משאבה כללה לאלה קנט על הבאת ילדים נוספים, ניתוחים אחרונים

לאלה קנט לא מוכנה לקפוץ למערכת יחסים חדשה – אפילו תשעה חודשים אחרי הפרידה המבולגנת שלה מהבוגד לכאורה רנדל אמט.

כשהיא מתמקדת בבתה בת ה-16 חודשים, אושן קנט אמטושוקלת להרחיב את משפחתה ללא גבר, ה חוקי Vanderpump כוכבת מודה שכאשר מדובר בדייטים, היא מרגישה "קצת ביישנית בנשק" ו"מאוד שמור".

"אני קצת ביישנית בנשק עכשיו," גילתה לאלה Us Weeklyוהוסיפה כי "אין לה רצון" להיות במערכת יחסים.

"אני מרגיש מאוד שמור. אני חושבת שאם מישהו, כמו, הגבר המושלם יוכל להיכנס לאווירה שלי ואני עדיין הייתי אומרת, 'העיתוי פשוט לא נכון'", היא המשיכה. "התזמון הוא הכל ואני לא חושב שזה הזמן הנכון עבור בחור להיכנס לחיי וצריך להשקיע אנרגיה. כל אנרגיה נוספת עוברת ישר לילד שלי."

לדברי לאלה, היא רוצה להתמקד בבניית המותג Give Them Lala שלה ולספק את בתה, אותה תיארה כ"גאון".

"יש לי הרבה במה להתמקד. אושן ירצה ללכת לקולג' יום אחד. אני חייבת לוודא שאוכל לספק לה את זה", שיתפה.

עם זאת, היא אכן הציעה לאחרונה לקנות זרע בתקווה לקבל בברכה ילד שני בעתיד.

"הגבר שלי הביא את האיש הזה לפני כמה ימים ואני לא מתביישת להגיד – שאלתי אותו אם אוכל לקנות את הזרע שלו בעתיד", הודתה. "הוא היה מהמם. הייתי כמו, 'מה שאני צריך ממך – רק הזרע. אני לא רוצה אבא תינוק, אתה תחתום על כמה מסמכים. אני צריך שתשתחרר, אני צריך שתלך מיד אחר כך.' והוא היה כמו, 'אני פשוט אתן לך את זה בחינם'. הייתי כמו, 'אפילו יותר טוב!' … נתקשר עם עורכי הדין לפני שמשהו יקרה."

"אני אשמח לעוד ילדים. לא רוצה עוד אבות תינוקות, אבל אני כן רוצה עוד ילדים", הבהירה. "כרגע, זו עבורי האפשרות היחידה שהייתי שוקל".

למרות שלאלה אולי לא מוכנה רגשית לחזור לדייטים לאחר הפרידה מרנדל באוקטובר 2021, היא עברה לאחרונה כמה ניתוחים פלסטיים בתקווה להחזיר לה את הביטחון.

"אני אוהב את הציצים החדשים שלי ואני אוהב את האוזן החדשה שלי. אני מרגישה שזה הולך להיות קיץ של ילדה לוהטת", שיתפה גם לאלה Us Weekly. "הצמדתי את אוזן שמאל לאחור… מאז שהייתי ילד קטן [I wanted to fix my left ear]. היו כל כך הרבה חוסר ביטחון שהיו לי לאורך כל חיי שהתגברתי ו [I] רק קיבלתי שהאוזן לא הייתה אחת מהן. והייתי כמו, 'אם אני יכול לתקן את זה, אני הולך'".

גם במהלך הראיון, לאלה התייחסה לתמונה ששיתפה לאחרונה עם פוני.

"אני עדיין תוהה אם יש לי פוני או אין," קבעה לאלה. "פשוטו כמשמעו, כולם אמרו לי, 'אל תחתוך [your] פּוֹנִי. אתה תצטער על זה'. אז פשוט הפכתי את השערות השבורות שלי לפוני, רק כדי לטבול את הבוהן בבריכה."

"בעצם מאוד אהבתי אותם. הרגשתי מאוד פגיעה עם הפוני שלי", הוסיפה.

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור