מרדית' מסמנת על מה יותר מטריד מהמיקרופון החם של ליסה

מרדית' מרקס נפתחה על מערכת היחסים המתוח שלה עם ליסה בארלו ונישואיה ל סת' מרקס בזמן שהופיע בפודקאסט בשבוע שעבר.

כשהיא וליסה נשארות מנוכרות בעקבות דרמה העונה השנייה שלהן, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים חשפה שהיא מוטרדת יותר מהרגע של המיקרופון הלוהט של ליסה לפני שהציעה עדכון על נישואיה לסת', ואמרה שנדרש הרבה "עבודה וטיפול" כדי שהשניים יגיעו למקום טוב.

"זה קשה כי אתה יכול להסתכל על הזעם שלה. זה היה רגע אחד וזה לא בהכרח מגדיר מערכת יחסים", פתחה מרדית' בקליפ של הפרק ב-16 בנובמבר של Side Piece עם מליסה פייסטר פודקאסט משותף באינסטגרם.

לדברי מרדית', היא מאמינה שכולם "אנושיים" ועושה "טעויות".

"בעיניי, זה כשלעצמו לא ממש עניין גדול… זה כמו, 'בסדר בסדר, זה מה שזה'", הסבירה.

עם זאת, כשזה מגיע למערכת היחסים שלה עם ליסה, הסיבה שהם לא יכולים להתקדם עם ידידות היא בערך הרבה יותר מרגע המיקרופון החם של ליסה.

"אני מוטרד יותר מכל הדברים שנתתי את היתרון של הספק לליסה לפני הרגע הזה ושוב אחרי אותו הרגע", חשפה מרדית. "וזה מה שיוצר לי יותר את הקושי."

גם במהלך הופעת הפודקאסט, מרדית' תיארה את מעמדה הנוכחי עם סת' כ"פנומנלית", ואמרה שהם הצליחו להתקדם מהקשיים הזוגיים שלהם בעזרת מטפל זוגי.

"זו הייתה עבודה קשה ושום דבר לא בא בקלות", מרדית נָקוּב. "האהבה תמיד הייתה שם אבל לא התחברנו ותקשרנו. ברגע שהספירלה הזו מתחילה זה נעשה יותר ויותר גרוע, אז זה לקח הרבה עבודה וטיפול. לא ראינו את המטפל הזוגי שלנו כבר יותר משנה. אנחנו כל כך טובים עכשיו. ברור שיש לנו את הטיעונים שלנו אבל הצלחנו לפתור אותם בעצמנו. זו התקדמות ענקית עבורנו".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-21:00 בבראבו.קישור מקור