מרדית' מרקס על הירי לכאורה של ג'ן שאה, RHOSLC עונה 4

קרדיט: כריס הסטון/בראבו

מרדית' מרקס מסתכל קדימה לעונה רביעית כמו עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית מתקרבת לסיומה.

ימים לאחר צילומי המפגש של העונה השלישית ללא חבר לקאסט ג'ן שאהמרדית' שקלה איך תיראה העונה החדשה בלעדיה כשהיא הצללה על חברי הסדרה אנג'י קטסנבס ו דנה בוט-נגרטהנהנה מהקלטת המפגש, והציעה עדכון לגבי ג'ן לקראת גזר הדין שלה בהונאה.

"אין לי מושג [about season four]… ברור, כפי שראית, יש סוג של פער, וחבל. [And] אני באמת לא יודע איך זה נפתר", הודתה מרדית' בראיון ב-15 בדצמבר עם E! חֲדָשׁוֹת. "אני חושב שתהיה החלטה מסוימת דרך חלק ממערכות היחסים ולא כל כך עם אחרים."

למרות שבראבו עדיין לא אישר את היציאה הפוטנציאלית של ג'ן מהקאסט, אנדי כהן רמזה שהיא לא תהיה חלק מהעונה הרביעית. וכשזה מגיע לעשות את התוכנית בלעדיה, מרדית' אמרה שהיא והחברים שלה לא יכולים להמשיך כאנסמבל של ארבעה.

"אנחנו לא יכולים לעשות את זה עם ארבעה וזה אפילו לא רק המספרים כמונו, אני באמת חושב שאנחנו צריכים קצת דם חדש שייכנס איכשהו לקשור אותנו יחד כי אנחנו לא עושים את זה בעצמנו." היא הסבירה, והמשיכה להאשים את אנג'י ק' ודנה ב"[exacerbating] המצב."

"יהיה נחמד למצוא מישהו שהוא קצת משכין שלום לקבוצה", הוסיפה.

למרות שמרדית' הייתה מסוכסכת עם מספר מחבריה לצוות RHOSLC עונה שלישית, כלומר ליסה בארלוהיא נכנסה להקלטת המפגש ביום שישי מוכנה להתנצל על כל טעויות שעשתה.

"כולנו בני אדם. כולנו עושים טעויות. אין לי בעיה להתנצל אם אני מרגישה שעשיתי טעות. [And] אין לי בעיה לעמוד מאחורי הדברים שעשיתי אם אני לא מרגישה שהם היו טעויות", שיתפה. "זה כל מה שאני יכול לעשות."

בעונה השלישית, אחד מהסיפורים של מרדית' כלל את מאבקי הבריאות הנפשית וההתמכרות איתם מתמודד אחיינה, אלכס. ולמרות שמרדית' מחקה את חשבון הטוויטר שלה לפני שבועות, היא אמרה שהיו מעריצים ש"תמכו מאוד" ואחרים היו יותר ביקורתיים.

"יש כמה אנשים שאוהבים 'למה היא מספרת את הסיפור שלו?' או מה שלא יהיה. אני פשוט כאילו, 'טוב זה מצחיק כי כל העונה השנייה לא עשיתי את זה'. וזה היה חלק עצום ממה שעברתי ושמרתי את זה לעצמי והפנמתי את הכל עד שזה היה משהו שהוא מוכן לעשות ורצה לעשות", היא חשפה.

במבט לאחור, מרדית אמרה שבעוד שהיא הייתה "מאוד פרטית" כשהיא הצטרפה לסדרה לעונה הראשונה, תיארה את עצמה כ"מגינה על עצמה" ו"זהירה", היא התרגלה מאז לרעיון לחלוק את חייה עם העולם .

"כשזה הגיע לכל דבר עם האחיין שלי שאמרתי בעונה השנייה, זה לא היה הסיפור שלי ולכן כשהוא הרגיש מוכן לעשות את זה, אימצתי את זה כי אני יודע שיש כל כך הרבה אנשים שם בחוץ שנאבקים עם נפשית בריאות, התמכרות, כל הדברים האלה", היא הצהירה. "ובעיני, אם אנחנו יכולים לעזור למישהו, אם אנשים יכולים לזהות שיש אור בקצה המנהרה, שיש מישהו שם בחוץ, שאתה לא לבד, זה היה ממש חשוב."

באשר לאופן שבו ג'ן התאפקה כשהיא מתכוננת להיגזר על פשעי הונאה, מרדית' אמרה, "ג'ן בסדר", לפני שהזכירה שהמאבקים שלה חורגים מעונשה בשל תפקידה ב RHOSLC.

"בדרך כלל יש לנו הזדמנות לדבר כמו [the show is] משודרת, בין אם זה עם מדיה חברתית או ראיונות או כל דבר אחר, והיא באמת לא זכתה באותה הזדמנות. היא הייתה קצת בחברותא אבל היא באמת ניסתה להתרחק לרוב. זו הייתה תקופה מאוד קשה כי לעבור את זה ולהרגיש שאין לך קול על כל השאר שהיא מתמודדת איתו, זה פשוט, זה מהמם", חשפה מרדית. "[So] היא פשוט מנסה להתמקד ביום-יום כמיטב יכולתה".

כמו כן, במהלך הראיון, מרדית' התייחסה לשמועות בנוגע ל"טובות" כביכול שליסה מבצעת עבור מיקום קו הטקילה של וידה שלה.

"אמרתי שיש שמועות בחוץ על ליסה בארלו ושלא האמנתי להן ובפעם הבאה פשוט אגיד שאני כן מאמין להן. כלומר, מה אתה רוצה ממני?" היא תהתה.

עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה של הפרק החדש של הערב של העונה השלישית של RHOSLC, שישודר בבראבו ב-9/8c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור