סאטון סטראקה של RHOBH על הפיוד של גרסל וקריסטל, דורית

סאטון סטראקה הסתכלה לאחור על תגובתה ה"חסרת רגישות" לחדשות של דורית קמסליפלישת הבית של

בנוסף לדיון היכן היא ו ליסה רינה לעמוד בתוך דרמת המפלגה המתמשכת של אלטון ג'ון, ולהסתכל אחורה על כך ש"מתבלבלים" על ידי אריקה ג'יין עַל עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 11, וחושף אם היא נתפסה באמצע קריסטל קונג-מינקוף ו גרסל בובסכסוך, הסבירה סאטון מדוע נראה שלא אכפת לה שדורית נשדדה באיומי אקדח.

"היה לי בוקר ויום מוזרים מאוד ולא ידעתי הרבה על מה שקורה אז לא ידעתי את החומרה. לא ממש הבנתי והלך הרוח שלי לא היה שם. אז הייתי חסר רגישות", הודה סאטון בראיון ב-25 במאי עם Us Weekly.

לדברי סאטון, התגובה שלה הייתה שונה לו הייתה עם דורית.

"זה היה מצב אחר ואני מצטער שזה לא קרה. אני פשוט מרגיש נורא עם כל העניין ושהרגשות נפגעים… אני לוקח דברים ממש ברצינות ותמיד רוצה להיות שם בשביל החברים שלי כשהם צריכים אותי ולא הייתי ברגע הזה ואני לא מרגיש טוב עם זה, "שיתף סאטון.

לגבי המקום שבו היא ודורית עומדות היום, סאטון אמרה שהמעריצים יראו את מערכת היחסים שלהם מתנגנת לאורך כל הדרך RHOBH עונה 12.

"אני באמת מעריץ אותה וזה היה כל כך כיף להכיר אותה. אני אוהב לבלות איתה אחד על אחד. אהבתי להכיר [Paul “PK” Kemsley] עוד… הוא כל כך מצחיק ו [to] לראות את הילדים שלה, הם משפחה נהדרת ואני פשוט לעולם לא ארצה שיקרה להם משהו רע בכלל", המשיך סאטון. "במקרה הזה, טעיתי."

בעוד שהריב בין סאטון וליזה על מי בעצם הזמין את ליסה למסיבת האוסקר של אלטון ג'ון ב-2019 עולה לכותרות כבר שבועות, סאטון אמרה שהיא פספסה את החפירות האחרונות של ליסה כי היה לה שבוע "עמוס מאוד" והתעקשה ששניהם חברים.

"אנשים חושבים שאני משוגע אבל אני חושב שאנחנו חברים," התוודה סאטון.

כאשר עברה לבעיות שלה עם אריקה, שהיו בעיצומן לאורך עונה 11, סאטון אמרה שהיא לא עצבנית להתאחד עם חברתה לצוות לצילומים בעונה 12.

"אני נשארתי מחוץ [Erika’s legal drama] כי כבר עשיתי את זה אם לא הקשבתם בעונה הראשונה, בעונה שעברה, תפסו אותה שוב העונה. אני פשוט לא צריך לדבר. כבר עשיתי את זה", היא חשפה. "אמרתי את מה שהייתי צריך להגיד בעונה שעברה וזה היה נכון. ואני תמיד אהיה צודק בזה".

לאחר שציינה שהיא נכנסה לעונה במקום של "אדישות" כלפי אריקה, סאטון נזכרה שנתפסה על ידי אריקה בעונה 11.

"בשנה שעברה היא בילתה אותי כשחשבתי שאנחנו במקום טוב. אז מי יודע מה היא אומרת מאחורי הגב שלי העונה. אז אנחנו הולכים לראות," התגרה סאטון.

באחד מהריבים היותר מפתיעים של עונה 12, קריסטל וגארסל נראו מסוכסכים בטריילר.

למרבה המזל, סאטון "מעולם לא היה באמצע" של הדרמה לכאורה שלהם מאז הסתיימה.

"שלושתנו היינו צריכים לפתור כמה דברים ויש לנו דיונים די עמוקים על כמה נושאים רציניים", שיתף סאטון. "אנחנו באמת יכולים לחקור וזה הופך את מערכת היחסים שלכם לעמוקה יותר ואני חושב שיצאנו מזה… אבל המסע, זה עשוי להיות מאוד מעניין לראות."

גם במהלך הראיון, נשאלה סאטון מה היא מצפה למעריצים לראות בפרקים החדשים.

"אני תמיד אוהב כשאני זוכה לראות את הילדים שלי. זה החלק הכי טוב", היא אישרה. "צילמתי עם הבן האמצעי שלי. אתה אף פעם לא יודע מה הם הולכים לעשות [in editing]. אז זה היה כיף. זה יהיה נחמד להציג אותו כי כל הילדים שלי מיוחדים, אבל הוא כזה פנינה קטנה ויצא לי לצלם עם פורטר, הבת שלי, עוד קצת. היא חזרה הביתה מהקולג' אז היה לנו קצת זמן איתה."

קישור מקור