ננה לייקס טוענת שהיא "גנבת הבעל"

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום ננה לייקס מוציא את הכל בחוץ.

בקליפ חדש באינסטגרם לייב שהושג על ידי @therealityrundown, ננה דנה כיצד מעולם לא גנבה "בעל של אף אחד". לאחרונה היא נתבעה על ידי החבר הנוכחי שלה ניוניסלה סיאואשתו לשעבר של, מלומין תחמה-סיוח, בסכום של 100,000 דולר על היותה לכאורה הזרז שפירק את הנישואים שלה ושל ניוניסלה. (התביעה מוגשת בצפון קרוליינה, רק אחת מקומץ מדינות שבהן ניתן לתבוע את מאהב בן הזוג על יצירת חוסר חיבה שמוביל לגירושים.)

בקליפ, ננה אומרת, "כל כך הרבה קורה בעולם, בואו רק נראה אחד לשני קצת יותר אהבה. אני מתכוון לזה, כל כך הרבה קורה. אני כבר כאן בחוץ בעל גונב… אף אחד כאן לא גונב בעלים של אנשים. לא הייתי יודע. אף אחד לא רוצה לגנוב את הבעיות של מישהו אחר, מותק".

ננה עצמה מסובכת כעת בתביעה נגד NBCUniversal, Bravo ו אנדי כהן על כך שיצרה לכאורה סביבת עבודה גזענית במהלך תקופתה RHOA.

בהמשך הקליפ, ננה אומרת שקשה לה לחזור לבראבו לאחר שאירועי העבר התרחשו. עם זאת, למרבה ההפתעה, היא לקחה רגע לאחל בציניות לאנדי יום הולדת שמח, והיא אומרת שהיא רוצה להפסיק את ה"בולס**t beef" שלהם אחד עם השני.

"אתם תמיד שואלים אותי לגבי חזרה לעקרות בית. כעת הסיכוי לכך יהיה קלוש מאוד. אבל אני רוצה להגיד יום הולדת שמח אנדי!… עכשיו אנחנו הולכים להפסיק את הבול וההתנכלות הזו, והיום שמעתי שזה יום הולדתו אז אני הולכת לאחל לו יום הולדת שמח."

אני לא בטוח שיום הולדת שמח נשלח בכנות מלאה.

בחדשות אחרות, ניוניסלה מתייחס בפומבי לתביעה של האקסית שלו נגד ננה בפוסט באינסטגרם שצולם על ידי @theshaderoom.

"תמיד הקף את עצמך באנשים שמעריכים את הערך שלך", פרסם ניוניסלה. "הימנע מהמעופפים, אלה שמתלוננים על דבר אחד שלא עשית עבורם במקום להעריך את אלפי הדברים שעשית עבורם. עזבו אותם בחוסר התודה שלהם".

אז, אלה שתי תביעות עכשיו, כשננה לפניה.

בהצלחה.קישור מקור