נעמי אולינדו על אם היא מתחרטת על היותה "קשוחה" עם קרייג

קסם דרומי כוכב נעמי אולינדו משקפת בחזרה על מערכת היחסים שלה עם שותפה לכוכבת קרייג קונברוהיא חשה מעט עד לא חרטה על הטיפול שעברה בעבר באקס שלה.

מדבר עם Us Weeklyנעמי דנה כיצד הטיפול ה"קשוח" שלה לחברת הכריות המצליחה כעת של קרייג, Sewing Down South, בסופו של דבר "עזר" לו.

"המשלוח היה קשה, אבל הוא אמר, 'זה עזר לי להניע אותי'", אמרה נעמי. "לא השיחה המדויקת הזו, אבל חלק מהשיחות שהיו לנו, הוא אומר, 'זה קצת עזר לי להניע אותי לפעמים'".

נעמי הסבירה עוד, "אם זה עזר לו אפילו אחוז אחד – למרות שאני שונאת שהייתי רעה – אז כן, אני לא מתחרטת על זה".

"המסירה הקשה" אליה מתכוונת נעמי התרחשה במהלך הקרב הידוע לשמצה בעונה החמישית בין נעמי לקרייג, אשר קסם דרומי המעריצים בוודאי יזכרו. במהלך הקרב, נעמי גנזה את קרייג ולעגה לתשוקה שלו לתפירה לאחר שבחרה לא להמשיך בקריירה במשפטים.

במהלך הפרק באפריל 2018, נעמי צעקה, "את צריכה להתעורר ולעשות משהו. אתה יושב בבית ותופר, ומעמיד פנים שאתה עושה דברים". על כך ענה קרייג, "מה לא בסדר בתפירה שלי? …ויש לי שני בתים. תגיד לי שאני לוזר גדול בגיל 29!"

בזמנו, נעמי גם טענה שהשהות עם קרייג הפכה אותה ל"אדם מחורבן".

"זה מי שאני הופכת אליו כשאני לידך. אני לא בן אדם עלוב, מרושע… בטחתי בך ואתה אכזבת אותי, שוב ושוב", טען מייסד ל'אביי. "כשלא היית קם. כשהחמצת פגישות".

שנים אחרי שסיימו את מערכת היחסים שלהם, נעמי עברה מאז שינוי בלב לגבי התשוקה של קרייג לתפירה, ואמרה שזה "טוב לו" והיא באמת שמחה לראות אותו מצליח.

"אני חושבת שזה נתן לו כל כך הרבה מטרה," היא אמרה. "אני פשוט חושב שזה ממש טוב בשבילו."

ככל הנראה, נעמי כל כך אוהבת את קרייג החדש שהשניים התחברו בסתר בלאס וגאס, מה שנחשף בעונה האחרונה של קסם דרומי.

עם זאת, אל תעורר תקוות למפגש רומנטי בקרוב. קרייג מחובר בשמחה עם בית קיץ כוכב פייג' דה-סורבו נכון לעכשיו, ונעמי מאמינה שהשניים ממילא טובים יותר בתור חברים.

"[We’re] בהחלט טובים יותר כידידים", אמרה לנו. "למדנו כל כך הרבה אחד מהשני ומכל הסיטואציה שאין סיכוי שאף אחד מהם יכול להצטער על כך".

קסם דרומי עונה 8 משודרת כעת בימי חמישי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור