נעמי אולינדו של Southern Charm על איך היא מרגישה לגבי האקס מטול עכשיו, קרייג ופייג', והמשאלה האחרונה של אביה, בנוסף איזו מערכת יחסים עם השחקנים היא הכי חשובה

נעמי אולינדו על איך היא מרגישה לגבי מטול, קרייג ופייג'

קרדיט: אינסטגרם/M_Shah11/Naomie_Olindo

נעמי אולינדו אולי האשים מטול שאה של רמאות כשהם נפרדו ביולי האחרון, אבל זה לא אומר שזה קסם דרומי חברת השחקנים פרסמה את זה עבור החבר הקודם שלה.

בזמן שהופיעה בפודקאסט בשבוע שעבר, נעמי הציעה עדכון על מטול ובמקביל שיתפה את המשאלה האחרונה של אביה המנוח, ושיתפה את מחשבותיה על החבר לשעבר קרייג קונברהרומן של עם בית קיץשל פייג' דה-סורבווחושפת איזו מערכת יחסי שחקנים היא מאמינה שהיא הכי חשובה שלה.

"אני באמת לא חושב שהוא חתיכת ש-ט או משהו כזה. הוא לא, אני חושב שזה פשוט, כאילו, בהחלט לא התאמנו אחד לשני. אבל פשוט לא ידענו אז", הסבירה נעמי את מטול בפרק האחרון של חיי המציאות עם קייט קייסי. "אני חושב שאם הייתי רואה אותו, אתה יודע, כנראה הייתי נותן לו חיבוק. כי חלק מהחוויה הזו הוא כמו מה שהביא אותי למקום שבו אני נמצא עכשיו. ולא יכולתי לדמיין דברים שונים".

לפני שעברה לניו יורק כדי להיות עם מטול ב-2021, רגע לפני שנודע לו על הרומן לכאורה שלו, נעמי עברה לגור זמנית עם אמה כי זה מה שאביה המנוח רצה.

"הוא שאל אותי אתה יודע, תוודא שאמא לא ישנה לבד בחודשים הראשונים. אז עזבתי לגמרי, כאילו אני די חי ממזוודה מאז, רק כי, אתה יודע, עברתי מהבית שלי והייתי כמו הלוך ושוב. אבל אמא שלי, גרתי איתה הרבה זמן לפני שעברתי לניו יורק", היא חשפה.

לאחר שחזרתי לצ'רלסטון בקיץ שעבר וחזרה אליו קסם דרומי לאחר שלקחה עונה כדי להתרכז במערכת היחסים שלה, נראה שנעמי נשארה רווקה. בינתיים, החבר לשעבר שלה, קרייג, שהוא אמנם התחברה אליו לאחר שנפרדה ממטול, נהיה רציני לגבי פייג'.

"אני חושבת שהם מאפשרים אחד לשני להיות עצמם, מה שעכשיו הבנתי שהוא גורם חשוב מאוד בזוגיות, ואני חושבת שהם פשוט נראים כמו זוג ממש טוב", אמרה נעמי על הקשר . "הם משלימים זה את זה טוב מאוד. ואני ממש שמח לראות את זה".

לאחר שצפתה בפרק הבכורה בשבוע שעבר, נעמי אמרה שהיא "ממש הופתעה" לראות כמה עסקה גדולה כולם עשו לגבי הקשר שלה עם קרייג, כי פיוס בין השניים מעולם לא היה מחשבה.

"הופתעתי לראות את זה כאילו, להתפוצץ קצת. אבל כן, אני מתכוון, אני חושב שאני חושב שהוא מעולם לא היה מאושר יותר. וזה משמח אותי מאוד בשבילו", המשיכה נעמי על קרייג.

לאחר מכן, נעמי ציינה כי מערכת היחסים שלה עם קרייג הייתה למעשה החשובה ביותר בתקופתה בסדרה.

"כלומר, מטה, קרייג, כי היינו תינוקות, ופשוט למדנו, למדתי הרבה על סגנון הלחימה שלי ואיך לא רציתי למצוא את מה שרציתי להיות. ואלה דברים שממשיכים לזלוג פנימה עם הזמן, שבהם אתה חושב שקיבלת הכל מחוויה, אבל אז אתה חושב על זה מנקודת מבט חדשה", ציינה. "אני עדיין לומד מהדברים האלה."

גם במהלך הופעת הפודקאסט, נעמי שיתפה כיצד מככבת קסם דרומי שינתה את מסלול חייה.

"אני חושב שכנראה אהיה כמו לעבוד בפיננסים או משהו, אתה יודע, ובמקום זאת, זה נתן לי הרבה חופש… כשצילמתי לראשונה הייתי בן 23. אני עומד להגיע לגיל 30. אז כן, זה היה הרבה זמן. ואנשים הם כמו, הו, אלוהים, אתה נראה כל כך שונה… כן, אני בעשור חדש, כאילו, עבר כמעט עשור, אני הולך להיראות אחרת, אתה יודע, וקשר עם ניתוחים פלסטיים גַם. אבל אני גם מזדקן".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור