סאטון סטראקה ב-RHOBH Cast's

סאטון סטראקה ב-"RHOBH" של קאסט האיחוד "Awkward" ורינה

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes

סאטון סטראקה היה די לא נוח בתוך פרסי ה-People's Choice בשבוע שעבר.

לאחר התאחדות עם כמעט כולם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס צוות שחקנים, כולל קייל ריצ'רדס, אריקה ג'יין, דורית קמסלי, ליסה רינה, קריסטל קונג-מינקוףו קתי הילטוןסאטון הודתה שסידורי הישיבה היו רחוקים מלהיות אידיאליים לפני שסיפרה על מערכת היחסים ה"לא מתפקדת" שלה עם ליסה והגיבה ליישום הליפגלוס השנוי במחלוקת של קתי.

"אם אתה יכול לחשוב על ארוחת חג ההודיה המשפחתית הכי מביכה – פשוט תגבר אותה מאה פעמים", אמר סאטון עמוד שישי של האירוע ב-8 בדצמבר. "זו הייתה ארוחת הערב הכי מביכה אי פעם. זה היה כמו לחרוק שיניים מביך".

"הם אמרו לנו איפה לשבת," היא המשיכה. "הם רק הושיבו אותנו. לא בחרתי את המושב שלי".

במהלך האירוע, סאטון ישבה ליד ליסה, וליסה הייתה ליד קתי, שגם היא הייתה ליד אריקה. ובעוד שסאטון אמרה שהיא וליסה פטפטו "קצת", היא המשיכה ואמרה על מערכת היחסים שלהם, "זה כל כך לא מתפקד".

"אז, לפעמים, אחד מאיתנו יכול להגיד משהו מצחיק, ואנחנו צוחקים כי אנחנו מרגישים מביכים", הסבירה. "זה כמו, 'מישהו פשוט יגיד משהו'."

לגבי יישום הליפגלוס של קתי, שהגיע כ חוק וסדר שַׂחְקָנִית מריסקה הרג'יטאי נאמה נאום מכל הלב, סאטון אמרה שהיא לא ראתה את זה ממקור ראשון כי היא ישבה "רחוק" מהבמה. לאחר מכן היא הוסיפה שהיא "כל כך אוהבת" את דמותה של מאריסקה ו"התלהבה" מהמילים שלה.

"ואז ראיתי את זה הופך לוויראלי עם קתי מורחת את הגלוס שלה," המשיך סאטון. "אני חושב שהיא חשבה שהמצלמה לא עליה. אני חושב שהיא חשבה שהמצלמה נעלמה ממנה".

כשהיא מסתכלת קדימה לעונה ה-13 הקרובה של RHOBHסאטון אמרה שהיא שמחה לקבל קצת חופש מהצילומים.

"אנחנו תמיד בהפסקה בין עונות, אבל היה נחמד לחזור על נפילה", היא שיתפה. "אני בחבר המנהלים של תיאטרון הבלט האמריקאי, ואני חייב ללכת לגאלה בסתיו שלנו. לא עשיתי את זה כמה שנים, אז זה היה נחמד! הבן שלי הוא סטודנט א' בקולג', ויצא לי ללכת לסופ"ש להורים, ואני עושה אירוע בחנות – ולערוך אירוע בחנות בלי מצלמות זה שוב כמו חיים רגילים, ואני נהנה מזה!"

במהלך ראיון נפרד עם גישה להוליווד ב-5 בדצמבר, סאטון נשאל מדוע הצילומים בעונה 13 עדיין לא החלו.

"אם הייתי יודע ואומר לך שאצטרך להרוג אותך. אני לא יודעת," היא הודתה.

ולמרות שסאטון לא ידעה בוודאות מתי הצילומים יתחילו, היא נראתה די בטוחה שהפרקים החדשים יכללו פיוס בין קייל לקתי.

"אני חושבת שהן אחיות. ואני חושב שאחיות יכולות להילחם. ואני חושבת שאחיות יכולות להמציא", הסבירה. "אני רוצה לראות אותם מאושרים וזה מה שאני יכול להגיד. אני חבר של שניהם ואני רוצה לראות אהבה. הם אוהבים אחד את השני אז אני חושב שהם יסתדרו".

גם במהלך הראיון, לאחר שנחקר האם או לא ליסה רינה צריך לחזור, סירב סאטון לענות.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בייצור מתישהו בתחילת 2023.

קישור מקור