סוואנה כרסלי מדברת על הרשעה בהונאה של טוד וג'ולי

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

סוואנה כריסלי הגיבה להרשעת הוריה באינסטגרם ביום חמישי.

אחרי אבא טוד כריסלי ואמא, ג'ולי כריסלי נמצאו אשמים בהעלמת מס ובחמש עבירות של הונאה, ה כריסלי יודעת הכי טוב חבר השחקנים פנה לעמוד האינסטגרם שלה, שם עודדה את מעריציה ועוקביה "להיות אדיבים" בין החדשות ה"הרסניות".

"החיים האלה כל כך אכזריים וכולנו עושים כמיטב יכולתנו. אמשיך לעמוד לצד משפחתי ולהילחם למען הצדק. צדק עבור עצמנו ועבור אחרים שהמערכת נכשלה", כתבה סוואנה בפוסט שלה ב-16 ביוני אינסטגרםוהוסיפה כי "יש רק כל כך הרבה" שהיא יכולה להגיב עליהם מבחינה חוקית.

"לאחרונה, הרגשתי שאלוהים אכזב, שהתפילות הבלתי פוסקות שלי לא נשמעו. אבל אני כן מאמין שהוא ישתמש בכל קושי ומצוקה שאנו עוברים כדי לחזק אותנו ולהכין אותנו למטרה גדולה עוד יותר. אז אני אמשיך להאמין באדוננו ובמושיענו…אני מתפלל לכוח, תקווה ואהבה. תודה לכל אלה שממשיכים לעמוד לצידנו. הקרב הזה לא נגמר", היא המשיכה.

סוואנה כללה גם א זאנה קיתלי ציטוט.

"חשיבה חיובית היא לא לראות את העולם דרך משקפיים בצבע ורדרד. זה לא אומר שאתה מתעלם מכל כבדות שאתה מרגיש או שאתה מכסה את הכאב שלך באופטימיות כוזבת. חשיבה חיובית היא כוח יציב. זו היכולת לשמור על ראש פתוח כשדברים לא קורים כפי שקיוויתם", נכתב בחלקו.

פוסט האינסטגרם של סוואנה הגיע בעקבות א רדאר באינטרנט דיווח שאישר שטוד וג'ולי הושמו במעצר בית בזמן שהם ממתינים לדיון בגזר הדין.

על פי מסמכים משפטיים, בני הזוג יכולים לעזוב את הבית רק לצורך "תעסוקה, חינוך, שירות דתי, רפואי, שימוש בסמים או טיפול נפשי, ביקורי עורך דין, הופעות בבית המשפט, חובות בצו בית משפט או פעילויות אחרות כפי שאושרו מראש על ידי בית משפט או קצין מבחן עד להודעה חדשה של בית המשפט".

הם גם צריכים להשתתף בתוכנית ניטור המיקום, הכוללת "שימוש בציוד ניטור אלקטרוני או מערכת אימות מיקום אחרת", ונדרשים "לשלם את כל או חלק מהעלויות של התוכנית בהתבסס על [their] יכולת", אשר תיקבע על ידי קצין המבחן שלהם.

טוד וג'ולי, בנוסף, צריכים להודיע ​​ל-PO שלהם על "כל הוצאה של מעל 1,000 דולר".

כשטוד וג'ולי מתמודדים עם עד 30 שנה מאחורי סורג ובריח, אומרים שהם לוקחים דברים יום אחד בכל פעם.

"כל המשפחה הרוסה בגלל פסק הדין", אמר מקורב Us Weekly ב-13 ביוני. "כל תכנון עתידי בחייהם של טוד וג'ולי נמצא די בהפסקה עד שהם ילמדו על גזר הדין בסתיו. אלו חדשות נוראיות והם לא ציפו שימצאו אשמים. כל החיים שלהם השתנו באותו רגע".

"הם לא בטוחים מה זה אומר לגבי העתיד של כריסלי יודעת הכי טוב וכל הפרויקטים האחרים שלהם שהיו בתהליכי עבודה", המשיך המקור. "אף אחד לא יודע מה הולך לקרות או מה לעשות בשלב זה."

העיתון ציין גם כי בעוד שהזוג "הרוס" מהכרעת הדין האשמה, יש מעטה כסופה למבחן: טוד עשה תיקון עם הבת לינדזי כריסלי.

"לינדי נמצאת שם עבור שני הוריה למרות הניתוק הקודם שלה מטוד", אמר בעבר מקורב לרשת. "היא הניחה בצד את המחלוקות שלה עם טוד כדי להיות שם בשבילו וזה היה חשוב לו מאוד".

כריסלי יודעת הכי טוב עונה תשיעית, חלק שני, תעלה לבכורה ביום חמישי, 23 ביוני, בארה"ב.קישור מקור