ננה מדליפה על למה היא כבר לא מדברת עם מרלו המפטון

עוד ידידות עקרות בית נושכת אבק?

בְּתוֹך ננה דליפות לתבוע את NBCUniversal, בראבו ו אנדי כהן על יצירת סביבת עבודה גזענית על הסט של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהננה מאשרת שהיא כבר לא מדברת עם החברה הכי טובה ותיקה ומחזיק אפרסקים שזה עתה נטבע, מרלו המפטון.

לשניים היו עליות ומורדות, אבל ננה ומרלו בהחלט טענו נגד האמירה "דם סמיך יותר ממים", שכן נראה היה שלשניים תמיד יש גב זה לזה בתוכנית וגם כשהם היו ביציאה זה היה יותר כמו ריב של שתי אחיות הלוך ושוב.

עם זאת, לכל מסקרן ולפי RadarOnlineננה לקחה את האינסטגרם שלה לייב כדי לקבוע את השיא היכן היא נמצאת בחיים וכשהנושא של מרלו עלה, היא ישר אמרה שהיא "לא יודעת" מה קורה עם מרלו או כל אחד מהאחרים RHOA גבירותיי ושהמנהלים של בראבו לא רוצים שהצוות הנוכחי ידבר איתה.

"אני לא יודע מה קורה עם הבנות האלה. אני לא, מותק. אני משתדלת לא לעמוד בקצב," אמרה ננה, למרות שהיא מתעקשת שאין דרמה בינה לבין מרלו.

"לא דיברתי עם מרלו הרבה זמן. זה מטורף… אתה יודע מה אני אומר? אין לנו בעיות, אבל אני לא יודע מה קורה. זה פשוט ככה… ככה ההצגה הזאת," היא אמרה RadarOnline.

ננה גם אמר שבראבו לא מופיע במלואו RHOA חברות כפי שהם באמת יותר ממה שהם רוצים שהם ייראו למען התוכנית.

הגיוני. אני בטוחה שמארלו מתרחקת מנין כי היא לא רוצה לאבד את האפרסק הזה שהיא מחפשת כל כך הרבה זמן.

מוקדם יותר השנה, מרלו אכן הציעה לה שני סנטים על מצבה המשפטי של ננה, כאשר בראבו לא הציע לה שום דבר מלבד ויברציות חיוביות ו"נשיקות" ובו זמנית סתמה את עצמה. כמה מאוד מרלו.

בשיחה עם אקסטרה באותו זמן, אמר מרלו "אתה יודע, אנחנו נשאיר את זה איפה שהוא נמצא. פשוט שולחת לאחותי קצת אהבה ונשיקות ונמשיך לדבר עליי ועל האפרסק שלי ואיך הגיע הזמן שלי לזרוח, מותק."

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. כשהפרק משודר, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור