מרדית' של RHOSLC מסמנת אם לג'ן יש משהו על הת'ר

מרדית' מרקס הופיע ביום רביעי צפו במה שקורה בשידור חישם שיתפה את מחשבותיה בנושא הת'ר גייהידידות של עם ג'ן שאה.

לפני שהיא חולקת את מחשבותיה על ג'ן הופכת להיות פיזית איתה ליסה בארלוהפיוס הפוטנציאלי שלה עם ליסה, הדרמה של הת'ר עם וויטני רוזועוד, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים נשאלה אם היא מאמינה שלג'ן יש משהו על הת'ר שהוביל את הת'ר להיות כל כך נאמנה לה.

"אני לא חושב שיש לה משהו. אני חושב שזה החיווט של הת'ר ואני חושב שיש להם… מערכת יחסים יוצאת דופן", הסבירה מרדית' בפרק ה-14 בדצמבר של WWHL. "זה מאוד מורכב. יש הרבה רבדים שאני חושב שאני לא מבין בהם. [And it’s] כנראה [toxic]."

מרדית' גם חושבת שלת'ר יש הרגל להימנע מעימותים.

"אני חושב שהיא בהחלט עוזבת הרבה כשהיא מתעמתת. היא רוצה לעשות את זה קל ומהנה ואינה טובה בטיפול בבעיה", שיתפה מרדית.

במהלך הפרק של השבוע שעבר של RHOSLC, מעריצים צפו כשג'ן דוחפת את ליסה במהלך יום היאכטה שלהם וסירבה לומר שהיא חברה. אבל לפי מרדית', היא מאמינה שג'ן הייתה שיכורה מכדי להיזכר ברגע השנוי במחלוקת, וציינה שהיא "מעולם לא ראתה אותה שיכורה", וטוענת שגם ליסה טעתה.

"היא הייתה מאוד שיכורה. ברור שהיא לא הייתה צריכה לדחוף את ליסה. [But] אני חושב שליסה גם אם כי לא הייתה צריכה להיות תלויה בה כשהיא אמרה תן לי את המרחב שלי אז זו הייתה טעות משני הצדדים למען האמת", אמרה מרדית'.

עוד רגע שנוי במחלוקת שנראה לאחרונה RHOSLC מעורב ג'ן מוזג משקה על הראש של אנג'י קטסנבס לאחר שנודע לה שהיא לקחה את הסוויטה הראשית בבית שבו הם שהו בסן דייגו.

"זה לא משהו שאני אישית הייתי עושה," אמרה מרדית' לאחר שנשאלה אם זה היה בכיף. "[But] הייתי בהרבה נסיבות. ראית באריזונה שעשינו את זה. בסנט טרופז במהלך הקיץ, הייתי במועדון חוף שבו כולם עשו את זה. כל כך בטוח. אני משער."

באשר לדרמה המתמשכת של הת'ר ווויטני, מרדית' אמרה שהם "לא שומעים זה את זה".

"אני חושבת שוויטני מעניקה הרבה משמעות לדברים שהת'ר אומרת ומתכוונת שיקחו אותם כערך נקוב", הסבירה והוסיפה כי היא לקחה את "הצד של הת'ר".

בזמן שהותה בסן דייגו, מרדית' נבחרה למנכ"לית הכיף. ובעוד היא התעקשה שתעשה כמיטב יכולתה, היא זיהתה את כישלונה.

"מבחינת הניסיון, אני נותן לעצמי עשר. באשר להצליח, אני נותנת לעצמי 10 שלילי", הצהירה.

מרדית' התלוצצה אז בגלל שהיא "מונתה ליועצת של גברת גיי", היא לא יכולה להגיב על איך לחברה לצוות יש עין שחורה.

לגבי המתח שלה עם ליסה, מרדית' אמרה שבעוד שהיא וליסה יצאו מאריזונה "במקום טוב מאוד", ליסה המשיכה להתנהג בצורה מדאיגה.

"היא עשתה כמה בחירות אחרי שהראתה שהצבעים האמיתיים שלה הם בדיוק מה שהיא הראתה לי. אז זה המקום שבו אנחנו נמצאים, "אמרה מרדית.

כשהיא ושותפיה מביטים קדימה להקלטה ביום שישי של הסרט RHOSLC מרדית' אמרה שהיא מצפה "להשלים" כמה פערים.

"אני מרגישה שיש הרבה חורים והרבה דברים שהתמודדתי איתם… אז אולי להשלים כמה מהפערים האלה", הסבירה את תקוותיה.

לאחר שנשאלה לדעתה על אנג'י ק' שהביאה קבלות למסיבה של ג'ן, מרדית' אמרה שהיא מרגישה שאנג'י לא הוגנת כלפי ג'ן – ופועלת מתוך כעס.

"הרגשתי שזה מתחת לחגורה כי הרגשתי שהיה צריך להתייחס לזה אחד על אחד ולא בגלל שהיא כעסה. אם אני מארח מסיבה, אני לא שולח חשבון למישהו אחר. אבל אם הייתי אומר שאני פותח את הבית שלי והיא מצפה לקבל תשלום, אז הייתם חושבים שהם היו דנים בהוצאות האלה ובתקציב מראש", שיתפה מרדית.

כמו כן בתוכנית, מרדית' הגיבה למעריץ ששאל אותה אם היא מרגישה שהת'ר היא "כפכף" לאחר שראתה מה היא סיפרה לחבריהם לקאסט על ג'ן.

"אני חושבת שלידידות של הת'ר וג'ן יש הרבה רבדים וזה מאוד מאוד מסובך ואני חושבת שלשניהם יש רגעים של מעלה ומטה אחד עם השני אבל אני כן חושבת שהלב של הת'ר עם ג'ן", היא אישרה. "אני חושב שכולנו ראינו את זה בצורה מאוד ברורה. לכולם יש רגעים. אף אחד מאיתנו לא מושלם ויש לנו רגעים שבהם אנחנו מתעצבנים".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור