נעמי אולינדו מאשרת לרוץ עם קרייג קונבר לאחר הפיצול

נעמי אולינדו נראה מדבר עם וניטה אספן על המפגש שלה בלאס וגאס עם קרייג קונבר בהצצה לעונה השמינית של קסם דרומי.

בעודה בדרך לשחק טניס, נעמי מקבלת טלפון מהכוכבת המשותפת לווה בונפרטהשרוצה לדעת אם היא נתקלה בחבר לשעבר שלה, שאישר בעבר קשר ביניהם, מאז הפגישה שלהם בעיר החטאים – והיא תהתה אם הדברים "מוזרים".

"ראית את קרייג?… האם ראית אותו מאז וגאס כאילו, בלי שזה יהיה מוזר?" שאלה לווה.

"ראיתי את קרייג וזה כל מה שאני אגיד על זה," ענתה נעמי.

אחר כך, בכתב וידוי, הסבירה נעמי את זה לאחר שנפרדה מ מטול שאה בקיץ שעבר, היא נסעה ללאס וגאס עם חברים, שם נתקלה בקרייג, שיצא לציבור עם החברה הנוכחית פייג' דה-סורבו רק זמן קצר לאחר מכן.

"לפני חודשיים נסעתי לווגאס עם כמה חברים וממש במקרה שלווה הייתה שם גם עם המשפחה שלה וקרייג גם היה שם עם כמה חברים בטיול נפרד לגמרי. אז כן, זאת אומרת, נפגשנו", היא התוודתה.

גם בנסיעה ברכב עם Venita, שהצטרפה ל קסם דרומי לוהקה לתפקיד במשרה מלאה לעונה שמונה ב-2021, נעמי נפתחה לגבי הרגשות שחשה כשחזרה לצ'רלסטון בעקבות הפרידה המבולגנת שלה מהאקס הרמאי שלה לכאורה.

"זו הסיבה שהייתי כל כך עצובה שחזרתי לצ'רלסטון: כי חשבתי שאני הולכת לאהוב, לעבור לניו יורק ולגדול ואז המחשבה לחזור הייתה פשוט מדכאת", אמרה לחברתה לצוות.

בהמשך לדבר על הפרידה הדרמטית באולם וידוי, נעמי הביטה לאחור על הרגע שבו נשענה על פי הדיווחים, מטול לא נאמן.

"במהלך הקיץ, מטול ואני עברנו לניו יורק. הייתה לי מסיבת יציאה גדולה. הייתי כמו, 'להתראות, כולם, גדלתי מהמקום הזה. הֱיה שלום!' ואז, ממש השפלה ממש מהר. עשיתי את זה 10 ימים וגיליתי שהחבר שלי בגד בי", היא חשפה. "אז זחלתי כל הדרך חזרה לצ'רלסטון, הזנב מונח בין הרגליים שלי ואני מתחיל מחדש."

בעוד נעמי עברה כמה רגעים קשים לאחר שחזרה לצ'רלסטון, וניטה שמחה לראות אותה חזרה.

"אני מרגישה שאיבדת את עצמך עם הילד הזה," היא שיתפה.

"אני יודעת," נעמי הסכימה.

קסם דרומי עונה שמונה תעלה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור