נעמי אולינדו על פייג' דרמה, קרייג הוקאפ

נעמי אולינדו אולי התחבר ל קרייג קונבר במהלך הצילומים לעונה השמינית של קסם דרומיאבל זה לא אומר שהיא קיוותה ליישב את הרומנטיקה שלהם.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה, הסבירה נעמי את המוטיבציה שלה להתחבר עם החבר לשעבר, איתו יצאה לאורך העונות השלישית והרביעית של סדרת הריאליטי בראבו, והיא חשפה היכן היא עומדת היום עם חברתו הנוכחית, פייג' דה-סורבושקרייג התחיל לצאת עם חודשים לפני המפגש שלהם.

"הופתעתי מכמה דגש הושם על זה בפרק כי אני חושבת שאנשים אחרים עשו את זה לעניין הרבה יותר גדול ממה שזה היה לי ולקרייג", אמרה נעמי. Us Weekly על החיבור שלה ושל קרייג ב-20 ביוני. "זה היה סוג של עניין של זמן ומקום שבו זה כמו, 'בסדר, אני מכיר אותך, אני סומך עליך, שנינו היינו כמו פרידות טריות'. זה ממש מזמן עכשיו, אבל זה אף פעם לא היה כמו, 'אה, אנחנו צריכים לחזור להיות ביחד, בלה, בלה'. זה היה בדיוק כמו עניין של נוחות – עניין של נוחות מאוד זמני".

כפי שהמעריצים אולי יודעים, נעמי נפרדה מ מטול שאה ביולי 2021, וקרייג נפרד ממנו נטלי הגנאואר באפריל. ובעוד שקרייג החל את מערכת היחסים שלו עם פייג' במאי, הם לא התחייבו להיות אקסקלוסיביים עד חודשים לאחר מכן.

אם כבר מדברים על המקום שבו היא עומדת עם פייג' היום, נעמי אישרה שהשניים "ידידותיים" למרות הרבים שניסו להצמיד אותם זה לזה.

"אנחנו ידידותיים", אמרה נעמי על פייג' "אנחנו לא אוהבים, אתה יודע, לבלות בסופי שבוע או משהו, אבל אני אוהבת לעקוב אחריה באינסטגרם. אני חושב שיש לה סטייל מעולה. אני אוהב את הדברים שהיא מפרסמת. אני חושב שהיא נהדרת. זה סוג של אחד מהדברים האלה, כמו, יש גבולות, אבל כל הדברים הטובים".

"אני חושבת שהם נראים מאוד מאושרים ביחד ואני כל כך שמחה בשבילו והופתעתי לראות אנשים, כאילו, מנסים להצמיד אותי לפייג' אחד מול השני, כי זה ממש לא חייב להיות ככה", המשיכה . "אני חושב שכל אי הבנות, כמו, שתראו במהלך העונה היו כל כך מיותרות בגלל אנשים באוזניים של אחרים וכאלה. אני חושב שאם רק היית משאירה את זה לי ולפייג', כאילו, היינו חברים נהדרים."

במהלך ההפקה בעונה השמינית של קסם דרומינעמי ופייג מצטלבות דרכיהם בפעם הראשונה בשעה קתרין דניס' מסיבת יום הולדת. ובפרק הבכורה בהמשך השבוע, המעריצים יראו את המפגש.

"היא הייתה כל כך מקסימה וזה לא היה מביך בכלל", נזכרה נעמי. "אני חושב שככל שהעונה תתקדם, אתה תראה את פייג' ואני מנהלים כמה שיחות שבהן זה, כאילו, אנחנו לא מבינים אחד את השני כי כמו שאמרתי, רק הרבה אנשים שונים באוזניהם של אנשים ואדם אחד אמר דבר אחד, אדם אחר אמר את השני."

גם נעמי דיברה איתה Us Weekly על הפרידה שלה ממטול, ואמרה שלמרות שהרבה ממה שייחשף בתוכנית יהיו חדשות למעריצים שלה, זה מרגיש לה כמו "היסטוריה עתיקה".

"אני לא חושב שזה יהיה קשה בדרך שבה עיבדתי את זה. בוא נגיד את זה", הסבירה. "זה באמת בסופו של דבר היה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות. לא ידעתי את זה בזמנו – בזמנו שנאתי את זה – אבל בדיעבד זה 20/20, ואני פשוט אסיר תודה בדיוק על הדרך שבה הכל הלך".

לדברי נעמי, התוצאה הגדולה ביותר שלה מהפרידה שלהם, שעל פי הדיווחים נבעה מבגידה של מטול, הייתה לשמור על תחושת עצמי חזקה ולא לאבד את עצמה במערכת יחסים.

"היה לי חשוב להראות [and] להיות כנה לגבי זה," ציינה נעמי. "אני יכול להודות שזה מה שקרה ו [it’s] לא באשמתו או משהו כזה. אני חושב שהרבה אנשים מנסים להיות מה שהם חושבים שאנשים רוצים שהם יהיו. ובאמת הדבר הכי חשוב זה פשוט להיות נאמן לעצמך".

באשר לחיי האהבה שלה היום, נעמי אמרה שהיא "יוצאת".

"אני, כאילו, נהנה מאוד. אני מאוד שמח", היא חשפה. "אני כל הזמן אומר שאני שמח על החוויה – עד כמה שזה היה מטורף – כי עכשיו זה הביא אותי למקום הזה שבו אני כל כך מודע לכל כך הרבה דברים שונים והחיים טובים."

קסם דרומי עונה שמונה תעלה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור