סאטון וקריסטל סלאם של RHOBH אריקה בתוך פיוד גרסל

סאטון סטראקה ו קריסטל קונג-מינקוף לא מרוצים אריקה ג'יין.

לאחר שלמדו את זה שלהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר לקאסט זרק כוכב שותף גרסל בובספר חדש באשפה כנקמה על שגרסל השתמש ברגע מתוח ביניהם כדי לקדם את הפרסום, הגברות מצילות על תעלוליה כשסאטון גם פותחת את הסיבה ליסה רינה לא קיבלה הזמנה לאחד מהאירועים האחרונים שלה ועוד.

"לא אהבתי את זה," אמר סאטון E! חֲדָשׁוֹת של סרטון הזבל של אריקה בהשקת ליין הקשמיר החדש שלה SUTTON ב-3 במאי. "אני חושב שכאשר חבר צוות עובד ממש קשה על משהו בחיים האישיים שלו, והם חולקים את זה עם כל חברי הקאסט, כדי לזרוק משהו לתוך זבל, זה חסר כבוד עד כדי גיחוך."

"לפעמים דברים מיותרים, וזה היה אחד מהם," הסכימה קריסטל. "אני חושב שכולנו צריכים פשוט לתמוך אחד בשני, ואני לא יודע. אף פעם לא קל לצאת עם החברים שלך."

בעוד קריסטל לא העריכה את ההתנהגות של אריקה, היא הציעה שהשניים נמצאים במקום טוב כרגע.

"אני מסתדר עם כולם בתוכנית", אמר קריסטל. "אני חושב שזה די נדיר."

מכיוון שקריסטל נשארת ביחסים טובים עם צוות השחקנים, לא כולם נכללו באירוע של סאטון ביום שלישי (רק קריסטל וגארסל נכחו). ולפי סאטון, היעדרותה של ליסה לא נבעה בהכרח מהדרמה המתמשכת שלהם.

"ליזה ולי יש מערכת יחסים מוזרה שבה אני ממש ממש אוהב אותה", הודה סאטון. "אבל, אני רוצה לשנוא אותה. אבל אני לא יכול לעשות את זה. אבל לא בגלל זה לא הזמנתי אותה. באמת, זה היה אמור להיות מאוד מאוד קטן, זה הכל. זה לא אמור להיות אירוע גדול".

למרות שחלקם חשדו שרשימת האורחים של סאטון היא אינדיקטור לבריתות של עונה 12, גרסל הפיל את הרעיון.

"זה לא מעיד על שום דבר מלבד שלקריסטל ולי באמת אכפת מסאטון," היא הסבירה. "הדבר שאני תמיד אומר, אנחנו לא מקבלים מספיק קרדיט על היותנו נשים בגיל מסוים. אתה יודע, נראה מדהים וגם מנהל עסקים. אז בכל פעם שאני יכול לתמוך בזה, אני עושה זאת".

גם במהלך הראיון, סאטון אמרה שהיא תיראה עוברת "עקומת למידה נוספת" בפרק החדש ואישרה שבנה צילם סצנות לתוכנית.

"אתה יכול לראות את הבן שלי. אני מקווה שהם יראו לו, אני אף פעם לא יודעת, וזה ממש מגניב", שיתפה. "אבל לפחות יצא לי לצלם איתו, וזה ממש מסודר. הבת שלי צילמה שוב, היא כזו מתנה. ואתה יודע, אני עושה טעויות. כן, כולנו עושים טעויות".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 תעלה לראשונה ביום רביעי, 11 במאי, בשעה 20:00 ב-Bravo.

קישור מקור