סאטון סטראקה של RHOBH מגיב לזו של אריקה

סאטון סטראקה של RHOBH מדבר על הדיס של אריקה ועל ההתקפה של רינה

סאטון סטראקה שוקלת אריקה ג'ייןההצעה של היא "האדון לאסון שלה" ו"אחריות" כלפיהם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר לצוות, גרסל בוב.

לפני שמגיבים לצביעות קייל ריצ'רדס מוצגת בתוך פרק אחרון של התוכנית וחושפת היכן היא עומדת דיאנה ג'נקינס ו קריסטל קונג-מינקוף אחרי העימותים שלהם בעונה 12, סאטון הודה שהתבלבל מהדיס ה"אירוני" של אריקה.

"תראה, יש לי את הבית החדש שלי משופץ לחלוטין, יש לי שני ילדים שהולכים לבתי ספר טובים מאוד בחוף המזרחי. אני אדם שמח. אז אני לא יודע איפה האסון טמון בזה", אמר סאטון בידור הערב ב-2 באוגוסט. "אז לקרוא לי התחייבות, נראה לי מאוד אירוני."

כפי ש RHOBH המעריצים יודעים היטב, אריקה נמצאת בעיצומן של מספר תביעות משפטיות, שרבות מהן האשימו את כוכבת הריאליטי ובעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדישל גניבת מיליוני דולרים מלקוחותיו לשעבר, כולל אלמנות ויתומים של קורבנות התרסקות מטוס.

בנוסף לדרמה שלה עם אריקה, שסאטון הציעה שהיא תתמודד איתה בסופו של דבר בגלל ההערות, סאטון נתפסה במשחק צרחות עם ליסה רינהשבמהלכו אמרה ליסה שהיא "תחתוך לעזאזל [Sutton] מטה!"

"אני אגיד לך את זה: אני חושב שהעונה הזו, ליסה התאבלה ולנקודות של אבל יש הרבה גאות ושפל", הסביר סאטון את הרגע האינטנסיבי, ונתן בראש לפטירתה של אמה של ליסה ב-2019, לויס רינה. "[Maybe] הייתי מקום בטוח עבור ליסה להפעיל את חלק הכעס של האבל, אני לא יודע. אבל אני חושב שהרבה מזה היה צער. עידו."

"אני חושבת שיש כעס אמיתי, אבל אז אני חושבת שהכעס הזה מתגבר בגלל כל מה שקורה בחייה האישיים", הוסיפה.

משקפת את העליות והמורדות שהיא וליסה עברו בתוך RHOBH עונה 12, כולל הריב שלהם על ליסה ו הארי המליןאת הכרטיסים של קרן אלטון ג'ון, שסאטון מתעקשת שרכשה, אמרה סאטון שיש לה ולחברה לצוות "מערכת יחסים מסובכת מאוד".

"אני מכיר אותה מחוץ לקבוצת הנשים הזו. אז אני חושבת שזה מה שהופך את זה למסובך", היא נמקה.

סאטון גם הכה ראשים עם חדש דיאנה ג'נקינסשהטיחה בה כ"מזויפת ומשעממת" ברגע אחד לוהט במיוחד, והיא לא הצליחה להתחבר עם הכוכבת שלה לאחר שניסתה ליצור קשר על הפלות העבר שלהם – במיוחד לאחר שקייל, חבר נוסף בצוות, חש היא עשתה את שברון הלב של דיאנה על עצמה.

"אני חושב שזה נורמלי בשיחה לומר, 'גם לי זה קרה'. אני לגמרי מבין מה אתה עובר,'" אמר סאטון. "אז הייתי קצת מבולבל רק כשניסיתי להתייחס למישהו ולהודיע ​​לו שאני באמת מצטער ושלא הייתי צריך להגיד את זה, אבל זה לא הלך טוב".

ובעוד קייל הציעה שסאטון שיקרה לגבי ההפלה שלה במאמץ ליצור את השיחה שלהם על עצמה, קייל נזכרה מאוחר יותר במאבקי האכילה שלה במהלך שיחה עם קריסטל והפרעת האכילה שלה שצופים רבים קראו כצבועים.

בתגובה להתנהגותו של קייל אמרה סאטון שאם היא הייתה נוכחת בדיון, היא בהחלט הייתה מדברת.

"הייתי אומרת משהו," היא אישרה.

לגבי המקום שבו היא עומדת עם דיאנה וקריסטל היום, סאטון אמרה שלאחר שלקחה אחריות על "90 אחוז" מהבעיות שלה עם דיאנה, שניהם התקדמו.

"דיאנה הגיעה אליי ביום השנה להתאבדות של אבא שלי והיא הפתיעה אותי והיא מאוד חביבה", גילה סאטון. "היא תרמה ל-NAMI [the National Alliance on Mental Illness]שאני שגריר עבורו, ושהוא ארגון לבריאות הנפש”.

ולגבי קריסטל, סאתום הודה שבכל פעם שהם "מסתדרים, זה מתפורר".

"אני אוהב את קריסטל. היא חכמה ומעניין לדבר איתה. אז אני חושבת שתמיד ננסה לתקן את זה", שיתפה. "קריסטל ואני כמו המכונית שאתה קונה ממגרש המכוניות המשומשות, והיא מתקלקלת ואז תתקן אותה והיא מתקלקלת, אבל זו עדיין מכונית חמודה. אתה עדיין אוהב את המכונית הזאת ואתה לא רוצה לוותר עליה. זה סוג של מערכת היחסים שלנו".

גם במהלך הראיון, סאטון התגרה בביקור מלא הדרמות של צוות השחקנים באספן, קולורדו.

"אספן, זה מאוד סלעי שם," היא הסבירה. "זה כאילו ההרים עולים ויורדים ועולים ויורדים ויש מעט מאוד חמצן, אז אתה צריך לנשום מהפחים האלה. אז אני חושב שזה מאוד מייצג את סוף השבוע שהיה לנו".

RHOBH צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אל תהסס לפרסם את דעתך למטה.

קישור מקור