סוואנה כרסלי מגיבה כשאבא טוד מקבל 12 שנים בכלא

קרדיט: ג'ניפר גריילוק/INFphoto

כריסלי יודעת הכי טוב כוכב סוואנה כריסלי לפניה תקופות קשות אחרי הוריה, טוד ו ג'ולי כריסלינידונו ל-12 שנים ושבע שנות מאסר, בהתאמה, לאחר שנמצאו אשם בקשירת קשר לביצוע הונאה רשתית והעלמת מס בין שאר האשמות החמורות.

עם זאת, זה לא מפריע לסוואנה להמשיך ולקדם את העסק שלה.

מיד לאחר ההכרזה על המשפטים של טוד וג'ולי, סוואנה פנתה לאינסטגרם כדי לנצל את קו היופי שלה, Sassy by Savannah, ופרסמה פרסומת לקידום מכירות.

סוואנה חולקת ציטוט בהשראת המקרא על

סוואנה גם פרסמה סרטון שלה מיישמת את מותג היופי שלה, ובכיתוב היא ציטטה את ההגדרה של "אושר בלתי רצוני" בתוך גזר הדין.

הפוסט של סוואנה זכה לביקורות מעורבות מכיוון שכמה מעריצים שיבחו את כוכבת הריאליטי על כך שהוא "נשאר חזק" בעוד אחרים האמינו שהיא משתמשת בכותרות גזר הדין כפרסום למותג שלה.

מעריץ אחד הגיב, "קריסלי, למעשה, לא יודעת הכי טוב…"

בעוד אחר הוסיף, "היי, ההורים שלך הולכים לכלא."

עם זאת, היו יותר מסרים חיוביים משליליים כדי לנחם את סוואנה, מכיוון שמעריצים רבים הביעו את ההלם והחרדה שלהם על פסק הדין והזכירו לכוכב "לשמור על האמונה" ו"להישאר חזק".

סוואנה עצמה עקבה במהירות אחר הפוסטים הראשוניים שלה עם פוסט נוסף שהתייחס לסיפור התנ"כי על נח ותיבה, שהיה מתוך ציטוט מאת הכומר קים ג'ונס, שידוע גם בשם Real Talk Kim.

סוואנה חולקת ציטוט בהשראת המקרא על

סוואנה גם שיתפה את תחושותיה לגבי הצרות המשפטיות של הוריה בפודקאסט שלה לא נעול.

"זה המקום שבו אני נמצאת, כל כך כועסת כי כל החיים שלי יכולים להשתנות," אמרה סוואנה. "ואני לא מתכוון לכסף. אבל שני האנשים שתמיד היו לי שם בשבילי וזו הייתה מערכת התמיכה שלי ועליהם נשענתי".

היא המשיכה, "זה כל כך כועס לי לראות שני אנשים שכל הזמן מתקדמים למען אנשים ואז, זה כמו, 'מתי אנשים הולכים לעלות בשבילם?'"

לרוע המזל, היו עוד חדשות רעות מלבד הוריה שאמורים לרצות את תקופת הכלא הפדרלית. לפי הדיילי מייל באמצעות מועד אחרוןכל שלוש תוכניות הטלוויזיה של משפחת כרסלי בוטלו.

מופע ההקמה המקורי, כריסלי יודעת הכי טובהודח לאחר ששודר במשך תשע עונות, וסוואנה ואחיה לרדוף אחרי כריסלימופע הספין-אוף של גדל כריסלי בוטל גם כן. לטוד הייתה גם תוכנית ריאליטי נוספת בתהליך שנקראת אוהב לימוזינהאבל ההצגה הזו כבר לא תצא לפועל בעקבות השערורייה.

מה שהופך את החדשות הרעות, זמן קצר לפני גזר הדין של טוד וג'ולי, בנם הצעיר ואחיה של סוואנה, גרייסון כריסלי, נפצע קשה במכונית בנאשוויל, טנסי. הוא הרס את רכבו לאחר שדרס מאחור טנדר דודג' שעצר ב-21 בנובמבר.קישור מקור