סאות'רן Charm' Shep Rose הואשם בבגידה בטיילור פעמים רבות

ב-20 ביולי, מספר כלי תקשורת אישרו את הפרידה של שפ רוז ו טיילור אן גרין. ה קסם דרומי כוכבים החלו את הרומן שלהם בתחילת מחלת ה-COVID-19, ולאחר מכן הם הוכנסו להסגר יחד.

סיום מערכת היחסים בת השנתיים שלהם הפתיע חלק מהצופים בעוד שאחרים היו פחות מזועזעים. במהלך המפגש של העונה השביעית, שפ התוודה על נשק לאישה אחרת, והטריילר של העונה השמיני מתגרה בצרות בגן עדן.

למרות ששפ וטיילור לא הגיבו על הפרידה, הוא דיבר לאחרונה E! חֲדָשׁוֹת, נותן קצת תובנה לגבי מערכת היחסים בשבועות שקדמו לפיצול שלהם.

בן 42 התייחס לראשונה לגורמים החיצוניים. "הרגשנו שכולם מצייצים מסביבנו – מה שקורה – אבל זה באמת יכול להפעיל לחץ מיותר על מערכת היחסים", אמר שפ בראיון ב-21 ביוני. "ואז לא ממש עזרתי לסיטואציה כמה פעמים, אבל פשוט הרגשתי ממש לחוץ בתקופות מסוימות במהלך העונה על הניסיון לוודא שטיילור בסדר, שאנחנו בסדר ושאני בסדר. זה הרבה כדורים ללהטט באוויר”.

חבר לקאסט קרייג קונבר, שנכח בראיון, הוסיף: "הצילום יכול לקרוע אותך לגזרים. ואם תשרוד את זה, מה שעשית…"

"לא בהרבה," שפ סיים את המחשבה.

לאחר מכן הסביר, "[Taylor and I] יהיו הרגעים הרעים שלנו [in the current season]."

במהלך סצנה אחת, בני הזוג היו "במצב תחרותי… טיילור ואני שיחקנו בקבוצות הנגדיות, והיא עשתה משהו שהביא לי את העז, כביכול, ואני לא הייתי כל כך נחמד עם זה, ואני מתחרט זה."

אולם באותו זמן, מערכת היחסים שלהם "מעולם לא הייתה טובה יותר", לדברי שפ.

"מתוכנן לנו קיץ עמוס, כל הטיולים המהנים האלה", הביע. "אז זה ממש טוב. אני במרחב ראש ממש טוב ונראה מה יקרה”.

למעשה, שני הגברים חשפו את התעניינותם בהצעות אפשריות. קרייג, שנמצא כעת במערכת יחסים, הסביר, "אני חושב ששנינו נמצאים במקומות מאושרים שבהם שנינו כן רוצים להתחתן, וזו עמדה מדהימה להיות בה."

שפ הסביר, "כן, זו הפעם הראשונה שהייתי שם".

עם זאת, בפרק האחרון של התוכנית, לקרייג היה מנגינה אחרת – והוא הציע ששפ בגד בטיילור מספר פעמים.

בטיול מחוץ לעיר, שפ אמר לקרייג שטיילור "תמיד מודאג" במהלך נסיעותיו.

"טיילור חרדה כשאתה עוזב את העיר כי אתה ממשיך לבגוד בה כשאתה עוזב את העיר", טען קרייג במהלך ראיון וידוי, באמצעות עמוד שישי. "כלומר, איך היא אמורה להיות – בדיוק כמו, לישון בשקט בלילה?"

בסצנה קודמת, שפ וטיילור רבו ב-FaceTime בנוגע ל"חרדה" שלה בגלל הנסיעות שלו.

במהלך רגע של מיקרופון חם, שפ אמר לחברתו, "אמרתי את זה שוב ושוב: אני לא אפסיק ללכת למקומות ולעשות דברים." טיילור הבטיחה אז שהיא לא תישאר "בגלל עין נודדת".

שפ שיתף בכתב וידוי, "אני לא הולך לשבת כאן ולהגן על עצמי עד סוף חיי כי זו דרך בטוחה שדברים יסתיימו איתי לפחות."

לאורך הערב, טיילור שלחה לו זרם של הודעות, פסקאות ארוכות. שפ מתוסכל אז שוחח עם אישה אחרת בבר, ולבסוף קנה לה משקה.

"[Taylor]הוא שולח לו הודעת טקסט כאילו, 'אתה הולך לבגוד בי הלילה?' היא פשוט מאוד חסרת ביטחון בכל דבר", אוסטן קרול התגלה לקרייג.

"מה שקורה הוא שטיילור חושבת שזו רק מדורה," הגיב קרייג. "מה ששפ מתבאס ממנו זה שיש מוקשים, מאיץ ובנזין, והוא אומר, 'אם תמשיך ללבות את המדורה הזו, היא תתפוצץ'.

קרייג הוסיף, "אתה יודע s-t, אני יודע s-t, כולם יודעים s-t, חוץ מטיילור."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור