר עם שמאן, מצא מאמן כושר טוב יותר, לך לראות מאמן חיים, לראות מטפל, להשיג ידידות שאתה מוצא את עצמך מספק, לעבוד על הנישואים שלך, או מה דעתך לקבל מגרש שדים? ”

"זה הכעיס אותי מאוד, במיוחד בגלל שהיא יודעת בדיוק מה אני עושה, בדיוק מה חשוב לי, בדיוק מה עברתי עם האחיין שלי, שהיא שכחה בנוחות באריזונה, וזה גם מאוד פוגע", המשיכה מרדית. מאותת למאבקי בריאות הנפש של אחיינה.

אבל לפי ליסה, היא מאמינה שמרדית' רמזה לחלוטין שיש לה "בעיות נפשיות" והאשימה את חברתה לשעבר ב"מחשבה".

"[It] היה תנאי עבורנו להיות חברים – שאני צריך לקבל עזרה", ציינה ליסה. "אני לא רוצה להיות עורך דין על ידי חבר שלי. מרדית מעולם לא עסקה בעריכת דין. יש לה תואר במשפטים והעובדה שהיא משתמשת במילים ובסמנטיקה עם האופן שבו היא אומרת את המילים שלה ובאילו מילים היא משתמשת כדי שתוכל לחזור ולומר, 'מעולם לא פקפקתי בבריאות הנפשית שלך…' אני לא יודע הרבה יותר על המחשבות של מרדית' שאני יכול לקחת."

במהלך פרק אחרון של RHOSLCליסה השתמשה בביטוי המתייחס להתאבדות באופן סתמי, מה שהביא את מרדית', שהיתה מובן רגישה לנושא.

"האחיין שלי עושה ניסיון לחייו והיא אומרת שהיא לא ידעה אבל כולם שמעו אותי מדבר על זה", אמרה מרדית.

עם זאת, בעודה מסתכלת אחורה על הערת "חתך לי את פרק היד", ליסה טענה שהיא לא מודעת לפרטים סביב מה שקרה עם האחיין של מרדית.

"זה מסוכן שהיא רומזת שאני לא בסדר נפשית כי היה לי רגע אחד שבו היה לי מספיק אבל בכל זאת כל ההשתוללות שלה בסדר לגמרי ובסדר. צעקת עליי בכל פעם שהיינו ביחד. אז מה היה שם? זה בגלל שהייתי חבר של ג'ן וכעסת עליי והענשת אותי על זה", חשדה ליסה.

"התנצלתי בפני מרדית' מרקס כל כך הרבה פעמים. זה לא מספיק,” המשיכה ליסה. "הגבתי מתוך פגיעה [during the hot mic moment]. זה היה מגוחך. רק רציתי לשחרר את הכאב והתסכול שלי. זה לא היה מתוך שנאה. היא האשימה אותי בכל דבר".

אבל כפי שציינה מרדית, "התנצלות בשילוב עם תירוצים אינה התנצלות."

"היא הלכה ופשוט החליטה להשמיץ לחלוטין את הדמות שלי ושל כל המשפחה שלי", הזכירה מרדית.

במבט לאחור על רגע המיקרופון הלוהט של ליסה, מרדית אמרה שהיא מאמינה שהתוקפנות של הכוכבת שלה נבעה ממשהו לשעבר שלהם RHOSLC חבר לצוות, מרי קוסביאמרה על קו הטקילה שלה.

"הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שהיא רצתה להרוס את האמונה של קהילה שלמה, כי מרי אמרה שהטקילה שלה היא שקר ואני לא מתכוון להשתתף, ואני חושב שהיא התעצבנה והתנהגה כמו שנתיים- זקן," חשדה מרדית. "[And] אלא אם כן היא תראה לי משהו שישנה את נקודת המבט הזו, אין לי דרך להאמין לשום דבר אחר".

למרות שמרדית אמרה שכדי להתקדם עם ליסה, היא תצטרך להרגיש בטוחה איתה ולדעת שליסה לעולם לא תהיה התפרצות נוספת נגדה, ליסה אמרה שמרדית' רוצה שהיא תודה שהיא "משוגעת" ו"המציאה הכל אז היא כבר לא מרגישה רע בגלל כל הדברים שהיא עשתה לה.

"זו הצדקה לנקמה שלה ואני לא יכולה לתת לה את זה כי זה לא נכון", אמרה ליסה.

בעצמה RHOSLC: After Show מִגזָר, וויטני רוז שקלה את הדרמה המתמשכת בין מרדית' לליסה, ואמרה שאחרי שקיבלה את "הסיפור המלא" והתנסתה בשתי הנשים, היא מאמינה ש"ליסה ראויה לסליחה".

"מרדית' אמרה את זה כשסיימנו את האיחוד של העונה השנייה. כולנו יצאנו יחד ל-SUR ומרדית' אמרה לליסה, 'רגע המיקרופון החם שלך הפך אותך לכוכבת. היה צריך לשנוא אותך בגלל זה והפכת לאיקוני'. ומרדית' עשתה סוואג. אז ברור שמרדית' בסדר עם זה שהיא מענישה את ליסה", אמרה וויטני.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור