סאטון סטראקה של RHOBH אומר שקייל "גרר" אותה כדי לקבל בוטוקס

סאטון סטראקה יודעת מה היא רוצה.

אולם לפעמים, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ניתן להשפיע על הכוכב לשנות את דעתה. בעונה שעברה בתוכנית, סאטון הייתה בטוחה שהיא לא רוצה לבלות איתה אריקה ג'יין (בגלל הסירחון של צרותיה המשפטיות). אבל עד סוף העונה, המצלמות חזרו לבלות את שתיהן יחד.

עכשיו, סאטון משנה את דעתה לגבי משהו רעיל יותר – בוטוקס. למי שלא יודע, בוטוקס הוא טיפול קוסמטי העושה שימוש ברעלים על מנת לשתק את שרירי הפנים. למרבה ההפתעה, נראה כי לאריקה יש את אותו אפקט.

RHOBH תקציר: האיומים של אריקה מגיעים לרמה חדשה כשהיא מתנגשת עם סאטון שוב

מה היה הדחף לדעותיו המשתנות של סאטון על בוטוקס? כל הקרדיט מגיע ל קייל ריצ'רדס.

במסיבת "קשמיר וקוויאר" של סאטון במערב הוליווד, סיפר הכוכב עמוד שישי שקייל "גרר" אותה כדי לקבל את הטיפול. לפני שלוש שנים, סאטון "מעולם לא קיבל בוטוקס לפני כן. הייתי בן 47 ומעולם לא עשיתי את זה!… קייל גרר אותי ללכת לקבל בוטוקס [celebrity skincare specialist] האחות ג'יימי."

היא המשיכה, "נפגשתי [Jamie] במהלך העונה הראשונה שלי. זה היה כאשר קייל ואני הלכנו יחד לאחות ג'יימי… וכך למעשה קיבלתי את הרולר שלי."

הרולר, כמובן, הוא כלי היופי הידוע לשמצה שסאטון השתמש בו בעונה שעברה. היא מרחה אותו שוב ושוב מתחת לעיניה כדרך להפחית את החרדה.

קרדיט תמונה: Bravo via עמוד שישי

"האחות ג'יימי נהדרת!" אמר סאטון, למרות שהיא עדיין מרגישה קצת מסויגת לגבי בוטוקס. "האחות ג'יימי אומרת, 'אתה מקבל הכי הרבה מיקרומינון של בוטוקס'. כך אני מנתח מיקרו – עם בוטוקס. אבל עכשיו אני אומר, 'אולי אצטרך לעלות שלב'".

ואז, סאטון שינה את כיוון הראיון: "אנחנו יכולים להיות כל כך מקובעים על זה. כלומר, כולנו רוצים להיראות טוב וכולנו רוצים להישאר צעירים… אבל באמת, אני חושב שהצעירות שלנו באה מהלב שלנו".

היא הסבירה, "יש לי בת ולכן אני רוצה לוודא שהיא תלמד ממני. הלקח הגדול ביותר הוא שהמראה הוא משני. מי שאתה כאדם הוא ראשון ואיך אתה חי את חייך, להיות מנהיג ולהוביל דוגמה זה מה שהכי חשוב… כי אתה יכול להיראות מדהים, אבל זה לא משנה אם אתה אדם נורא."

למרות שהמראה הוא משני, סאטון עדיין מחזיק באופנה בהערכה גבוהה.

"בהתחלה, זה היה פוגע כאשר [fans] נראה שלא הבנתי את הבחירות האופנתיות שלי. אבל עכשיו, אני לא אכפת לי להערות ומה לא", אמרה מוֹצָא. "אני אוהב קוטור – וקוטור הוא הכל עניין של אופנה איטית ופרטים מוקפדים."

היא הוסיפה, "זה לא מתורגם להרבה אנשים. אנשים לא מבינים את זה כל הזמן כי זה קצת שונה – אבל אני קצת שונה".

RHOBH Sutton Stracke משתתף ב-People's Choice Awards 2021

סאטון פנתה למבקרים שאומרים שהיא צריכה "לירות [her] מְעַצֵב אוֹפנָה."

"אני בבוקר הסטייליסטית שלי. אני מעצבת את עצמי ולא הייתי רוצה את זה אחרת. רק כי אם אני לא אוהב את זה, אז אני לא הולך להרגיש בנוח. אני לא אוהב שאנשים אומרים לי מה ללבוש – או מה לעשות באופן כללי – כי אני סימן אדמה. אז אני מקורקע ואני לא צריך שמישהו יעשה את זה בשבילי".

לדעתו של סאטון, אופנה היא כמו ריקוד: "אני רק כוריאוגרפית את החיים שלי ואופנה היא חלק גדול מהכוריאוגרפיה שלי… אני רוצה שאנשים ידעו שזה בסדר להיות מוזרים ולעזור להם להבין שאתה יכול להביע את עצמך בכל זאת אתה רוצה ל."

לו רק סאטון היה לומד את הלקח הזה מוקדם יותר. ככל הנראה, זה היה עוזר בעונה שעברה כשהיא צעקה על "מכנסי העור המכוערים" של הכוכבת שלה.

קרדיט תמונה: Bravo via יאהו

השינוי, בדיוק כמו אופנה, הוא לפעמים איטי.

קישור מקור