מרלו המפטון של RHOA כמעט התקשר לשוטרים על קניה מור

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto, סינדי אורד/NBCUniversal

מרלו המפטון שמה קץ מוקדם למסע השחקנים שלה להרי בלו רידג' בפרק של יום ראשון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה. ואחרי ההופעה, היא פתחה בהסבר למה.

בעודה מסתכלת אחורה על הקצה המתוח של המילוט מלא הדרמות של הנשים, מרלו הסבירה את החלטתה ושיתפה מדוע היא מוכנה להתקשר למשטרה על חברתה לצוות, קניה מורבתוך הריב המתמשך ביניהם, כאשר קניה הרהרה גם על האיום המשפטי שלה.

"פשוט הייתי כמו, 'אתה יודע מה? תשכחו מהטיול הזה״. אחרי הפינוקים של הכלב, אני כמו 'פאק את זה'", נזכר מרלו בפרק ה-24 ביולי של RHOA: After Showנותן קריצה ל דרו סידורההטלת העצם של פאטום אלפורד.

לדברי מרלו, היו לה תקוות גדולות לטיול – במיוחד אחרי שהיא "שפכה [her] הלב החוצה" וביקשה מחברותיה "להרים" אותה לאחר שהחליטה לשלוח זמנית את אחייניה לבית אחותה.

"רק רציתי שנהנה… אני אגיד רק בנסיעה באוטובוס, כשהגענו לשם לראשונה, אלו הרגעים הטובים היחידים שאני יכול לזכור", הודה מרלו, לפני שהוסיף, "ועוד רגע נהדר הוא כאשר אתה "הכל נשאר."

מרלו המשיך והביע אכזבה בקניה על כך שלא הצליח לתמוך בה.

"קניה אף פעם לא מחמיאה לי. היא אף פעם לא תומכת בי. לא פעם אמרת, 'מרלו אני כל כך גאה בך'. אז זה כאילו, נמאס לי לתת", שיתפה. "זה כמו המשפחה שלי. אני נותן, ואני נותן, ואף אחד לא מחזיר לי כלום. זה ממש עצוב. זה מדכא, וזה היה יותר מדי".

למרות שקניה, שבעבר טענה שהיא מתארחת בשכירות משלה, החליטה בסופו של דבר להצטרף לקבוצה, כפי שביקש מרלו, הנשים המשיכו להכות ראש לאחר שסירבה להשתתף בצ'אט אחד על אחד איתה. ולאחר סכסוכים ביניהם, דברים בין מרלו לקניה כמעט הובילו להזעקת המשטרה.

"התכוונתי להתקשר למשטרה שלה אם היא תיכנס למכונית, כי עכשיו אתה לא רצוי. כשהיינו בחוץ הייתי כמו, 'אני צריך שתעזוב'. היא לא תעזוב," הסביר מרלו על רגע שהתרחש לפני ההרפתקה של כריית אבני החן של השחקנים.

בינתיים, בקטע שלה, קניה אמרה את זה אחרי שר ויטפילד אמרה לה להגיע לבית הקבוצה בשעה 9:00 בבוקר, היא למדה ממישהו אחר שמארלו מאיים להתקשר למשטרה עוד לפני שהיא תגיע לבית.

"מארלו אמרה שהיא הולכת להתקשר אליי למשטרה אם לא אהיה שם עד השעה 9," היא הבהירה, והפריכה את הגרסה של מרלו לסיפור. "היא הייתה רצינית. היא ניסתה להזעיק אותי למשטרה".

"[And] מה אתה הולך להגיד אנא הראה לי איך אתה הבעלים או השוכר של המוסד הזה כדי שתוכל לומר למישהו אם הוא מסיג גבול או לא. בבקשה," המשיכה קניה. "אתה לא רוצה שאנשים יזעקו עליך משטרה, מה שהם עשו בעבר, אז אל תתנהג בבקשה כאילו אתה הולך להזעיק אותי למשטרה."

כמו כן, על RHOA: After Show, סניה ריצ'רדס-רוס ציינה שהיה צריך לאפשר לה להישאר עם מרלו בבלו רידג' כי היא תמכה בה לאורך כל הטיול של הנשים.

"היית צריך לתת לי להישאר גם כי היה לי הגב כל הזמן. והייתי כאן לזמן טוב", ציינה.

"עשית," השיב מרלו. "הייתי צריך רק רגע. [But] אנחנו יכולים לחזור."

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור