נעמי אולינדו לא חוזרת לקסם הדרומי לעונה 9 מכיוון שטיילור, אוליביה, מרסי וצ'לב נשארות ללא אישור

נעמי אולינדו לא חוזרת ל'קסם דרומי' לעונה 9

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קתרין דניס הוא לא חבר השחקנים היחיד שלא חוזר אליו קסם דרומי לעונתה התשיעית הקרובה.

על פי דיווח חדש, נעמי אולינדו ייעדר גם מהפרקים החדשים של סדרת הריאליטי בראבו. וכשזה מגיע ל טיילור אן גרין, פרחי אוליביהו צ'לב רונלכולם הצטרפו לסדרה בתפקידים במשרה מלאה לעונה שמונה, ו מרסי הובסשהופיעו כ"חבר" בפרקים של השנה שעברה, נראה שהתפקידים הפוטנציאליים שלהם באוויר.

עמוד שישי שיתפה את החדשות על יציאתה של נעמי ב-11 בינואר, וקבעה כי מספר מקורות אישרו את הידיעה.

כפי ש קסם דרומי המעריצים יזכרו, נעמי הצטרפה לסדרה בתפקיד "חבר" במהלך העונה השלישית שלה על רקע מערכת היחסים שלה עם קרייג קונבר. לאחר מכן, לאחר ששודרגה לתפקיד במשרה מלאה בעונה השישית, נעמי בחרה לעזוב את התוכנית ולהתמקד במערכת היחסים שלה מאז שהסתיימה עם מטול שאהשלא רצה להיות חלק מהסדרה.

נעמי חזרה בסופו של דבר לתוכנית לעונה שמונה, בעקבות כמה חיבורים לאחר פיצול של מטול עם קרייג, שלימים החל לצאת פייג' דה-סורבואבל עכשיו, נראה שהמעריצים שוב אולי ראו את האחרון שלה.

למרות שנעמי עדיין לא אישרה את החדשות על יציאתה לכאורה בפומבי, היא כן הצהירה לאחרונה שהיא לא מוכנה לשתף את מערכת היחסים החדשה שלה במצלמה.

"אני פשוט לא חושבת שזה טוב לחלוק עם העולם," היא הסבירה לאנשים. "מערכות יחסים קשות מספיק… אז לחלוק את זה עם כל האנשים האלה כדי לחוות דעה על זה, אני פשוט לא חושב – אני פשוט לא מוכן לעשות את זה יותר."

למרות שנעמי הייתה קשורה פרנק קינן, ממשפחת קינן המפורסמת של אוניברסיטת צפון קרוליינה, בשנה שעברה, היא עדיין לא אישרה את הקשר ואמרה לאנשים, "אני באמת לא יכולה להגיד שום דבר על זה. זה רק חלק מהחיים שלי שאני אשמור על פרטיות עכשיו."

לגבי קרייג, שפ רוז, אוסטן קרול, מדיסון לקרוי, וניטה אספןו לווה בונפרטהלפי הדיווחים הם "הבטיחו מקומות" בעונה התשיעית, בעוד שלא ברור אם טיילור, אוליביה, צ'לב ומרסי נשאלו בחזרה.

הצילומים ממשיכים קסם דרומי העונה התשיעית החלה בתחילת החודש בצ'רלסטון, דרום קרוליינה.

קישור מקור