מתחת לסיפון Med של עונה 7 טריילר! ראה דרמה, חיבורים

מתחת לסיפון: ים תיכוני חזר! הטריילר של העונה השביעית הקרובה פשוט ירד, והוא לא מאכזב.

בטריילר, אנחנו רואים קפטן סנדי פיהוק מתמודד עם צוות חדש לגמרי וראשי מחלקות. בנוסף, בנוסף לכך, יש התנגשות של ספינה. זה היה ראשון עבור קפטן היאכטה הוותיק, שהגיב בתגובה מאוד ניתנת לזיהוי: "פאק".

"זו הפעם הראשונה שלי אי פעם במלטה. העונה בשבילי זה מקום חדש [and] סירה חדשה עם ראשי מחלקות חדשים", אומר קפטן סנדי Us Weeklyהצצה של העונה השביעית. היא הוסיפה בביטחון, "האתגר התקבל."

כמובן, זה לא יהיה מתחת לסיפון אם לא היה חיכוך כלשהו בין הצוות וחיבורים לא מומלצים בין אנשי הצוות.

במהלך הקליפ, קפטן סנדי נאלצת להתייחס למה שהיא מכנה "שידור סירה" בין התבשיל הראשי החדש, נטשה ווב, ו השף דייב ווייט.

"התבשיל הראשי והשף צריכים לעבוד טוב ביחד. זה מחלחל דרך הסירה", אומרת סנדי בהנהון למערכת היחסים שמפריעה לחברי התבשילים של נטשה, נטליה סקאדר ו קייל וילג'ון.

אם כבר מדברים על קייל החצוף, בסופו של דבר יש לו בעיות משלו עם חבריו לצוות. בטריילר, ניתן לראות אותו אומר שדי עם איזו דרמה לכאורה, והוא עצר את הלשון שלו "עד עכשיו", ואמר שהוא עבר התעללות "כל כך הרבה זמן" במהלך לילה של צוות. אלה תמיד נגמרים בטוב, נכון? הטריילר גם מציג את קייל כביכול מתחברת לאורח. גם אלה בדרך כלל לא נגמרים טוב. מישהו זוכר את האנה פרייר מצב אורח?

לקפטן סנדי יש גם בעיות עם הצוות החיצוני, ובשלב מסוים, היא ישר תשאל את חבר הצוות החדש והבוסון של רייגן טיילר יכולת להתמודד עם תפקידו.

"אתה חייב לנהל את הסיפון הזה. אני לא רוצה להיות הבוסון,” קפטן סנדי נראה נוזף ברייגן.

גם במיקס, לצוות יש פרצוף אחד מוכר וכמה חדשים.

לאחר של מאליה ווייט יציאה "שנויה במחלוקת" משהו, רייגן ייקח את תפקיד הבוסון. עונה שש ותיקה מזי "זי" דמפרים עדיין ישתתף בתוכנית, ואליו מצטרפים שני אנשי סיפון חדשים, סטורם סמית' ו ג'ייסון גאסקל.

נראה שהעונה הזו מתעצבת להיות עונה אמיתית מלאת דרמה. לְכָל Us Weekly, בתקציר נכתב כי "החיכוך המפתיע במטבח מתעצם בין התבשיל הראשי לבין השף, שעלו לסירה כעמיתים וחברים". הם הוסיפו כי צוות הסיפון יעמוד בפני "קרב עלייה" לאחר שחבר צוות "לא מסוגל להסתגל לדרישות גבוהות". זה מאלץ אחרים למשוך את המשקל הנוסף.

קפטן סנדי מקווה ללמוד מהעבר ולא לעשות את אותן טעויות שנעשו במהלך העונה השישית לאחר שפרץ קרב פיזי בין זי לחברה לשעבר לצוות לקסי ווילסון.

"אף אחד לא נתן לי עובדות. אתה יודע, כאילו, לא היו לי עובדות. רק שמעתי שזה גרוע. זה ממש גרוע. זה לא [enough for me]. כתוב את זה. כתוב דוח, שלח לי אותו", אמרה לנו בספטמבר 2021. "[The crew] לומד ברגע שהם עולים על הסירה הזו, אנחנו עוברים על כל החוקים. אבל מעולם לא קיבלתי את המידע הזה, אם הם היו מספרים לי את העובדות, כמובן, הייתי נותן לה ללכת מוקדם יותר, אבל מעולם לא קיבלתי אותם".

מתחת לסיפון: ים תיכוני העונה השביעית תעלה לראשונה ביום שני, 11 ביולי, בבראבו בשעה 20:00 EST.

קישור מקור