טריילר RHOM Midseason!

ניקול טוענת שלרסה סיכנה עבודה בטריילר של RHOM

האם לני הוכשטייןאמא של פונה על אשתו הפרודה, ליסה הוכשטיין?

לאחר מרינה הוכשטיין נראתה תומכת בליזה, בת 40, במהלך הגירושים שלהם, אפילו מבטאת את הסלידה שלה ביחסיו של המנתח הפלסטי בן ה-56 עם "מגעיל" ו"רוע". קתרינה מאזפה27, הטריילר של אמצע העונה עקרות הבית האמיתיות של מיאמי רומז לדרמה בין שתי הנשים כמו אלקסיה אצ'וואריה55, ו מריסול פאטון56, לכאורה לסיים את ידידותם עם אדריאנה דה מורה57.

"ערכת את מסיבת ליל כל הקדושים. זה היה הרבה בנות", מציינת מרינה לליסה בקליפ ההצצה, ולכאורה מציעה שליסה קבעה את עצמה לגירושים.

"זה לא תירוץ," ליסה יורה בחזרה.

אבל הדרמה העיקרית של ה RHOM הטריילר של אמצע העונה מבוסס על החברות בין אלקסיה, מריסול ואדריאנה, במיוחד לאחר שאדריאנה מצהירה שהחבר לשעבר של מריסול אמר לה, "מעולם לא הייתי מאוהב במריסול".

למרות שאלקסיה ומריסול דנו בעבר בשמועות שהצביעו על כך שאדריאנה יוצאת עם גבר נשוי, מה שהאיש הזה הכחיש, נראה היה שההערה של אדריאנה למריסול חוצה גבול גדול – אפילו לאחר שאדריאנה לכאורה הציעה התנצלות לכוכבתה.

"אני לא מתכוון לקבל את ההתנצלות הזו כי הזנחת את עצמך," משתפת מריסול בעוד אדריאנה מחזיקה ידיים בתנוחת תפילה. "אתה חור".

"אתה B-tch מזויף," אומרת אלקסיה. "מגיע לך כל מה שיש לך כי אתה אדם רע."

"אתה לא יודע מה הרגשתי, ב-טץ'!" אדריאנה עונה.

במקום אחר בטריילר, המתח בין לארסה פיפן48, ו ניקול מרטין37, מגיעה לשיא של כל הזמנים כשניקול צועקת, "לרסה היא מציתה", ושולחת לחברתה לצוות הודעת מתנה שבה נכתב: "מראה, מראה על הקיר, מי המזויף מכולם?"

לאחר מכן, ניקול רומזת שבכל הנוגע לתסכולים שלה עם לארסה, היא התבקשה לפעול נגדה לאחר שנודע לה שלרסה דיברה על יחסיה המיניים לכאורה עם רופאים אחרים בבית החולים שלה.

"אני יכול לאבד את העבודה המחורבנת שלי בגלל ההאשמה המטופשת הזו. בהיותך לטינית צעירה ויפה, אתה יודע על כמה דעות קדומות, סטריאוטיפים ושיפוטים אתה צריך להתגבר?" שואלת ניקול את אלקסיה.

גם בטריילר, יוליה למיגובה50, מספרת לאדריאנה שהיא התחילה לקרוא ל"סוכנויות אימוץ", ואלקסיה נראית לוקחת את בנה הצעיר, פרנקי רוסלובן 25, שהיה מעורב בתאונת דרכים קשה כשהיה בן 13, להיפגש עם מטפל.

"האם אי פעם לקחת אובר למקום כלשהו, ​​או Lyft, לבד?" היא שואלת.

"אני מפחד," פרנקי מודה.

וכשהקליפ מגיע לסיומו, נראית אדריאנה נדחפת בכיסא גלגלים עם תחבושת על הקרסול.

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים בכל יום חמישי ב-Peacock.

קישור מקור