נעמי אולינדו על איפה היא עומדת עם קתרין אחרי קרב

על עונה שמונה בכורה של קסם דרומי, קתרין דניס שקוראים לו נעמי אולינדו "ב-טץ' קטן וקטנוני". המריבה התרחשה בתחפושת במסיבת יום ההולדת ה-30 של קתרין בנושא שנות ה-30.

למרות כיסוי ראשה הנוצות, נעמי לא הייתה במצב רוח חגיגי. לילדה בת ה-29, כך נראה, הייתה טינה מתמשכת לילדת יום ההולדת, שהפיצה שמועות בגידה על קמרן יובנקס'בעל. במהלך המסיבה, נעמי התעמתה עם קתרין על כך, ואז היא הפכה בליסטית.

על פי ראיון עם E! חֲדָשׁוֹתנעמי הופתעה מההתפרצות של קתרין.

"אני חושב [Kathryn] פשוט כעסה עליי שקראתי משהו שהיא עשתה שהיא חשבה שהיא נראית טיפשה או שהיא פשוט כעסה על זה", אמרה נעמי. "ולכן בכל פעם שקתרין נסוגה לפינה כזו, היא פשוט תתחיל לתקוף, לתקוף, לתקוף. היא גם עושה את זה בצורה מאוד מחושבת".

כעת, המדיניות של נעמי היא לתת ל"כלבים ישנים לשקר".

"אם אני רואה אותה, אני אומר, 'מה קורה?' אבל אני לא חושבת שהיא ואני אי פעם נהיה חברים", שיתפה. "אתה לא חייב להיות חבר של כולם, ובמיוחד אם הם אדם רעיל עבורך, או אולי אתה בשבילם."

מדבר עם Showbiz CheatSheet, הסבירה נעמי את הסיבה שהתעמתה עם קתרין. "אני חושב שחשוב לעמוד על החברים שלך כשאתה יודע מהי האמת והם לא שם כדי להגן על עצמם", אמר ה-Bravolebrity. "אז זה היה חשוב לי כי אני אוהב את קמרן ואני אוהב את המשפחה שלה וידעתי מה קתרין ניסתה לעשות. לקחתי את זה ממש ברצינות".

למרות המריבה, חזרתה של נעמי ל קסם דרומי "היה מקום נכון, זמן נכון."

"תכננתי להיות בניו יורק ואז כשהתוכניות שלי השתנו, עפתי ליד מושב המכנסיים שלי", היא אמרה ל-E! חדשות, והוסיפו, "וזה כלל את התוכנית."

נעמי עזבה את ניו יורק לאחר שגילתה שהחבר שלה מטול שאה בגד.

"זה היה קשה, ופשוט הרגשתי סופר אבודה", אמרה. "אני חושב שבטח תראה קצת מזה בתחילת העונה, שבה אני רק שם ומנסה להבין מה אני עושה או מה אני רוצה לעשות".

הכוכב המשיך, "נשענתי בכבדות על החברים שלי במשך הזמן הזה, והם ממש הצליחו. אבל לא הייתי במרחב הראש הכי טוב בהתחלה, ואז תראה אותי יוצאת מזה ומגיעה למקום כל כך טוב יותר, ולנקודה שבה הייתי מאוד אסיר תודה על מה שקרה".

בראיון שלה עם Showbiz CheatSheet, הסבירה נעמי, "הייתי ממש עצובה… אבל הייתי [also] ממש חופשי וחופשי להיות אני ולעשות כל מה שרציתי ולהכיר את עצמי שוב, וזה לא יסולא בפז".

"זו הייתה החוויה הכי טובה", אמרה נעמי. "לראות את זה גרם לי להיות יותר פגיע וכנה עם הרגשות שלי… זה היה כיף לצלם, אז אני מקווה שיהיה כיף לראות את זה."

קסם דרומי עונה 8 עלתה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור