נראה שגרסל בובאי מתגרה בליזה רינה ביציאה מ-RHOBH

קרדיט: Shutterstock/Featureflash Photo Agency/Kathy Hutchins

גרסל בוב לכאורה אישרה את חזרתה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס כשהציגה לראשונה מראה חדש לוהט בעמוד האינסטגרם שלה ביום שישי בערב.

כמו שהיא גם נראתה זרקה קצת צל ליסה רינה על רקע עזיבתה את הסדרה, שעליה הכריזה ליסה ביום חמישי לאחר שמונה עונות, גרסל אמרה למעריצים שהיא "עדיין עומדת" בתור אנדי כהן שקל את היציאה של ליסה עם פוסט שנמחק מאז בסטורי שלו באינסטגרם.

"שנה חדשה אני חדש!" גרסל הכריז ב-6 בינואר, יחד עם האשטגים של "עדיין עומד", "מראה חדש" ו"אווירה חדשה".

לגבי האופן שבו היא עשויה להצלל את ליסה, זה יהיה עם השיר שבחרה שילווה את הפוסט שלה.

בעקבות חודשים של דרמה בין ליסה לבין סאטון סטראקהשגרסל די התקרבה אליה בשנים האחרונות, לגבי מי בעצם רכש כרטיסים של ליסה לגאלה של אלטון ג'ון לפני שנים (סאטון טוענת שזו הייתה היא בעוד שליסה לכאורה הוכיחה שהיא בעצם IMDb שהזמינה אותה), נראה שגרסל נתן הנהן לריב.

כפי שניתן לראות בפינה העליונה של הסרטון שלה, גרסל בחרה אלטון ג'ון"I'm Still Standing" של הסרט כרצועת הרקע להופעת הבכורה של שיערה האדום החלק, וסאטון, בין רבים אחרים, העריך את הפוסט.

"אני אוהב ג'ינג'י", כתב סאטון בתגובה.

RHOBH Sutton Stracke מגיב לאלטון ג'ון פוסט של גרסל בוב

בינתיים, בעמוד של אנדי, דרך עמוד שישיה צפו במה שקורה בשידור חי המארח שיתף פוסט מאינסטגרם שיכור מצוירשהציג מגוון של תמונות מצוירות שונות של ליסה, ומחא כפיים לליסה על "הריצה האיקונית" שלה RHOBH.

אנדי כהן מגיב לריצה האייקונית של ליסה רינה ב-RHOBH

כפי ש RHOBH המעריצים אולי שמו לב, הפוסט של אנדי שותף גם על ידי ליסה עצמה כשחזרה לרשתות החברתיות בפעם הראשונה מאז הודעת היציאה שלה ביום שישי.

לאחר עזיבתה, ליסה היה זה לומר לאנשים:

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​במהלך 35 שנות הקריירה שלי ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה. זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

הפקה פועלת עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בהמשך החודש.קישור מקור