מרלו המפטון על למה היא דחתה את RHOA Peach, מטילה את קנדי

קרדיט: סטפני אילי/בראבו

מרלו המפטון יכול להיות מחזיק אפרסק היום. אבל לפני שנים היא חשבה על תפקיד במשרה מלאה עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה היה "לעולם לא יקרה".

בזמן שהופיעה בפודקאסט מוקדם יותר השבוע, מרלו, שהצטרפה לצוות במשרה מלאה לעונתה ה-14, הסבירה מדוע פעם דחתה אפרסק לפני שדנה בריב המתמשך שלה עם קנדי בורוסמצילה את חברתה לקאסט כ"פרחח מפונק", ומסתכלת לאחור על אחת מהתקיעותיהם.

בפרק ה-5 ביולי של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף, מרלו חשפה שבתקופתה כ"חברה", מתנגדים ומחזיקי אפרסקים של אותה תקופה אמרו לה לעתים קרובות, "את לא מספיק טובה", "את לא המותג שלהם", ו"לעולם לא תקבלי זה." וזה דבק בה.

"ממש שמתי את זה בלב שלי. כמו, בסדר, 'אתה הולך להיות חבר לנצח'", היא הודתה.

אבל למארלו הציעו בעבר אפרסק אבל "לא קיבל את זה".

באשר למה היא דחתה את זה, מרלו אמרה שהיא חיכתה יותר מדי והרגישה שהרעיון לא מתאים לאורח החיים שלה.

"בזמנו ישבתי כאן בסלון הזה עם ננה ו גרג ליקס וזה היה מאוחר מדי," הסביר מרלו. "הייתי כמו, 'לא'."

בעוד מארלו הופיעה בעונה הראשונה ללא חוזה כי "זה היה פשוט משהו כיף לעשות", היא לא הרגישה שלקחת אפרסק יעבוד עם חיי הרווקות שלה.

"זה פשוט לא היה מעניין," היא ציינה.

בנוגע לבעיות האחרונות שלה עם קנדי, מרלו אמרה שאמנם היא אסירת תודה לקנדי על שדגלה בתפקידה במשרה מלאה, אבל זה לא אומר שהיא "לא הולכת לספר את האמת".

"אם ה-a- שלך טועה, אני אקרא לך לצאת. והיא צריכה את זה בחייה", הסביר מרלו, וציין שלקנדי יש יותר ממספיק אנשים שמתנשקים "עליה כולה א-".

"אני אוהב את קנדי ​​עד מוות. אבל אם אני לא יכולה להיות חברה שלך ולומר לך את האמת, אני לא רוצה להיות חברה שלך", היא הצהירה ואמרה שקנדי לא רק "רגיש מאוד" אלא גם מפונק.

"היא כמו פרחח מפונק. פרחח מפונק שמרוויח כסף", קבע מרלו.

מרלו סיפר אז על אחד מהוויכוחים שלהם בעונה 14, שנלכד רק בחלקו על ידי מצלמות.

"היא הייתה כמו, 'אל תדבר איתי'. אני כמו, 'ילדה, שתקי לעזאזל. פרחח מפונק. אני יכול לדבר איתך. אתה טועה. אני יכול לקלל אותך. מי אתה לעזאזל?״ נזכר מרלו.

"אני לא מודאג מזה. לא אכפת לי מהעוקבים. לא אכפת לי מהסטטוס שאכפת לי ממנו בסופו של יום, כשהיא נכנסת לחדר וסוגרת את הדלת, היא יכולה להגיד, 'מרלו הוא בי-טק אחד אותנטי ואמיתי'. וזה כל מה שחשוב לי", הוסיף מרלו.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור