סאטון סטראקה של RHOBH מתייחס לריב עם דיאנה ג'נקינס

סאטון סטראקה מאמין דיאנה ג'נקינס הצטרף ל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס עם דעה מוקדמת לגביה שכנראה הושתלה על ידי אחד מחבריה לצוות.

בעקבות הפרק האחרון של התוכנית, סאטון פתחה על הדרמה המתמשכת שלה עם המתחיל, שהטיח בה כ"מזויפת" ו"משעממת", לפני שהסביר מדוע היא דיברה איתה על הפלות העבר שלה כפי שציינו שאר צוות השחקנים. ההרגל שלה ליצור מצבים על עצמה.

"היא באמת התקרבה אלי ואמרה כמה דברים נוראיים", נזכר סאטון על דיאנה בפרק האחרון של RHOBH: After Show.

כזכור המעריצים, דיאנה אמרה לנשים בהודעת טקסט קבוצתית שהיא לא תשתתף במסיבת יום ההולדת של גרסל כי היא הייתה במנוחה במיטה בעקבות הפלה, והיא וידאה שגרסל, שאת שמה היא אייתה לא נכון, לא תחשוב שהיא היה גס רוח.

"זה פשוט הרגיש לי כמו, פסיבי-אגרסיבי," הסביר סאטון, וציין שאף אחד לא יכול לומר דבר בחזרה לאישה בבית במנוחה.

אבל כשדיאנה אכן הופיעה, כולה "התגלגלה", כפי שתואר על ידי סאטון, לסאטון הייתה תגובה קשה למראה שלה.

"אמרתי משהו, אולי שלא הייתי צריך לומר כי הגנתי [Garcelle]אני חושבת שאולי, ואמרתי, 'אה, זו הייתה מנוחה ממש קצרה במיטה'", הודתה.

לפי דורית קמסלי ו אריקה ג'יין, הצהרה שוחקת שכזו כנראה הובילה את דיאנה להיסגר. דורית ציינה אז שדיאנה עברה הרבה "מאוד לאחרונה" ובוודאי שמרו עליה כשזה הגיע לסאטון.

"זה היה מתחת לחגורה. אתה לא עושה את זה," הצהירה אריקה.

בינתיים, לאחר שהודתה שהיא "יכולה להיות קצת עצבנית" לפעמים, והציעה לחבריה לצוות לשמוח שהיא עושה את זה לפנים שלהם ולא "בטקסט", אמרה סאטון שהיא לא מבינה את היקף מה שיש לדיאנה עבר דרך. ובכל זאת, היא לא הרגישה את התגובה ה"גרעינית" שלה.

"אני חושב שדיאנה נכנסה לקבוצה רצתה לא לאהוב אותי כי באחת הפעמים הראשונות שכולנו היינו ביחד, היא אמרה שהייתי מגושם עם המילים שלי. איך אתה יודע שאני מגושם עם המילים שלי? מי אמר לך את זה?" סאטון תהה וחשד שזה "אוף אחד [Lisa Rinna] אוֹ [Crystal Kung-Minkoff]."

במהלך קטע אחר של RHOBH: After Showהסתכלה סאטון לאחור על החלטתה להיפתח בפני דיאנה בנוגע להפלות העבר שלה.

"כל שיחת ההפלה נעשתה עמוקה והייתי באמת אמיתית, כמו לומר, 'אתה יודע מה, אני מצטער. לא הייתי צריך להגיד את זה. לא הכרתי את החוויה שלך כי מעולם לא שיתפת אותה״. אז אני מנסה לאהוב, תסתדר איתה. זה מה שעשיתי," הסביר סאטון. "בגלל שעברתי שתי הפלות, ולא, אני לא מדבר על זה הרבה, רציתי להכיר את החלק הזה שלה ולהגיד לה, 'אני מצטער'. ולמה אני באמת מצטער זה שאני יודע איך זה מרגיש".

אבל דיאנה לא הייתה פתוחה והתפרצה תוך כדי שיחתם באופן שגרם לסאטון להרגיש שהיא לועגת להפסדים שלה.

"היא פשוט ריצפה אותי," גילה סאטון. "מה שחזרתי ממנה הייתה אחת השיחות הכי פוגעות מכל אדם שהיה לי בחיים… לא האמנתי למה שהיא אמרה לי באותו לילה ולתגובה שלה. מצאתי את זה מגעיל."

בנוסף לתחושת הפגיעה מדיאנה, סאטון התמודד גם עם תשאול מ קייל ריצ'רדסשתהה אם היא הייתה כנה לגבי ההפלות שלה.

"אני בכלל לא אוהב איך טיפלתי במצב הזה באותו לילה, אחרי כל כך הרבה מרגריטות. זה פשוט לא התאים לי, התזמון. אני אוהב את סאטון. אנחנו חברים טובים באמת. אנחנו מדברים כל הזמן. אבל היא כן נוטה להפוך שיחות להיות עליה. אז כשדיאנה שיתפה את זה ואז היא אמרה, 'אה, גם לי היה את זה', הייתי כמו, 'לא שוב'", הסבירה קייל את תגובתה לגילוי של סאטון.

"אני מרגיש שסאטון עושה את הבעיות של כולם לגבי עצמה. זה תמיד סוג של 'טוב, גם אני'. וזה מעצבן כמו פאק," הסכימה אריקה.

ודורית הרגישה אותו דבר.

"זה בכל פעם. כשמשהו דרמטי או רע קורה למישהו… [And] זה בא במקום כל סוג של אהדה ואז היא מתעצבנת אם זה לא מתקבל", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור