נחשפים עונשי מאסר של שותפי הקושרים של ג'ן שאה

ג'ן שאה ייגזר דינו על הונאה מחר בעיר ניו יורק. ולפני ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי בדיון בבית המשפט של כוכבת, נחשפו גזרי הדין של כמה מחבריה למזימות.

מכיוון שג'ן מקווה לעונש מאסר של שלוש שנים בלבד והתובעים מקווים לראות אותה מטופלת בתקופת כהונה של 10 שנים, מסמכי בית המשפט חשפו כמה מגורלותיהם של אלה שעבדה איתם, והעניקו למעריצים מושג על מה היא עשויה להסתכל כאשר היא עומדת בפני שופט ביום שישי בנוגע לתוכנית טלמרקטינג ארוכת שנים.

ברשימה של נאשמים "שכבה א'", משותפת על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרםעם קרדיטים ל בראבו בראבו דאקינג בראבוצוין כי קארל מוריס נידון ל-78 חודשים, או 6.5 שנים ריאן מולט קיבל 60 חודשים, או חמש שנים, וזה קמרון ברוסטר, קווין הנדרןו סטיוארט סמית'נראה כי , העוזרת לשעבר של ג'ן, עדיין לא נגזר דינו.

כן צוין כי ארש כטבצ'ישנאמר כנאשם "שכבה 1", קיבל 87 חודשים, או 7.25 שנים.

כריסטופר ווילסוןשקיבלו 78 חודשים, או 6.5 שנים, ג'ייסון סייגרשקיבל 12 חודשים, או שנה אחת, צ'אד אלןשקיבלו 48 חודשים, או ארבע שנים, ו ג'וזף צ'אצ'יואשר ניתנה עם מועד ההגשה, הופיעו גם הם ברשימה, כפי שהיו יוסף מינטו, שיין האנהו אנתוני צ'ידיקאשר האמינו כי ממתינים גם לגזר דינם.

נחשפו משפטי הקונספירטור של RHOSLC Jen Shah

באחר ג'ן שאה חדשות, לאחרונה היא כיוונה אליה RHOSLC כוכב משותף, ליסה בארלולהבאה ג'ני נגויןשבסופו של דבר פוטרה בגלל התבטאויות גזעניות מטרידות ששיתפו בעמוד הפייסבוק שלה, לתוכנית כדי לצאת נגד חבר השחקנים לשעבר מרי קוסבי (שעזב את התוכנית אחרי העונה השנייה), בתגובה להודעה של מעריץ.

"ליסה בארלו המאהבת הגזענית. הביא את הגזען הזה [Trumper] [Jennie] נגוין להמשיך לרדוף אחרי מרי", צייץ המעריץ בחודש שעבר.

וג'ן הסכימה, משיב"זה בדיוק מה שהיא עשתה ואז הכפילה את עצמה ואמרה תחזיר אותה…"

ג'ן שאה מאשימה את ליסה בארלו בהבאת הגזענית ג'ני נגוין ל-RHOSLC

כזכור המעריצים, ליסה אמרה ל-TMZ שלכולם, כולל ג'ני, מגיעה הזדמנות שנייה.

"אני חושב שלכל אחד בחיים מגיעה הזדמנות שנייה. זה מה שאנחנו מנסים לעשות. רק תהיה קצת יותר טוב בכל יום, ובתקווה שנלמד מהטעויות שלנו ולא נעשה אותן שוב", שיתפה.

ליסה אמרה אז שזו כנראה "החלטה קשה" עבור בראבו לפטר את ג'ני, למרות הפוסטים הגזעניים של ג'ני, שכללו שיתוף של מאמר שטוען ג'ורג' פלוידגבר שחור שנראה נרצח על ידי שוטר קווקזי, שכרע על צווארו כשהתחנן על חייו, בסרטון מחריד, מת ממנת יתר של סמים – לא אכזריות משטרתית.

"עורכי הדין של השוטרים טוענים טענות פצצה בתיק ג'ורג' פלויד: מצלמת גוף מראה את פלויד בולע כמות קטלנית של סמים לפני המעצר; הוא מת ממנת יתר", קראו בכותרת המאמר.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור