אומר שגרייסון נאבק

סוואנה כרסלי לקבל משמורת על גרייסון ואחיינית קלואי

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

משפחת כרסלי באמת עוברת זמנים קשים לקראת עונת החגים של השנה.

כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד ו ג'ולי כריסלי נמצאו אשמים בהונאת בנק והעלמת מס ולאחרונה נידונו ל-19 שנות מאסר ביחד. טוד קיבל 12 שנים וג'ולי קיבלה שבע שנים.

הבת שלהם סוואנה כריסלי לאחרונה נפתח עליה לא מסונן פודקאסט, והיא חשפה שהיא קיבלה משמורת על אחיה בן ה-16, גרייסוןואחייניתה בת ה-10, קלואי.

באופן מובן, סוואנה אומרת שהיא מרגישה המומה מהנסיבות שבהן נקלעה. היא מתקשה להסתגל לאורח החיים החדש שלה בלי הוריה לצידה, ומכנה את המשמורת "החלק הקשה ביותר" בגזר הדין של הוריה. .

"[I’m] מנסה לנווט איך אתה מלמד שני ילדים צעירים שעדיין לא התפתחו לגמרי ו… לגרום להם להבין את הנסיבות", גדל כריסלי כוכבת שיתפה את המאזינים שלה. "זה דבר ממש ממש קשה."

סוואנה לא התייחסה לאשפוזו האחרון של אחיה הצעיר גרייסון לאחר שסיימה את רכבו בנאשוויל, טנסי, מוקדם יותר השבוע, והביאה לפציעות קשות. עם זאת, מקורות חשפו שגרייסון הוא האח שסובל הכי הרבה לאחר גזר דינם של אמם ואבא שלהם.

"גרייסון מטפל בזה בצורה הגרועה ביותר. הוא מתקשה ביותר", על פי מקור בכתובת השמש. "הוא זה שהכי הושפע. הוא הכי צעיר ויש לו הכי הרבה מה להפסיד. אין לו על מה, מבחינה קריירה, לחזור עליו".

בני הזוג כרסלי ערערו לאחרונה על פסקי הדין שלהם, אך המקור אומר, "זה מה שזה". הם יבלו כמה שיותר זמן עם ילדיהם לפני שיסגירו את עצמם כדי להתחיל לרצות את עונשי המאסר שלהם עד 15 בינואר 2023.

"הם אפילו לא חושבים על בתי הכלא שהם יהיו בהם. זה מה שזה. הם עדיין לוקחים את זה", הוסיף המקור.

"אלה בתי כלא אבטחה מינימליים, סוג צווארון לבן, אז זה לא הולך להיות כמו רייקרס איילנד. הם הולכים לקבל את כל השירותים – זה כמו הילטון של בתי הכלא הפדרליים."

טוד וג'ולי גם הורים יחד עם ילדיו של טוד מנישואיו הקודמים, אביה של קלואי, קייל כריסליוהבת שלו, לינדזי כריסלי.

קייל, שסבל מבעיות משפטיות ונאבק בהתמכרות ובהפרעה דו קוטבית, הלך לאחרונה בדרכה של אחותו הצעירה והלך לאינסטגרם כדי לשתף את רגשותיו.

כמו סוואנה, גם קייל התייחס לאמונתו ולדתו, וקרא לציבור לא לשפוט את אביו ואמו החורגת.

בסטורי באינסטגרם, קייל פרסם פסוק מ ספר מתי. "אל תשפוט, אחרת גם אתה תישפט. כי כמו שאתה שופט אחרים, אתה תישפט, ובמידה שבה אתה משתמש ימדד לך", נכתב בפסוק. "מי אתה מסתכל על כתם הנסורת בעינו של אחיך ואל תשים לב לקרש שבעין שלך?"

גם לינדזי, בת 33 הגיב לעונשי המאסר של טוד וג'ולי עליה אינסטגרם עמוד. היא שיתפה סרטון של חבריה הקרובים עם הכיתוב, "החברות הכי טובות, מופיעות בזמנים הרעים עם חיבוקים ושמפניה", והיא הוסיפה לסיפור את השיר "Count on Me" של ברונו מארס.

למרות זאת, ג'יימס אי דורסיסוכן מיוחד של מס הכנסה המעורב במשרד השטח של חקירות פליליות של מס הכנסה באטלנטה, מאמין שפסק הדין והעונש של טוד וג'ולי הם הוגנים ומתאימים.

"גזר הדין הזה משרת הודעה שלא משנה מה סטטוס הסלבריטאי של אדם, ישנן השלכות חמורות להונאת מערכת המס האמריקאית", הצהיר ג'יימס בהודעה לעיתונות ביום שני, 21 בנובמבר.קישור מקור