מרלו טוען שטוד העביר קנדי ​​בעבר

השבוע על עקרות בית אמיתיות מאטלנטהקנדי ​​בוררוס נכנסה ומנסה בגבורה לקטוף אפרסק חמוץ בגלל RHOA לתה אפרסק היה טעם רע. האם קנדי ​​תוכל לחדש את תפקידה כמנצחת ATL ולקבל את שלנו RHOA הרכבת חזרה על הפסים? הבה נתבונן ונראה, נכון?

מרלו משוחחת עם "העוזרים" שלה על כך שהבנים סוף סוף חוזרים הביתה. היא אומרת שאחותה קריסטל שמחה לראות אותם חוזרים אליה, ובצדק. אני לא יכול לדמיין איך היא ניהלה את זה בתוספת ארבעת הילדים שלה.

קניה אורזת לטיול שלה בג'מייקה וזורקת כמה אפשרויות בנושא בעלי חיים. דרו, שנראית טיפשה עם סרט הריסים שלה, מתקשרת לקניה, והם משוחחים על "החוקים" לטיול. קניה ודרו מצילים על תכנון המסיבה של סניה מכיוון שלאוכל לא צריך להיות טעם של רגליים אפרפרות. איך קניה תדע איזה טעם של רגליים אפרפר? קניה שואלת את דרו אם היא וסניה נמצאים במקום טוב. מדוע כל עקרות הבית מכל הזכייניות משתמשות במונח הזה? קניה מספרת לדרו שבן דודה שהולך להיות פלוס אחד לא מרגיש טוב. היא הולכת להישאר יותר בג'מייקה ולחגוג את יום הולדתה.

סניה ורוס המושחתת מאוד מתאמנת עם גיסה/מאמן שלה. הם מתכוננים לצלם את סדרת iFIT שלהם. דוס הקטנה, שמתהדרת בכמה גומות חן מקסימות, נכנסת לאווירת הכושר ומשלים כמה שכיבות סמיכה. הגוף של סניה הוא הארדקור, ואתה יכול לראות שלאישה יש מחויבות רצינית להישאר בכושר. רוס מזכיר את ג'מייקה, והוא הולך לעשות כמה פעילויות עם החבר'ה כדי להתרחק מהדרמה של הבנות. עכשיו כולכם יודעים למה אני אוהב את רוס, מלבד המובן מאליו – הוא מבין את התוכנית יותר מאשתו.

אנחנו עכשיו בבית פיטמן ורלף שם את AC כי הוא חושב שהפאה של דרו תתרומם בגלל לחות גבוהה. לאחר מכן, ראלף שואל את דרו לגבי השיער שלה מכיוון שברור שהיא הייתה מאותגרת שיער בעבר. דרו רוצה שרלף ישתף את האחרים שהוא מנסח ספר על הורות חורגת. ראלף דיבר עם אבא של יאשיהו, והוא עכשיו לֹא הולך לאמץ אותו. הוא קורא למוציאה לאור שלו אודרי לבוא לפגוש את אשתו מכיוון שהיה לו חוויה לא נעימה עם העוזר בעבר, והוא מעמיד פנים שהוא רוצה להיות שקוף הפעם. דרו מתרעם על הרחקה מתהליך כתיבת הספר הזה. ראלף רוצה שדרו יכתוב את ההקדמה, אבל היא לא מוכנה לכתוב על משהו שהיא לא יודעת עליו כלום. הוא חסר רגישות להפליא לרגשותיה של אשתו לגבי אימוץ בנה, ושנאת הנשים שלו נמצאת ברמה אחרת בסצנה הזו.

סניה תכננה לאסוף את כולם בטנדר אצן, אבל רוס שכח את הדרכון שלו. מרלו מביא את אדריאן, שהוא חנות הפרחים שלה. הזמנים במהלך COVID הם קשים עבור מרלו – בטח יש לה בעיות בשרשרת האספקה ​​עבור "סימנים" בגלל פרוטוקולי COVID עבור קשישים. קניה משתפת שהיא נוסעת לבד, ואתה יודע שזו תהיה בעיה. אני כל כך מקנא הם נוסעים לג'מייקה, אז אני אצטרך לחיות דרכם באופן חילוני. קנדי וטוד כבר נמצאים בשדה התעופה כדי להצטרף לצוות. למרבה המזל, רוס מגיע בזמן כי אני צריך לוודא ששגרת הכושר שלהם עובדת בשבילו 😊.

סניה לא קונה שהאורח של קניה היה חולה. היא דוחפת קדימה ומבקשת מכולם להציג את הפלוסים שלהם. קנדי משעשע שמארלו אף פעם לא מביאה את "הספונסרים" שתומכים בה, ואהבתי את בחירת המילים שלה! סניה הוא אדם פופולרי בג'מייקה והיה זקוק לאבטחה בעבר. היא מאוד גאה במקום שממנו היא באה וזה ניכר. הם שוהים במפרץ אושן עדן, שיש בו נופים ציוריים של האוקיינוס ​​- וכולם מקבלים סוויטות. טוד, שמתקשה לא לשתות בטיול הזה, מוותר על המשקה של בוב מארלי, שנראה טעים!

