סאטון סטראקה בקאסט RHOBH מדבר "מאחורי" לה

קרדיט: Media Punch/INSTARimages

על העונה האחרונה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, סאטון סטראקה הואשמה בכך שעשתה את הבעיות של כולם על עצמה. חברים רבים לצוות דנו – הן בקבוצה והן בראיונות וידויים – בנטייתה של סאטון לדבר על עצמה.

בְּ גרסל בובמסיבת יום הולדת 55, חבר לצוות דיאנה ג'נקינס קראה את התנהגותו של סאטון ומצאה את עצמה בעיצומו של קרב נוסף. קייל ריצ'רדס ניסה להיכנס פנימה, אחז בזרועו של סאטון ומשך אותה, מה שהכעיס מעריצים רבים.

בראיון עם Us Weeklyחשפה סאטון מה הכי הפתיע אותה כשצפתה בפרקים אחורה.

"אני חושב שמבחינתי באופן אישי זה מה שהגברות אמרו עלי מאחורי הגב… הן כל הזמן אומרות שאני, שאני אוהב לדבר על עצמי כל הזמן, ואני מכניס את עצמי לכל דבר, כשכל מה שאני מנסה לעשות זה להתייחס, והם יודעים את זה. ואני חבר אכפתי, וכזה, אני כאילו, בסדר באמת? שניכם אמרתם את זה?"

הכוכב הוסיף, "אני מקווה שאני לא אעשה את הבעיות של כולם לגבי עצמי, כי זה לא יהיה חכם".

בנוגע לקרב שלה במסיבה של גרסל, סאטון הביעה, "אני מצטער שקייל נכנס לשיחה. אני לא חושב שהיא הייתה במקום באותו לילה לנהל שיחה עמוקה שניסיתי לנהל עם דיאנה… והקטע הזה היה קשה לראות בחזרה. אבל רק רציתי לפתור את הדברים".

האם סאטון מרגיש שהתגובה נגד קייל הייתה מוצדקת?

"כֵּן. ואני חושב שלקייל יש, אני חושב שהיא מרגישה ממש רע עם ההתנהגות שלה, והיא התנצלה בפניי. אנחנו חברים טובים, והמשכנו הלאה. אז זה כל כך מעניין איך הקהל מתערב כל כך… אני חושב שהדבר הכי גדול הוא שלעולם לא צריך לגעת אחד בשני בצורה כל כך אגרסיבית. כי זה לא עוזר. זה לא פתר שום בעיה".

סאטון התייחס אז להאשמה של דיאנה בקרב (היא רמזה שסאטון רוצה למצוא נבל חדש).

"זה היה אז, אממ, נדהמתי מזה [claim]. לא רציתי שיהיה לי נבל חדש. אני כאילו, תראה לא עשיתי את זה בשנה שעברה עם מישהו, ואני רוצה שיהיו לי חברים וליהנות".

היא גם שוחחה על ארוחת הצהריים שלה עם דיאנה, שקרה זמן קצר לאחר מכן.

"ממש רציתי לפתור דברים, וגם זה לא הלך טוב. [Diana and I] רק ראשי ישבן," אמר סאטון. "טוב, אני לא רוצה שהיא תרביץ לי בראש. אתה יודע שאני לא חושב שאלימות היא התשובה".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור