סאטון של RHOBH מטיח את אריקה ג'יין על היותה "חסרת כבוד"

סאטון סטראקה לא מרוצה אריקה ג'יין.

למרות שהגברות לא בדיוק היו קרובות בשנים האחרונות עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילססאטון נגעלה במיוחד מחברתה לקאסט לאחר שראתה שהיא זרקה כוכבת שנייה גרסל בובאהספר שיצא לאחרונה, תאהב אותי כמו שאניבפח.

"לכולנו יש חילוקי דעות ולכולנו יש את הרגעים שלנו שבהם אנחנו לא אוהבים אחד את השני ואנחנו כועסים אחד על השני. אבל אז לכולנו יש את הרגעים שלנו שבהם אנחנו צריכים לאהוב זה את זה שוב, רובנו", התגרה סאטון בעונה 12 בפרק ה-18 במאי של גישה להוליוודשל כובע לילה של עקרות בית. "אני קורא לזה עונת הסליחה."

סאטון אמנם אמרה שאין לה על מה לסלוח לאריקה, "חוץ מלהתקשר [her] מילה רעה מאוד," היא אמרה שמה שעשתה לגרסל היה חסר כבוד לחלוטין.

"זה קשור הכל לכבוד למה שאנחנו עושות כנשים. וזה היה חסר כבוד לחלוטין. שטוח החוצה. חסר כבוד", קבע סאטון.

זה גם נוגד את מה שסאטון מאמין RHOBH עוסק.

"כשהתחלתי את התוכנית הזו, אחד הדברים שהכי סיקרנו אותי ולמעשה הכי הארו אותי והכי נתנו לי השראה זה שזו הייתה קבוצה של נשים שתומכות אחת בשנייה ולראות מישהו זורק ספר לפח. שחבר לקאסט עבד עליו כל כך הרבה זמן היה חסר כבוד לחלוטין. אין מילה אחרת לזה, אלא חוסר כבוד. והיא צריכה להתבייש בעצמה", המשיכה סאטון, ועודדה את חברתה לצוות "לתת את זה ל [her] שָׁכֵן."

"אם אתה לא רוצה לקרוא את זה… לך תן את זה לשכן הזה. מי השכן שלה? האיש הזה שאוכל אנשים?" סאטון שיתף ונתן בראשו לשמועות סביב ארמי האמרשנקשרה לזמן קצר לאריקה בשנה שעברה.

כשסאטון נשאלה אם היא מאמינה לטענות החפות של אריקה על רקע הדרמה המשפטית שלה, היא לא היססה.

"זה תמיד לא. זה לא!" היא אישרה. "לא, אני לא, לא. אני יכול להתרכך בכמה דברים עם אריקה. אני יכול להתרכך. אבל בסופו של יום, לא, לא מאמין מלא".

באשר לטיול הקרוב של צוות השחקנים לאספן, שעלה לכותרות במשך שבועות עקב השמועה שמועה שהטיח על ידי קתי הילטון וטענות סביב השתייה של אריקה, סאטון השווה את המילוט לטיול במורד הר.

"אני לא עושה סקי… אני חושבת שכשאנחנו צופים בזה, זה יהיה כמו להרכיב אותי על מגלשיים," היא הסבירה. "אתה הולך לרדת מהר מאוד ואלוהים יעזור לנו שנגיע לתחתית וכולנו שורדים כי זה יהיה אני על מגלשיים באספן."

גם במהלך הראיון, אחרי שהתבדח שכל החברים שלה "נפרדים מהם [her]" כי "משהו לא בסדר עם [her]", סאטון הודה שהוא אוהב זמר קאנטרי קולטון וול.

"אני חושבת שיש לו חברה אז אני לא רוצה להרוס מערכת יחסים או משהו אבל יש זמר אחד… אני פשוט אובססיבית אליו", היא שיתפה. "הסתכלתי עליו על הבמה. הוא לא הסתכל עליי אבל אני הסתכלתי עליו ואמרתי לו, ברצינות רבה, 'אני הולך לפגוש אותך'. אבל הוא בן 26 [and] אני לא פומה."

"אז אולי אני אכיר לו את פורטר. מחר מלאו לה 20 אז זו מתנת יום הולדת טובה", הוסיף סאטון.

קישור מקור