סאטון סטראקה מתנצל על התגובה לשוד של דורית

סאטון סטראקה מציעה התנצלות פומבית על הדרך חסרת הרגישות שהיא הגיבה למידע עליה דורית קמסליפלישת הבית של

בעקבות הצצה מזעזעת לעונה החדשה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסשהציג בכי קייל ריצ'רדס וסאטון לכאורה לא מתרגש, סאטון מסבירה את תגובתה הקרה ומציעה עדכון היכן עומדת מערכת היחסים שלה עם דורית היום.

"היה לי יום מוזר ולכן לא הייתי מרוכז והייתי חסר רגישות למה שקרה", הודה סאטון בפני עמוד שישי ב-10 במאי. "ברגע שסידרתי את המוח שלי והבנתי את החומרה, אני חושב שהחרטה יכולה רק להסביר איך הרגשתי."

בקליפ מקדימה ששותף ביום שלישי, סאטון נראה מגיע לביתו של קייל אל קייל ההרוס.

"זה מוזר," אמר סאטון על התקרית.

"זה מפחיד," הבהיר קייל.

"גם היום כיביתי שריפות כל היום. אבל יכול להיות שזה פשוט יום כזה… אוי, אלוהים, יש לי את המעצב הצרפתי הזה שאני מביא," ענה סאטון, והתלונן על עיכובים בהגירה.

"זה לא נראה כמו שריפה אחרי מה [Dorit just went through]", התערב קייל, ונתן בראש לא רק לגניבה של מיליון דולר בתכשיטים, תיקים ופריטים אחרים, אלא גם לטראומה שעמה עמה חברם לצוות כשדאגה לחייה ולחיי שני ילדיה, בנה ג'אגר. , 8, והבת פיניקס, 6, שישנו בחדר אחר כשהפשע התרחש.

"טוב, זה מיועד לי ולעסק שלי ולמה שאני מנסה לעשות," מחא סאטון בחזרה לקייל, ממשיכה להדגיש את צרות החיים שלה. "הכל יחסי. זאת אומרת, לא עצרו אותי ולא אימתתי. אני מצטער."

בכתב וידוי, קייל נתפס באופן מובן מהתגובה חסרת האכפתיות של סאטון.

"מה לא בסדר איתך? האם אתה כל כך עטוף בעצמך שאתה לא קולט מה קרה הרגע לחבר שלנו?" היא שאלה.

כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, דורית נשדדה על ידי גברים חמושים בביתה ב-Encino באוקטובר 2021 ב-7.9 מיליון דולר כבעלה, פול "PK" קמסליהיה מחוץ לעיר בלונדון.

במבט לאחור, סאטון אמרה שהיא לעולם לא "תרצה שמשהו רע יקרה לדורית או למשפחתה".

"אף אחד מאיתנו לא רוצה שיקרה משהו רע לאף אחד מאיתנו. זה הדבר הכי מפחיד והסביבה שאנחנו חיים בה, במיוחד כאן בלוס אנג'לס בבוורלי הילס, זה קצת הוציא אותי לדרך", הודתה סאטון בתגובתה המוזרה לחדשות. "פשוט לא הייתי שם. לא הייתי נוכח. ולכן אני חושב שחסר רגישות היא המילה הטובה ביותר [my reaction to the break-in]. והצטערתי על זה מאוד".

למרות שסאטון נראתה לא מודאגת לגבי חברתה לקאסט בקליפ, נראה שהדברים היו לבביים, לכל הפחות, ביניהם בחודש שעבר, כאשר השתתפו יחד בפסטיבל המוזיקה Stagecoach.

אם כבר מדברים על המקום שבו הם עומדים היום, סאטון התבדח שעונה 12 היא "עונת הסליחה" שלה.

"אהבתי להכיר אותה [and] אהבתי יותר להכיר את PK", הוסיפה. "הוא מאוד מצחיק. והילדים שלה, יכולתי לאכול אותם. הרעיון שמשהו יקרה להם הוא נורא".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 תעלה הערב ב-8/7c בבראבו.קישור מקור