בזמן שהם נוסעים לחדריהם על עגלת גולף, קניה וסניה מבחינים בבחור נאה ליד הבריכה, והם משוחחים איתו. הם מזמינים את ג'ון לעזור לקניה להפעיל את החריץ שלה – או לפחות לקבל חצי גרוב. קנדי מתחיל להתאפק בעגלת הגולף השנייה. אני אוהב את זה בה מכיוון שאני תמיד מחפש גם את הארוחה והקוקטייל הבא שלי. לסניה ולרוס יש סוויטה נהדרת עם נוף רוצח. שיר מבקש להשתמש בשירותים שלהם, ומרלו עושה עניין גדול מזה שהיא מסריחה את החדר. היא מתעצבנת שמארלו מצילה עליה כשהיא זיהמה את האוויר שלה בעבר. שרי נראית מוטרדת כשהיא זוכרת את הסירחון המגעיל שספג מרלו. אני משתגע רק מלחשוב על זה.

סניה מנסה לפצות אותם למסיבה האחרונה. היא מזכירה שהיא נותנת חדרים טובים למי שנמצא בצד הטוב שלה. קניה כבר מקבל הודעות טקסט מג'ון, והדברים מסתכלים. החדר של קניה מקושט ליום הולדתה יָרֵחַ דְבַשׁ, וסניה שוב טעתה באווירת המסיבה. ג'ון, מאנגליה, מגיע לחדרו של קניה, והיא מסוחררת סביבו. קניה טוענת שהיא בוחרת טובה, אבל ההפקה מזכירה לנו בצורה מפוקפקת את היסטוריית ההיכרויות הנוראה שלה.

סניה, רוס, דרו וראלף נפגשים ראשונים לארוחת ערב. דרו שמחה על כך שלא קיבלה חילוף בחדר המלון שלה. קניה מביאה את הדייט שלה, ג'ון, לארוחת ערב עם הצוות. אסור לה באמת לרצות להשאיר אותו בסביבה כדי להכפיף אותו לרמה זו של בדיקה. שרי אוהבת את קניה הזו מכיוון שכולה מצחקקת שיש לה גבר בסביבה.

ראלף חולק את המתרחש עם הספר שלו עם הקבוצה. מרלו שואל לגבי ראלף שאימץ את ג'וזיה. ראלף לא רוצה לשבור את הלב של אביו הביולוגי – אבל מה עם אשתו? קנדי מנסה למנוע ממארלו הצבועה לשאול שאלות על כך מאז שהיא ויתרה על האחיינים שלה. תראה, אמרתי לך שקנדי העירה את הפרק הזה, והיא החליטה לסגור את מרלו סופית.

מרלו אומר לקנדי שאמא ג'ויס באה לפני טוד, וכולם יודעים את זה. היא אומרת לקנדי להתעסק בעניינים שלה לגבי האחיינים שלה. לאחר מכן מרלו נכנסת עמוק יותר ואומרת לקנדי שהיא מאפשרת לזלזל בגבר שלה על ידי אמה. היא באמת דוחפת את הכפתורים שלה מעל הבנים, והיא יורה על קנדי ​​עכשיו.

קנדי כועסת על כך שמארלו מזלזל בבעלה. היא מזכירה את כל הילדים האחרים שעזרה להם בעבר וממשיכה לעשות. לאחר מכן טוד מגיש למרלו קצת תה אפרסק ריאליטי ומזכיר לה שהיא "קנתה" את דרכה למעגל הזה, והוא יודע זאת כי הוא עבד בעבר בהפקה. לאחר מכן מרלו אומר נואשות לקנדי שהיא מוכרת רק באטלנטה ואינה ברחבי העולם כמו האפרסק הנודד של מרלו. היא גם זורקת את זה שטוד חשב שקנדי הוא קנדי ​​כפרי.

ג'ון מתרחק לבסוף מהשולחן לאחר שראה את הסצנה הזו. סניה מבקשת מכולם להירגע ומנסה בגבורה להשיג שליטה בחופשה. היא הייתה צריכה להוציא את אחת ממדליות הזהב שלה ולהעניק את פרס ה-MVP של הלילה לקנדי. אוף, כל מה שאני יכול לומר זה שהגיע הזמן שהעונה הזו תתגבר, וקנדי יצא לשחק!

בשבוע הבא, אנחנו מבקרים באצטדיון שבו רצה סניה, ורוס עומד על אשתו סניה. תהיו בריאים, בלרברס, ושבוע נפלא!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור