מרלו יוצר את "ביף מזויף" כדי להישאר ב-RHOA

קנדי בורוס חושבת שהיא יודעת למה מרלו המפטון בא אליה כל כך קשה עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה.

לאחר שצפתה בחברתה לקאסט מטיח בה כ"מעפדת", בין היתר, בפרק האחרון, קנדי ​​חשד שמארלו נחוש להשיג תפקיד במשרה מלאה בעונה 15 תוך שהוא מגיב ל שר ויטפילדההערות השליליות של עליה והתכניות המתגרות להתעמת עם הנשים במפגש הקרוב.

"בשבילי, אני לא עושה בשר מזויף… כנראה לעולם לא הייתה לי שום דרמה איתה אם היא לא הייתה מתחילה לבוא אליי בטירוף… היא רוצה את האקשן והיא הולכת לקבל את זה", אמרה קנדי ​​ביוני. פרק 14 של גישה להוליוודשל כובע לילה של עקרות בית.

ואז, לאחר שהמארח חשד שמארלו פעל כדי לשמור על האפרסק שלה, קנדי ​​השיב, "ככה זה יוצא לי".

"מרלו המשיך במיוחד להעלות, 'למה כן [Sanya Richard-Ross] כל כך מגניב עם קנדי ​​פתאום? למה היא רוצה להיות חברה איתה? זה כנראה בגלל שהיא קיבלה יותר עוקבים מאיתנו'", המשיכה קנדי, ונתנה בראשו לדרך ה"מוצלת" שבה העורכים ציינו כמה יותר עוקבים יש לקנדי מאשר לשאר הנשים.

"זה היה קצת כמו, 'מה עשיתי לך?'" קנדי ​​הודתה על הדרמה הבלתי צפויה שלה עם מרלו. "היא התחילה להעלות את העבר שלי ולנסות להבין את כל האנשים שיצאתי איתם או מה שהיא אמרה עלי ואני אומר, 'גברתי, תן ​​לנו לעלות עליך. בוא לא נעשה את זה'".

לדברי קנדי, היא יכלה להיכנס "עד הסוף" על הכוכבים שלה בגלל הדברים שאמרו עליה, במיוחד למארלו, שלא היה לה את המוניטין הטוב ביותר בשנים האחרונות.

"היא אמרה שאני מעדר או משהו כזה. אני כמו, 'אישה שהיא מוכרת, או 'לכאורה' מוכרת, לא יכולה לדבר איתי'. [She] אומר בגלוי ש… לא קיבלתי תשלום עבור סקס, 'ובכן, ברור שאתה אומר שאתה מקבל תשלום עבור סקס. גברתי, את הזונה במצב הזה'".

בעוד שקנדי לא הבינה על מה מרלו מדברת, היא הופתעה אפילו יותר מכך ששרי חתמה על מה שהיא אמרה.

"אני מצפה לזה ממארלו. אבל שירי? הייתי כמו גמרת כשראיתי את זה", היא הודתה. "הייתי בהלם לגמרי."

לדברי קנדי, היא לא עשתה שום דבר לשרי ולא מבינה מאיפה מגיעה האנרגיה השלילית שלה.

היא גם אמרה את זה בזמן ששרי כעסה עליה שלא התקשרה אליה על מה שהיא שומעת ממנו קניה מור על החבר שלה, טיירון גילימסהיא לא רצתה להעביר לה שמועה לפני שזה יאושר.

"היא כבר הייתה כועסת כי היא אמרה שחזרתי על משהו בעבר שנאמר לי. אז למה שאזרוק את קניה מתחת לאוטובוס… כדי שתוכל לכעוס על קניה מאותה סיבה?" היא תהתה. "אפילו לא הבנתי שהיא כועסת. הייתי מבולבל, באמת."

בנוסף להסכמה להערות השנאה של מרלו, שרי גם הצלילה את קנדי ​​בעצמה, וטענה שהיא יוצאת מתחת למדרגת המס שלה.

"שירי, הרגע התעלפת על ידי אדם שזה עתה יצא מהכלא, מותק. אם זה לא מתחת למדרגת המס שלך… הוא לא ישלם מסים כבר שנים", ציין קנדי. "היא לגמרי שיחקה לאורך כל הדרך בכל חלקי חייה. 'אז ילדה, למה את כאן משלבת כוחות עם מישהו אחר שלא קורה לו כלום?'"

כשהרהרה על הדברים שמארלו ושרי פלטו עליה במהלך העונה, קנדי ​​אמרה שהיא "לא ידעה שהם אומרים את כל זה".

"לא ידעתי שהאנרגיה הזו מתרחשת סביבי אבל לא ישירות למקום שבו אדע על זה. חשבתי שזה סופר גרוע מצידה", אמר קנדי ​​על מרלו ספציפית.

ומאז היא לא דיברה עם מרלו. במקום זאת, היא חוסכת את האנרגיה שלה עבור RHOA איחוד.

"אין לי מה לומר. אני אדבר איתה על המפגש המחודש. אני לא אתאפק. אם אתה לא חושב שאני לא יכול לרדת ברשימה, אני יכול להגיד על כולכם… אני לא הולך לשלוף דברים שליליים להגיד עליך, ללא התגרות. אבל לא עשיתי להם שום דבר כדי שהם יבואו אלי בצורה כזו. אני אחכה," היא הזהירה.

קנדי המשיכה ואמרה שהיו כמה דברים שקרו במהלך העונה שבאמת זרקו אותה במונחים של מרלו, במיוחד אחרי שהיא כל כך תומכת בכך שהיא תקבל אפרסק.

"מבין כל האנשים בקבוצה הזו אני מרגישה שאני זו שהכי נתמכה, הכי נרגשת מכך שהיא קיבלה את האפרסק. אז כדי שהיא תבוא ותעמיד פנים כאילו מעולם לא עזרתי לאף אחד או שאני לא שומר על אנשים, הייתי כמו, 'אתה באמת ממציאה דברים. אתה באמת רק מחפש דרמה״. כי הדברים שהיא אמרה היו שקריים לחלוטין, "קבע קנדי.

לגבי שאר העונה, קנדי ​​נשאר בתנאים "מעולים" עם סניה, קניה ו דרו סידורה. היא אמרה שהיא "הסתדרה מצוין" איתם, והיא גם טוענת שהדרמה בקרב צוות השחקנים הולכת "להחמיר".

"אני כבר מכירה את הוויכוח שהיה למארלו ולי בג'מייקה הלך הרבה מתחת לחגורה", היא שיתפה. "ממש ממש ממש התגעגענו אחד לשני."

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור