ניקול של RHOM על איך "לרסה ניסתה להרוס את נישואיה של ג'וליה"

קרדיט: טוד וויליאמסון/בראבו

ד"ר ניקול מרטין טוען הכוכב שלה לארסה פיפן ניסה "להרוס" את הנישואים של יוליה למיגובה ומקצוען טניס מרטינה נברטילובה. אמו של אחד גם שיתפה פרטים מאחורי הנשיקה לכאורה של ג'וליה עם גבר, שלרסה חשפה בטריילר של העונה החמישית של עקרות בית אמיתיות של מיאמי (וציין שיש תמונה שלו). בהמשך הסרטון, נראה שאשתו של ג'וליה כועסת מהגילוי.

הדרמה האחרונה בין לארסה לג'וליה נבעה מהדיס של מדיה חברתית כאשר לארסה כינתה אותה "מוזרה" באינסטגרם לאחר שג'וליה הגנה על חברתה אדריאנה דה מורהשגם הסתכסך עם לארסה.

מדבר עם עמוד שישיהתייחסה ניקול למה שקרה בתוכנית.

"הייתה איזו דרמה באינסטגרם ביניהם [Larsa and Julia] וזו הייתה דרמה טיפשית וקטנונית ואז הנה [Larsa] מגיע, כמו, 'שמעתי שאתה מתמזמז עם גברים', כאילו, מנסה להרוס נישואים, "אמרה ניקול.

"כמו, דרמה באינסטגרם [versus] 'תן לי להרוס את הנישואים שלך'? זו דוגמה מושלמת לאיך לארסה נלחם".

ניקול המשיכה, "ג'וליה היא קצת פלרטטנית, מאוד מינית. היא מאוד נוחה עם המיניות שלה… אני חושב שהיא הדחיקה את זה במשך כל כך הרבה שנים שעכשיו היא מאוד מתכוונת לאמץ את מה שהיא מרגישה."

היא אמרה שהעדות המצולמת של הנשיקה צולמה בבילוי לילי כשפפראצי צפו.

"אני חושב שהיא מתגרה בפפראצי. היא יוצאת עם חברה שלה והם מצלמים ואנשים העלו השערות", אמרה ניקול. "והיא אומרת, 'אתה יודע מה? אתה רוצה הופעה? אני הולך לתת לך אחד'".

לדברי ניקול, מרטינה הייתה מודעת לרגע המשחקי של ג'וליה למרות המסירה הדרמטית של לארסה.

"מרטינה ידעה על זה", אמרה בת ה-37. "היא לא נתנה כ-t, אז למה אנחנו מנסים ליצור דרמה איפה שאין?"

הכוכבת התייחסה אז לאיחוד העונה הרביעית, כששאלה אם קים קרדשיאן (הבסטי לשעבר של לרסה) ביקש ממנה לחתום על הסכם סודיות. באותה הקלטה, לארסה הצללה את ניקול על כך שיש לה ילד מחוץ ל"נישואים".

"היא עדיין כועסת עליי על דברים שקרו במפגש המחודש … כאשר … שאלתי אותה על NDA," אמרה ניקול.

"לא חשבתי שזה עניין גדול. אני גר עם עורך דין. אני מכיר הרבה אנשים שצריכים לחתום על NDA וזה לא היה אמור להתקפה אישית בכלל. פשוט אמרתי, 'אולי היא לא יכולה לדבר על [the Kardashians]. בוא נעזוב את הנושא'. נשבע לך שזה היה תמים לגמרי."

פונה לחפירה על בנה גרייסון, הסבירה ניקול, "זה היה ממש קשה לי להתגבר. גרייסון הוא אהבת חיי ולכל אחד להטיל ספק בתקפותו או, כמו, בנסיבות שבהן הוא נוצר, מבחינתי, ממש פגעו".

"ובמיוחד מגיעה מאמא", הוסיפה, "מישהי שיש לה ילדים".

לאחר מכן חשפה ניקול, "הערה של ה-NDA ו [her comment about Greyson] האפילו על הידידות שלנו ובאמת מנעו מאיתנו מלהיקשר… יש לנו עוד כמה תקריות העונה [are] …מעכב אותנו מלהתחייב לחלוטין להיות חברים."

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.

קישור מקור