נטשה ווב על הטקסטים של דייב שלא שודרו

קרדיט: לורן באסט/בראבו

מתחת לסיפון ים תיכונישל נטשה ווב הוא במצב רוח סלחן גם אם המעריצים אינם.

הפרק האחרון של מתחת לסיפון מד עורר מהומה רבה לאחר שהצ'יף סטו נטשה קיבלה הודעות טקסט "מאיימות" מהחבר המחובר שף דייב ווייט.

השניים נלכדו במצוקה ביחסים כבר די הרבה זמן, כשהם ניווטו בפלרטטנות בעבודה משותפת ושמירה על מערכת יחסים מקצועית.

עם זאת, דייב לקח דברים רחוק מדי לאחרונה. הוא שלח לנטשה הודעות טקסט "שיכורות" שאיימו עליה וכינה אותה במונחי גנאי, כגון "wh*re", לאחר בילוי לילי מטורף.

נטשה טוענת שהתוכנית ערכה טקסטים וקטעים כדי לגרום לדייב להיראות יותר סימפטי לצופים ממה שהתרחש בפועל בין השניים.

במהלך א הופעה אחרונה עַל צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהןנטשה הסבירה, "[The text messages] היו די מאיימים… שום דבר מזה לא הוצג באמת. ואכן הרגשתי ממש בהלם באותו זמן.

"ג'ייסון יודע את הסיפור האמיתי," אמרה נטשה כידית ג'ייסון גאסקל ישב לצדה WWHL. "בגלל זה. הצד של דייב הוצג היטב, אני חייב לומר. אנשים לא ראו את הצד שלי כי הסתרתי אותו".

עם זאת, נטשה אומרת שהיא לא אחת ששומרת טינה, והיא מוכנה לסלוח על התנהגותו השיכורה של השף דייב.

"אני אדם מאוד סלחן," אמרה נטשה. "אני מאמין שלעולם לא צריך לשמור טינה לאף אחד, אתה אף פעם לא יודע מה הולך לקרות מחר."

נטשה גם מיהרה להוסיף שהיא ודייב מעולם לא היו במערכת יחסים רשמית ללא קשר למה שהמעריצים ראו בתוכנית, וציינה שהשניים פשוט "התחברו" כמה פעמים לפני הצילומים.

"דייב ואני מעולם לא היינו במערכת יחסים", אמרה נטשה. "אף פעם לא הסכמנו לזה. חודש לפני שהצטרפנו לבית Motoryacht התחברנו כמה פעמים. זה היה מצב מאוד מבולגן. רציתי לשמור את זה בסוד כי זה היה בלגן, וזה לא בסדר. ואני מודה שזה לא בסדר".

מצדו, השף דייב מתחרט ב-100% על מעשיו כלפי נטשה, והוא מודה שהוא בהחלט טעה בגלל ההתנהגות והטקסטים המתועבים שלו.

"מה שעשיתי ומה שאמרתי היו לגמרי מחוץ לקו", אמר דייב ל-outlet מחליט. "לא משנה כמה הרגשתי שלא נהגתי בו, מעולם לא הייתי צריך לשלוח לה את מה שעשיתי. אני לגמרי המומה מההתנהגות שלי והלוואי שיכולתי לקחת אותה בחזרה. למרות שהייתי מאוד מוטרד, אין שום תירוץ למה שעשיתי. אני מרגיש שאני צריך להתנצל בפני כולם כי הדרך בה הגבתי הייתה מגעילה".

דייב אומר שהוא אפילו לא יכול להביא את עצמו לראות את התנהגותו בעבר בפרק, והוא שוקל אם בכלל מגיעה לו "הזדמנות שנייה" לאחר שהתנהג כפי שהתנהג.

"למען האמת, אני לא יכול לראות את הפרק. אני לא יודע איך הגעתי. ברור שאני יודע מה קרה, אבל אני לא יודע. האם מגיעה לי הזדמנות שנייה? לא הסתדרתי, וזו הייתה הפעם השנייה שחמקתי", הודה דייב.

האם מגיעה לדייב הזדמנות שנייה?

מתחת לסיפון ים תיכוני משודר כעת בערבי שני ב-20:00 EST בבראבו.

קישור מקור