נעמי אולינדו חולקת עדכון עם Kathryn, Metul & Paige

נעמי אולינדו אולי התחבר עם החבר לשעבר קרייג קונבר לקראת העונה השמיניה, אבל המפגש שלהם לא נבע מרצון ליישב את הרומן שעבר.

במהלך ראיון חדש, ה קסם דרומי חבר השחקנים משתף איך היא קיבלה "סגירה משולשת" על הפרידה שלה מקרייג, ומציעה עדכונים על איפה היא עומדת עם החבר לשעבר מטול שאה וכוכב שותף קתרין דניסוחושפת אם היא ניסתה להשיג קמרן יובנקס לחזור לעונה שמונה לצידה.

"הוא היה כמו, 'אני באמת לא רוצה לספר את הסיפור הזה בלי הקלט שלך כי אתה חצי מזה'", נזכרה נעמי במהלך ראיון ב-17 ביולי עם Us Weekly, משתף כיצד קרייג פנה אליה לגבי היותה חלק מהספר שלו. "ואני מאוד הערכתי את זה וביליתי הרבה זמן במתן מידע כמו לספר דברים ודברים וזה גם היה די טיפולי. אתה יכול לומר שלקרייג ולי יש סגירה משולשת בשלב זה – אני חושב שבגלל זה אנחנו מסוגלים להיות רק חברים".

לדברי נעמי, "אנשים אחרים" הפכו את החיבורים שלה ושל קרייג ל"עסקה הרבה יותר גדולה" ממה שהם היו לשניהם, כולל קתרין.

"מה שקתרין אמרה אינו נכון. היא תהיה האדם האחרון שאפילו יהיה [in the place] לדבר על זה", אישרה נעמי לאחר שנשאלה על השמועה שהיא אמרה לקרייג שהיא אוהבת אותו לאחר החיבור.

כפי ש קסם דרומי המעריצים יודעים היטב, החיבורים של קרייג עם נעמי התרחשו בתחילת מערכת היחסים שלו עם פייג' דה-סורבולפני שהזוג יהפוך לבלעדי.

"ככל שהעונה תתקדם אתה תראה את פייג' ואני מנהלות כמה שיחות שבהן אנחנו לא מבינים אחד את השני כי יש הרבה אנשים שונים באוזניים של אנשים ואדם אחד אמר דבר אחד, אדם אחר אמר את השני אז כמה זה היה רק ​​אי הבנה", הסבירה נעמי את הדינמיקה הראשונית שלה עם חברתו של קרייג.

אולם כעת, נעמי אמרה שהיא ופייג' מסתדרים היטב, והוסיפה שהיא "תומכת מאוד" בזוג ובצעד הבא הפוטנציאלי שלהם.

"אני חושבת שזה יהיה נהדר", היא אישרה. "אני חושב שכל מה שמשמח אותם הוא נהדר."

באשר לחיי האהבה שלה, נעמי אמרה שהיא "יוצאת" ונהנית "מהנה". עם זאת, היא לא מוכנה לחלוק את מערכות היחסים החדשות שלה עם המצלמות – לפחות בשלב זה.

"החוויה האישית שלי עם שיתוף מערכות יחסים בטלוויזיה אז אני חושבת שככל הנראה אבטל את זה", ציינה.

למרות שהפרידה של נעמי ממטול מרגישה כמו היסטוריה עתיקה ויש לה "אין רגשות רעים" כלפי האקס שלה, היא אמרה שהם כבר לא בקשר.

"אני לא ממש יודעת על מה נדבר אבל אין שם רגשות רעים", שיתפה. "[The breakup] באמת בסופו של דבר היה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות. לא ידעתי את זה בזמנו. בזמנו שנאתי את זה אבל עכשיו, במבט לאחור זה 20/20 ואני מאוד אסיר תודה בדיוק על הדרך שבה הכל הלך.

לאחר שחזרה לצ'רלסטון בעקבות מעבר קצר לניו יורק עם מטול בקיץ שעבר, נעמי החליטה לחזור אליו קסם דרומי – אבל היא ידעה שהיא תעשה זאת לבד. בעוד קמרן עזבה את הסדרה במקביל לנעמי (אחרי העונה השישית), נעמי ידעה שקמרן לא תחזור לעונה שמונה לצדה.

"אני חושב שאני מכיר אותה מספיק טוב ואני יודע [Chelsea Meissner] טוב מספיק שזה כאילו, אני מתכוון, לעולם אל תגיד לעולם אבל אני לא חושבת שזו הייתה השנה," הסבירה נעמי.

כשנאמי נשאלה אז לגבי מעמדה הנוכחי עם קתרין, היא אישרה, "אין מערכת יחסים".

"אתה לא חייב את כולם בחיים שלך. ואתה לא חייב להיות חבר של כולם. אני תמיד אהיה לבבית כלפיה, לא משנה כמה היא תגיד לי 'F off', אבל זה לא ממש מעניין אותי", אמרה על החברות.

היא גם הציעה שצרות לפנינו כשנשאלה אם היא מרגישה שפ רוז בסופו של דבר יתחתן עם חברה טיילור אן גרין.

לאחר שחשפה שהיא לא יודעת כמה היא יכולה להגיד, נעמי הוסיפה: "תצטרך לראות מה קורה איתם העונה".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור