מרדית' מרקס וליסה בארלו סכסוך על הגדרת הפרשה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מרדית' מרקס ו ליסה בארלו היו מעורבים בריב בטוויטר ביום חמישי בבוקר, לאחר פרסום הפרק הראשון של ה- אחרי ההופעה ל עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עונה שלישית.

לאחר שליסה הציעה שחבריה לצוות ניסו לתפוס אותה לא מוגנת על ידי הזמנת גבר שלכאורה ניהלה איתו רומן וויטני רוזבמסיבת Wild Rose Beauty במהלך העונה השנייה, מרדית' פנתה לטוויטר כדי להכחיש שהיא ידעה על הרומן כביכול, שליסה טוענת שמעולם לא התרחשה.

"הם הזמינו ג'נטלמן שהם חשבו שיש לי רומן איתו, בתקווה להכשיל אותי. [And] מרדית' ידעה על זה, "אמרה ליסה בפרק של ה-16 בנובמבר RHOSLC: After Show.

אבל בתגובה, ב-17 בנובמבר צִיוּץ, כתבה מרדית, "לא ידעתי דבר על הרומן שלך עם האיש שוויטני הזמינה למסיבת ורד הפרוע שלה בזמן המסיבה. הראשון ששמעתי על הרומן הזה היה חודשים מאוחר יותר מוויטני. אתה לא יכול להטיל עליי אחריות על משהו שלא ידעתי עליו כלום".

מוחאת כפיים במהירות, ליסה הובהר"לא היה רומן."

"בגלל זה זה כל כך גס," היא המשיכה. "ואתה [on] מצלמה שאומרה שאתה יודע שהוא שם, והכוונה הייתה בדיוק מה שהסברתי בסרטון שלי. וויטני הזמינה אותו אבל כולכם ידעתם את הכוונה."

RHOSLC מרדית' מסמנת מכחישה שידעה על פרשת שמועות של ליסה בארלו

ובכל זאת, מרדית' התעקשה שהיא לא יודעת דבר על האיש האלמוני, וטענה שההתקנה נבנתה על ידי וויטני.

"ליזה, לא ידעתי שום דבר על האיש הזה או שום דבר על כך שאתה מנהל איתו רומן במסיבת הוורדים הפראיות של וויטני. וויטני אמר שהיה לך רומן איתו חודשים מאוחר יותר אלי. זה היה הראשון ששמעתי על זה", היא כתבתי בציוץ נוסף במלואו.

אבל ליסה לא השתכנעה, באופן פטרוני מספרים הכוכבת שלה, "אתה לא משוחרר." היא גם הוסיפה כמה אימוג'י לב אדום.

RHOSLC מרדית' מארקס מכחישה שידעה על רומן שמועות של ליסה לפני מסיבת ויטני

"לא ליסה, לא משוחררת," מרדית השיב, "אבל נמאס לי מהשקרים התמידיים עלי. לא ידעתי שום דבר על האיש הזה או על כל רומן שהיה לך איתו או עם מישהו אחר במסיבת ורד הפרא של וויטני. לא היה לי שום קשר לזה שהוא שם".

למרות שמרדית' התעקשה שהיא לא שיחקה תפקיד במערך Wild Rose של העונה השנייה, ליסה נראתה משוכנעת שהיא בעניינים, אפילו רמזה שיש קטעים שמוכיחים את דבריה.

"אל תדאג. אבקש תזכורת לצילומים. אני עסוקה בעבודה אז לא עוד @ בבקשה," היא הצהירה בהודעה אחרונה לחברתה החד-פעמית.

RHOSLC ליסה בארלו תבקש צילומים המוכיחים שמרדית' ניסתה לחשוף רומן לכאורה

בינתיים, בציוץ האחרון שלה, מרדית' אמרה לליסה שהיא תשמח לראות את הצילומים לכאורה.

"מושלם. אני אשמח לראות את זה כי זה לא קיים וגם אני עובד כך [please] פשוט תפסיק להפיץ שקרים כדי ששנינו נוכל לחזור לעבודה", היא סיפר חברתה לצוות.

RHOSLC מרדית' מרקס מאשימה את ליסה בארלו בהפצת שקרים

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-21:00 בבראבו.קישור מקור