'מתחת לסיפון' קייט צ'סטיין בהריון עם ילד ראשון

קרדיט: אינסטגרם/קייט צ'סטיין

קייט צ'סטיין מצפה לילד ראשון.

בפוסט באינסטגרם ששותף ביום שלישי, בן ה-39 מתחת לסיפון alum אישרה את החדשות המרגשות עם מעריציה ועוקביה, יחד עם התמונה הראשונה של גבשושית התינוק הגדלה שלה, שכוסתה בשמלת ספגטי כחולה כהה עם פרחים לבנים.

"אני כבר מתכננת כל כך הרבה מסיבות נושא ליום הולדת בשבילך", כתבה קייט בכיתוב של הפוסט שלה ב-13 בדצמבר, והוסיפה סדרה של אימוג'י לבבות כחולים וורודים וענפה מה שנראה כטבעת אירוסין.

לאחר ששיתפה את תמונת הבייבי-באמפ שלה, קייט אישרה תאריך יעד של מאי 2023 מכיוון שהיא חשפה שהמעריצים יראו בקרוב את הבליטה שלה בטלוויזיה.

בזמן שקייט יצאה מתחת לסיפון בפברואר 2020 אחרי שש עונות, היא עדיין נראית דיבור גלילי מתחת לסיפון ובקרוב יוצג ב-Peacock's הבוגדים.

"אני לגמרי נרגשת להפוך לאמא. זה משהו שתמיד קיוויתי לו אז זה באמת הגשמת חלום!" קייט סיפרה אֲנָשִׁים ב-13 בדצמבר.

"זו חוויה כל כך חדשה ומיוחדת, אז אני באמת מגוננת על מה שאני משתפת בפומבי, אבל עם פרקים חדשים של דיבור גלילי מתחת לסיפון עומד לעלות בבראבו אחרי חג המולד ו הבוגדים שידור בכורה ב-Peacock ב-12 בינואר 2023, פשוט אי אפשר להסתיר את הבייבי באמפ שלי יותר!" היא המשיכה.

באשר לטבעת האירוסין הפוטנציאלית של קייט, קשה לומר אם הבלינג הוא יותר מתכשיט, במיוחד בהתחשב בכך שהיא אמרה שהיא "רווקה" באוקטובר בזמן שהשתתפה ב-BravoCon בניו יורק, לפי דואר יומי.

בעקבות חדשות התינוק של קייט, היא הופצצה בהודעות ברכה ממעריצים ואנשי אמון כאחד.

"איך פספסתי את זה!??" שאל מדיסון לקרוי. "מזל טוב."

"הבוריטו הזה שאכלת נשאר בסביבה!!!! לובו," התבדח ברנדי גלנוויל.

"הדבר הכי שמח להתעורר אליו!" מרצדס "MJ" ג'וויד מוּצהָר.

"כמה מרגש", כתב דורית קמסלי.

ואחרי שופטת טמרה אמר, "מזל טוב," סאטון סטראקה אמר שזו "זמן מתוק".

אנשי אומץ מגיבים להכרזה על הריון של קייט צ'סטיין

הבוגדים יתחיל להזרים ב-Peacock ב-12 בינואר 2023.קישור מקור