סאטון סטראקה על סטנדרטים כפולים של RHOBH, השתייה של אריקה

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes/Kathy Hutchins, MEGA

בְּ גרסל בובמסיבת יום הולדת 55, אריקה ג'יין אמר לבנה בן ה-14 של השחקנית "להוציא את הזבל". ההערה שלה באה בעקבות נזיפה על כך שהיא פלרטטת עם זה של גרסל אַחֵר בן, נשוי.

ברגע שאריקה התנצלה על התנהגותה והודתה שהיא ערבבה יתר על המידה אלכוהול ותרופות, גרסל סלח לה. הכל נראה טוב… עד שהפרק ירד. מעריצים רבים כעסו על התנהגותה של אריקה (למרות שגרסל נראה בסדר אחר כך), והם הטיחו כל חבר לקאסט שהראה לה חמלה.

מדבר עם Us Weeklyכוכב שותף סאטון סטראקה שיתפה את מחשבותיה על הדרמה.

"אמרתי את זה בעבר, גרסל הוא אדם אדיב מאוד", אמר בעל בוטיק האופנה. "אני חושב שאולי היא נתנה [Erika] להתנתק קצת יותר מדי בקלות."

בראיון ב-11 ביולי לאותו רשת, גם גרסל התייחס למצב. "זה מצער שזה היה צריך לקרות", אמרה. "אבל הוא טוב. הוא טוב."

השחקנית הודתה, עם זאת, שזה היה "ממש קשה" לראות את בנה באמצע הדרמה. "זה בהחלט חוצה את הגבול בוודאות," אמר גרסל. "אין ספק."

בראיון שלה, סאטון הציעה שיש מוסר כפול. "אם הייתי עושה משהו כזה, עדיין הייתי מקבל את זה," היא אמרה. "הגברות האלה לעולם לא היו נותנות לי לשכוח את זה."

סאטון התייחס גם למעשיה של אריקה הקשורים לשתייה.

"אני פשוט לא סומך על כלום [with her] כי אני לא יודע מה אמיתי ומה לא. לא הייתי ב דיאנה [Jenkins]'מסיבת חג המולד וצפיתי בה, חשבתי, 'בסדר, זו התנהגות אחרת'", אמר בן ה-50. "במקסיקו, אנחנו במקסיקו. … זה נושא רגיש עבורי עם התאבדות של אבי, נטילת תרופות נוגדות דיכאון ושתייה. זה דבר אופייני לדיכאון [and] אם זה משהו שקרה, הייתי מודאג."

סאטון, לעומת זאת, אמרה שהיא והשותף שלה "לא נמצאים במקום הזה" שבו היא יכולה "לעלות ולומר משהו" על זה. "אני פשוט, זה לא רעיון טוב. אני חושב שאני פשוט מתרחק מזה… [We] אין לך ידידות."

הכוכב הוסיף, "אנחנו יכולים להיות מאוד לבביים וזהו. … כרגע אני טוב עם המקום שבו אנחנו נמצאים. אנחנו יכולים להעיר כמה הערות מצחיקות ונוכל לשבת ליד שולחן ארוחת ערב ביחד. ואני חושב שזה מקום טוב עבורנו. זה בדיוק כמו, זה טוב, טוב רגוע."

סאטון טענה שהיא תהיה "אידיוט", עם זאת, אם היא "תסמוך" על אריקה באותה צורה שוב.

הרעיון של סאטון לדון ב"אמון" מצחיק כמה מעריצים, שמרגישים שהיא לא אמינה במיוחד. בעוד שצופים רבים נהנים לצפות בסאטון מטילה בוץ על אריקה, אחרים תוהים אם זה הסיפור היחיד שלה. למעשה, גם סאטון וגם גרסל הואשמו באובססיביות לזמרת בת ה-51 – עוקבים אחר כל תנועה שלה, בוררים כל אחת מהמילים שלה.

אם ההאשמה נכונה, כמה זמן תימשך האובססיה?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור