מתחת לסיפון מד ג'סיקה מור בהריון!

יש מקום לברכות מתחת לסיפון ים תיכוני אלום ג'סיקה עוד!

בראיון חדש עם שליףג'סיקה אישרה שהיא בהריון עם הילד הראשון שלה, תינוקת שתקרא צ'רלי, והיא לא יכולה להיות נרגשת יותר.

"אני ממש מתרגשת כי תמיד רציתי להיות אמא", אמרה ג'סיקה לרשת.

עם זאת, ככל שחלף הזמן, ג'סיקה החלה לדאוג שהפיכתה להורה לא יכולה להיות בקלפים עבורה.

"התחלתי לקבל את העובדה שאולי לא נועדתי להביא ילדים לעולם", הודה התבשיל לשעבר. "אז, אני שמח [about the pregnancy.]”

ג'סיקה, שנמצאת כעת בגיל 30 שבועות, אומרת שהיא מרגישה טוב אבל עייפה. ולגבי חשקים להריון או מחלה? למרבה המזל, ל-Bravolebrity היה קל לרוב.

"אני מרגישה שאני לא יכולה להתלונן יותר מדי," אמרה. "חברות אחרות שלי שילדו ילדים אמרו שאני גורמת להריון להיראות ממש קל. ואני כאילו, באמת? כי אני מרגיש שאני מיילל הרבה. אז, אני מרגיש טוב. פשוט לא נוח לי."

"היו לי סלידה מאוכל [sic] לאהוב בשמים וריחות מסוימים לא ממש יכולתי להתמודד, אבל אף פעם לא ממש חליתי", אמרה ג'ס לרשת.

ולמרות שג'סיקה מאושרת ללדת ילדה קטנה בדרך, היא הודתה שהיא ממש בכתה כשגילתה את מין התינוק, מכיוון שהיא "היתה מהמרת על מיליון דולר" היא עומדת להביא ילד לעולם .

"חשבתי בוודאות שזה בן," היא אמרה. "וכשגיליתי את זה, בכיתי שעה. לא עצוב או מאוכזב… פשוט הלם."

"אני חושב שהייתי כל כך מסודר שזה היה בן. והייתי ילד קטן כשגדלתי, ואני מרגישה שפשוט יותר קל לי להתייחס לבנים", הודתה ג'סיקה. "אבל אז אחרי שעה, זה שקע פנימה. אני שמח יותר ונרגש יותר מכך שזו ילדה עכשיו. כל עוד היא בריאה."

לגבי מי האבא של צ'רלי הקטנה, ג'סיקה שומרת על שפתיה חתומות, אבל היא הקפידה לציין שלא מדובר באף אחד מחבריה לשעבר לקאסט או אף אחד מהצוות הנוכחי של התוכנית. ג'סיקה גם חשפה שהיא ואביו של התינוק כבר לא ביחד אלא יהיו הורים משותפים.

"אנחנו לא ביחד, אבל נהיה הורות משותפת", אמרה. "הוא גר ב-Ft. לודרדייל. הוא יהיה אבא טוב."

אז, מה הלאה עבור היאכטית לשעבר? לדברי ג'סיקה, היא מחפשת "להתרחק" מהיאכטות מכיוון שבקרוב היא תהיה "אמא עובדת".

"עבדתי במשרה חלקית בקבוצת אירוח. אז זה עדיין היה קשה ומסובך להבין", אמרה. "אני לומד עכשיו קורסים כדי לקבל את רישיון המתווך שלי. היה לי את רישיון הנדל"ן שלי בלוס אנג'לס אז אני רק הולך לקבל את רישיון המתווך שלי לפלורידה".

"סיימתי עם העבודה בעוד שבועיים," היא אמרה. "יש כל כך הרבה דברים שעשיתי כי לא היה לי מקום כאן בפורט לודרדייל, אז הייתי צריך להוציא כמה דברים מהאחסון. זה היה הרבה. נאלצתי ליצור בית יחד עם חיפוש עבודה. זה בהחלט היה מלחיץ. אבל אני סופר מבורך, אז הכל הסתדר".קישור מקור