מרקוס ספאציאני מכריז על יציאה ממתחם הסיפון יאכטה מפרשית

רוחות חזקות לא היו הבעיה היחידה יאכטת מפרש מתחת לסיפון עונה שלישית. שני חברים לצוות הלכו על הקרש (המכונה גם חזרו לנחיתה), והשאירו את הסירה חסרת מטה. הראשון שהלך היה טום פירסוןשפוטר עקב אירוע גרירת עוגן. גבריאלה בראגן הייתה הבאה, וסיימה את זה אחרי שהיא שרפה כמה גשרים בגבס.

שניים מהכוכבים היותר יציבים היו שף מרקוס ספאציאני ו קפטן גלן שפרד. לאורך הדרמה והכאוס, הם הצליחו איכשהו לשמור על קור רוח (בעיקר).

באחרונה צִיוּץמרקוס חשף כמה חדשות מזעזעות למעריצים.

"אני רוצה להודות לכולם על התמיכה הגדולה והתגובות הנהדרות. בחיים שלי לא חשבתי שאביא כל כך הרבה השראה לכל כך הרבה אנשים ועל כך אני מאוד אסיר תודה וגם מבורך! אבל אני לא יכול לחזור לעונה הבאה", שיתף.

לפי מחליטהשף עסוק בניהול המסעדה שלו בלוס אנג'לס, ML אוכל.

למרות שמרקוס יתגעגע, עדיין נותרו מספר פרקים בעונה, כולל המפגש הצפוי.

מדבר עם המנה היומית, קפטן גלן התגרה בספיישל האיחוד. "[This season] היו לנו כמה בעיות. איבדנו זוג אנשי צוות. היה לנו סוג אחד של אירוע שהיה, אתה יודע, לא אידיאלי", אמר הכוכב ורמז לגרירת העוגן.

הוא הוסיף, "הייתי 22 שנים ביאכטות, מעולם לא היה לי את הדבר הספציפי הזה שבו הייתה לנו הסערה, והאדם שאמור לצפות בשעון העוגן לא עשה את העבודה שלו כמו שצריך, ובסופו של דבר עצרנו במקום רדוד. מים, וזה חמור מאוד. אז, אני לא יודע. בטח נתייחס לדברים כאלה".

ככל הנראה, תבשיל שלישי אשלי מרטי יהיה גם במושב החם. מעריצים רבים סקרנים לגבי היריבות שלה על המסך עם גבריאלה – וההסתבכויות הרומנטיות שלה עם טום ו גארי קינג.

איך היא תתמודד עם כיתת היורים?קישור מקור