כוכב RHOBH סאטון סטראקה מגיב ל

סאטון סטראקה מגיב ליציאתה של ליסה רינה מ-RHOBH

למרות שהזוג פגע בנקודות קשות בידידותם, עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב סאטון סטראקה חושפת שהיא "עצובה" לאותו כוכב ליסה רינה לא יופיע יותר בזכיינית לאחר כהונה מרשימה של שמונה עונות.

"אני חושב שכולנו עצובים שליסה עוזבת," אמר סאטון E! חֲדָשׁוֹת. "היא תחסר."

סאטון המשיכה וציינה שהיא מאמינה שליסה הביאה כשרון RHOBH זה בוודאי יהיה חסר ב-13 הקרובים של התוכניתה' עונה. ליסה שיחקה ללא הרף את תפקיד ה"נבל" במהלך תקופתה בתוכנית, והיא הותירה מעריצים רבים מפולגים על האתיקה השנויה במחלוקת שלה, כולל היחס ה"אכזרי" וה"נקמני" שלה לכוכבת לשעבר דניס ריצ'רדס.

"היא תמיד אהבה לערבב את הסיר הזה ואז כולנו אהבנו לטעום את המרק," הסביר סאטון, "אז אני חושב שנתגעגע למרק של ליסה, אבל אני לא חושב שזה האחרון שנראה ממנה. ”

ילידת ג'ורג'יה סיכמה ואמרה שהיא מקווה שליסה תנצל את זמנה הרחק מתוכנית הריאליטי כ"זמן של הרהור", והיא מאחלת לליסה "כל טוב".

בְּמַהֲלָך RHOBHמפגש עונה 12 של עונה 12, לאחר מנחה ומפיק אנדי כּוֹהֵן קראה את התנהגותה המפוקפקת, ליסה צעקה המפורסמת, "שים אותי בהפסקה!"

וזה רק מה שזה יכול להיות. אנדי חשף לאחרונה שהוא מקווה שליסה תחזור בסופו של דבר לזכיינית במעין תפקיד כלשהו.

"אני באמת מקווה שזו הפסקה. אני מקווה שהיא תחזור. אני באמת עושה את זה", אמר בזמן שהנחה את תוכנית הרדיו שלו XM, אנדי כהן לייב.

מוקדם יותר השבוע, ליסה הודיעה על יציאתה מ RHOBH לאחר שהגיעה ל"החלטה הדדית" עם בראבו לאחר שהחוזה שלה הסתיים השנה. היא הביעה שהיא מחפשת להרחיב הזדמנויות קריירה אחרות.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי, ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", אמרה ליסה בהצהרה ל E!. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

קישור מקור