נחשפה עסקת משמורת טריסטן תומפסון עם מראלי ניקולס

טריסטן תומפסון ו מראלי ניקולס הגיעו להסדר אבהות ומזונות ילדים לאחר שטריסטן הודה כי הוליד ילד בן שנה, תיאו, בזמן שהיה במערכת יחסים ומצפה לבן באמצעות פונדקאית עם בת זוגו דאז, קלואי קרדשיאןבינואר השנה.

לפי מקורות ב TMZ עם "ידיעה ישירה" של המצב, טריסטן ישלם למאראלי 9,500 דולר בחודש במזונות ילדים. הוא גם יכסה חלק מהוצאות המשפט של מראלי.

למרות שהסכום עשוי להיראות נמוך בהתחשב בחוזי ה-NBA של טריסטן הסתכמו ביותר מ-100 מיליון דולר לאורך השנים, הוא כרגע מובטל ללא מקור הכנסה קבוע. הסכום במזונות ילדים נקבע לפי הכנסה, מה שמוביל לכך שטריסטן משלם סכום נמוך יותר.

המקורות הוסיפו כי למאראלי תהיה המשמורת הבלעדית על תיאו וכי לוח הזמנים לביקורים של טריסטן טרם נקבע, אך השניים נמצאים באותו עמוד בנוגע להורות משותפת.

טריסטן גם יופיע לכאורה כאבא הרשמי בתעודת הלידה של תיאו.

חדשות התפרסמו על הרומן של טריסטן בתחילת 2022, לאחר שמראלי ילדה את תיאו בדצמבר 2021. באותו זמן, מרלי תבע את טריסטן למזונות ילדים וטען כי הוא הציע לה 75,000 דולר כדי לשמור על התינוק לעטוף.

לאחר ש-DNA הוכיח שטריסטן אכן היה אביו של התינוק תיאו, הוא פרסם הצהרה פומבית באמצעות אינסטגרם והתנצל מאוד על מעשיו, במיוחד בפני קלואי.

"קלואי, אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך", כתב טריסטן ל הקרדשיאנס כוכב. "אתה לא ראוי לדרך שבה התייחסתי אליך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא עולים בקנה אחד עם הדרך שבה אני רואה אותך."

קלואי עזבה את טריסטן זמן קצר לאחר המכה ההרסנית על רקע האשמות רבות אחרות של רמאות. למרות שהשניים כבר לא ביחד מבחינה רומנטית, הם הראו את נכונותם להורות משותפת בריאה לשני ילדיהם: הבת תומפסון אמיתי ובנם שזה עתה נולד. טריסטן נכח באירועים משפחתיים רבים, כולל ימי הולדת, חגים ולאחרונה, מסיבת ליל כל הקדושים שנערכה בביתה של קלואי.

קישור מקור