סאטון סטראקה של RHOBH מגלה אם היא עדיין יוצאת עם סנג'יט

קרדיט: Shutterstock/Michael Mattes/Kathy Hutchins

סאטון סטראקה יצאה לדייט עם גבר בשם סנג'יט דאס בפרק של יום רביעי של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס. ואחרי הפרק, היא הציעה עדכון היכן היא והראשונה סַכָּנָה! עמדת המתמודדים היום.

בעקבות היציאה המביכה עם סנג'יט, אותה פגשה באפליקציית ההיכרויות Bumble, סאטון אישרה שהשניים עדיין בקשר. גרסל בוב וחבריה לצוות שקלו אריקה ג'ייןהטענה של סאטון היא "אחריות" עבור השחקנית.

"אני עדיין חבר של סנג'יט. הוא בדיוק שלח לי הודעה היום", אישר סאטון בפרק ה-27 ביולי של העיתון RHOBH: After Show.

במבט לאחור על הדייט שלהם, סאטון אמרה שהיה לה "נעים מאוד" כשהם שוחחו על פוטבול בקולג', ש"לשניהם יש זיקה". לגבי עתידם, סאטון הודה שהוא קצת מבולבל.

"אני אוהב מאוד את סנג'יט ואנחנו חברים. אבל אז, יצאתי איתו לפני שבועיים, והייתי כמו, 'סנג'יט אתה די חמוד'. זה מבלבל. יכול להיות שהוא כוויה איטית", שיתפה. "הנה העניין: אני יכול לתפוס אותם, אבל אני לא יכול לשמור אותם. זה לא כיף, וזה לא קליל. כל מה שאני רוצה זה חבר".

בנוסף לצאת לדייט Bumble שלה בפרק האחרון של RHOBHסאטון הייתה גם מטרה על ידי אריקה, שסיפרה לגרסל במהלך שיחה של אחד על אחד שהיא מאמינה שסאטון מהווה אחריות כלפיה.

"אחריות? זאת אומרת, קדימה," אמר גרסל בתגובה להצעה. "זה היה מזעזע עבורי בגלל אחריות? מה? המוניטין שלי הולך להיעלם כי אני חבר של סאטון? זה לא היה הגיוני. לא ידעתי מאיפה זה בא, ואם יש אחריות בקבוצה, זה בהחלט לא סאטון מבחינתי".

בקטע שלה, אריקה אמרה שמה שהיא התכוונה בדיסת "האחריות" שלה הוא שהיא מרגישה שגרסל עשה לה הרגל למהר לנקות את הבלאגנים של סאטון.

"גרסל היא חברה נאמנה, ללא ספק, אבל היא ממהרת להיכנס כדי להחליק את העניינים או להילחם בקרב של סאטון או לעמוד לצדה ולומר, 'לא, לא לזה היא התכוונה'. זה כאילו, ילדה, אני רוצה להכיר אותך. אני רוצה להשתעשע איתך אבל לא על חשבון שאתה ממהר להציל את סאטון", הצהירה אריקה. "תן לסאטון לעשות טעויות ולנקות אותן בעצמה."

דורית קמסלי גם שקלו, ואמרו, "בכל האמצעים, אם אתם מאמינים בזה, אז הביעו את דעתכם ותומכים. אבל אני בטוח שיש מקרים שבהם גרסל מבין שסאטון הכניס את רגלה לפיה, אבל אני לא שומע אותה אומרת את זה".

"אני גם לא רואה אותה צועדת אחורה ואומרת, 'תסדרי'", הסכימה אריקה. "ככה בעצם מצמיחים חברויות. זה באמירה, 'תן לי לטפל בזה'".

לאחר מכן, הנשים הסתכלו לאחור על הפיוס של מערכת היחסים שלהן, שהחלה מאוד קשה.

"התחייבנו לשים את העבר בעבר וללכת קדימה. למעשה אנחנו חברים מאוד טובים, ואני אוהב את דורית ומשפחתה הרבה, ואני אסיר תודה על כך. כששני אנשים באמת רוצים להמשיך הלאה, הם ירצו. ויש לנו," אישרה אריקה.

ולדברי דורית, דרמת העבר שלהם היא "כל כך במראה האחורית שהיא עושה [her] לִזחוֹל."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור