סאטון סטראקה של RHOBH מגלה ש

סאטון סטראקה של RHOBH נקרא על ידי עורך דין עקב תביעת אריקה

במהלך פרק אחרון של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, אריקה ג'יין הזהיר גרסל בוב שהחברות שלה איתה סאטון סטראקה הייתה "אחריות". שחקנית מארוול זכתה לביקורת על כך שהיא מגנה ללא הרף על סאטון (גם לאחר שסאטון עסק בהתנהגות מפוקפקת כלפי חברים אחרים לשחקנים).

גרסל, שבוודאי היו לו הכוונות הטובות ביותר, סיפרה מיד לסאטון מה אריקה אמרה מאחורי גבה. זה, כמובן, עורר מאבק נוסף בין אריקה לבני משפחתה. עכשיו ב דורית קמסליבמסיבת הצדקה של, סאטון משחרר גילוי נוסף.

בקליפ לפרק הקרוב, ששותף באמצעות קווינס אוף בראבו, סיפרה סאטון לאריקה כי "הוזמנה על ידי עורך דין" בנוגע לאחת מתביעות המעילה שעומדת כעת בפני אריקה עם בעלה טום ג'ירדי. "העורך דין חשב שיש לי מידע", אמר בן ה-50.

במהלך ראיון הווידוי שלה, סאטון הצהירה שהיא "קיבלה מכתב" מהעורך דין, והיא הסבירה, "הם רוצים ממני מידע שאין לי אפילו".

לאחר מכן היא אמרה לקבוצה, "זה לא היה זימון… כי שכרתי ליטיגטור שיענה על שאלות". היא הביעה בראיון ש"עורכי דין זה לא זול… ואתה יודע מי יודע את זה? הג'ירארדיס," היא אמרה בצלילות. לאחר מכן היא חייכה אל המצלמה.

אריקה בסופו של דבר מחאה כפיים, "אני יודעת מה הם הולכים לשאול אותך!" לאחר מכן, הפרק הראה קטע מהמפגש הקודם, כאשר סאטון התייחסה ל"שמועה" ששמעה פעם בנוגע לעמיתו לשעבר של טום (שלכאורה עזב את החברה בגלל שיטות העסק המפוקפקות של טום).

"אתה אמרת את זה!" אמרה אריקה. "אתה כאילו, 'זו שמועה'. הם ישאלו אותך 'מה זה היה?'".

סאטון הגיבה, "לאריקה יש הרבה תביעות לפניה. הנקודה שלי היא יותר, היית אחריות כלפי כולנו בשנה שעברה… אתה אחריות ולא אני!"

אריקה הוסיפה, "זו לא אשמתי. אמרתי לך להיות בשקט."

"לא אתה לא," ענה סאטון. בראבו חשף אז פלאשבק של מתי אריקה אכן אמרה לסאטון לא להתערב.

דורית שאלה את סאטון אם היא מרגישה שעורכי הדין מכוונים אליה כי היא היחידה ש"תשאלה את אריקה".

גרסל צלצל, "היא לא הייתה היחידה… ואני לא [Sutton’s] שׁוֹמֵר רֹאשׁ." ההערה, כמובן, רמזה דיאנה ג'נקינסהצעה שגרסל היה שומר הראש של סאטון.

לאחר מכן דיאן דיברה והציעה שגרסל הוא "השמור ביותר" בקבוצה.

השחקנית גלגלה עיניים ושאלה איך השיחה עברה מ"עורכי דין" לעצמה. היא גם שאלה את השאלה, "מה את רוצה לדעת, דיאנה?"

"אני באמת מאוד אוהב אותך, אבל אני מרגיש בגלל החברות שלך, אני צריך לעבוד קשה במיוחד, ולא הגעתי לשום מקום. ואז אני חושב, למה אני עושה את זה כשהיא סוגרת אותי כל פעם מחדש?"

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור