סאטון סטראקה הואשם בגזענות על ידי ה-BFF לשעבר של הבת

סאטון סטראקה תחת אש ברשתות החברתיות.

לאחר שהזכרתי את מסיבות הבריכה המגוונות בתה, פורטר סטראקההייתה עם חבריה לפני שנים במהלך צ'אט על מירוץ עם קריסטל קונג-מינקוף בפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילססאטון מואשם בהתנהלות "גזעני" כלפי אישה בשם אליסהשטוען שהוא חברו הטוב לשעבר של פורטר בתיכון.

בסרטון ששותף לה פרטי טיק טוק בעמוד, אליסה העלתה את טענותיה המזעזעות נגד RHOBH חבר צוות עם כיתוב שקרא, "אני כשחתכתי את שלי [high school] bff של [five] שנים [because] אמא שלה הייתה גזענית אלי ועכשיו היא עקרת בית אמיתית שזועקת בגלל שהיא גזענית והתגובה שלה היא 'לבת הלבנה שלי היה חבר סיני' בטלוויזיה".

היא גם אמרה בפוסט שלה, אשר בלוג הריאליטי של ג'יי משותף ב טוויטר"אני לא סיני."

RHOBH סאטון סטראקה הואשם בהתנהגות גזענית על ידי ה-BFF לשעבר של פורטר אליסה

בלוג הריאליטי של ג'יי גם שיתפה תמונה של פורטר ואליסה ביחד, ואישרה שהאישה היא, למעשה, חברה של בתו של סאטון.

ה-BFF של פורטר סטראקה שהאשים את כוכב RHOBH בגזענות

בעקבות שיתוף הפוסט, מספר משתמשי טוויטר שקלו, חלקם הרגישו שהאישה פשוט מחפשת כוח ואחרים שהיו ביקורתיים יותר כלפי סאטון.

"היא מחקה את זה כי היא הולכת להיפגע בתביעת לשון הרע בגלל שהיא מושיטה יד לכוח", אמר אדם אחד.

"היו פרטים ספציפיים? אתה מעלה האשמה, תגבה אותה", יעץ אחר.

בינתיים, שלישי אמר, "הבטן שלי אומר שזה נכון."

באשר לסאטון, היא התייחסה לטענות לאחר שהתעמתה אינסטגרם.

"מה אתה חושב על שלך [daughter’s] חבר יוצא ואומר שאתה גזען? ברור שזה לא נכון בכלל. התמונה הזאת [they’re] לצייר אותך כי אתה מהדרום זה לא בסדר. כולנו מכירים את הלב שלך סאטון," כתב המעריץ.

"האמת תמיד מנצחת," ענה סאטון, יחד עם אימוג'י של חתול מנשק.

RHOBH סאטון סטראקה אומר שהאמת מנצחת על רקע שמועות גזענות

ואז, בתוך הדרמה שלה עם קתי הילטוןשהואשם בשימוש בהשמצה במהלך הטיול שלהם באספן, ליסה רינה הציעה שהיא הייתה מרוצה מהשמועות המתערבלות על ידי שיתוף תמונה של ליסה ונדרפומפ עישנה לפני שנתנה בראשו לשמועות הטוענות שהיא שכרה מישהו כדי להשמיץ את קתי על ידי הלצה שהיא שכרה גם את אליסה.

"שכרתי את כולם אני המוח מאחורי הכל תאשימו אותי יאיי!!!!! לאיית את שמי נכון ולבטא אותו נכון, זה כל מה שאני מבקשת", היא כתבה למעריץ של אינסטגרם שהציע שהעיתוי הוא "חשוד".

RHOBH ליסה רינה מתבדחת שהיא שכרה אישה כדי להאשים את סאטון סטראקה בגזענות

אחרי קריסטל, חבר השחקנים האסייתי הראשון של RHOBH, הציעה שסאטון העירה הערות "אפלות" במהלך השיחה שלהם בעונה 11 על גזע, היא אישרה לכאורה בתוכנית בשבוע שעבר שההערות אליהן התכוונה היו אלו שסאטון העירה על מסיבות הבריכה של בתה. עם זאת, במהלך הופעה על צפו במה שקורה בשידור חי לאחר שידור הפרק, קריסטל רמז שיש הרבה יותר בסיפור בכל הנוגע להתנהגות ה"בעייתית" של סאטון.

"היא ואני יודעים מה נאמר ודיברנו על זה ארוכות והיא התנצלה בפניי באופן פרטי ופומבי… כי השיחה הזו הייתה ארוכה ואני בוחר, ובחרתי אז, להאמין לה את ההתנצלות שלה ולהתקדם", הסבירה קריסטל. "זה מי שאני וזה מה שאני רוצה לעשות ואני מאמין להתנצלות שלה".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור