סוואנה כרסלי מטילה ספק בעונש המאסר הקצר של ג'ן שאה

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins, Bravo

בתור ההורים שלה טוד ו ג'ולי כריסלי ללכת לכלא הפדרלי כדי להתחיל לרצות את זמנם בגין העלמת מס והונאת בנק, סוואנה כריסלי לא מבין למה עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שַׁח לא ניתן עונש חמור יותר.

לדברי סוואנה, הפשעים של הוריה הם כאין וכאפס בהשוואה לפשעים של ג'ן, שהיו לה קורבנות אמיתיים וטרף קשישים במסגרת תוכנית טלמרקטינג לאומית. ג'ן קיבלה 6.5. שנים בכלא ואילו טוד וג'ולי קיבלו יחד 19 שנים. טוד ישרת 12 שנים וג'ולי תשרת שבע שנים.

"שים את המקרים זה לצד זה, וזה לא הגיוני – זה פשוט לא," טענה סוואנה במהלך פרק שלה בינואר לא נעול פודקאסט.

"היו מאות קורבנות שהיו קשישים, ואנשים שסיפקו הצהרות שאיבדו את בתיהם, איימו לשים קץ לחייהם", המשיכה סוואנה. "היו כל כך הרבה דברים שונים, והיא קיבלה שש שנים וחצי. תעשה שזה הגיוני!"

ה כריסלי יודעת הכי טוב הכוכב המשיך והסביר שג'ן אשמה חד משמעית והודתה בפשעיה בבית משפט פתוח. עם זאת, מה שמקומם אותה הוא שטוד וג'ולי מעולם לא ויתרו על הצהרותיהם על חפותם, והיא טוענת שהם נעשו דוגמה שלא בצדק.

"יש לך מישהו שלא הודה באשמה ושיעמוד איתן בזה", אמרה סוואנה. "אנחנו עומדים על האמת שלנו שהיא לא אשמה, [and] אין קורבנות".

ג'ולי הופיעה גם בפרק שהוקלט מראש וטוענת ש"יש יותר" במצב שלה ושל טוד ממה שמאפשרים לה, והיא התחייבה לרדת לעומקו גם כשהיא נכנסת לכלא.

"שום דבר מזה לא מסתדר, ובעיני, יש בזה יותר," אמרה ג'ולי. "התחייבתי להבין מה זה ולעבור לנו להגיע לצד השני של זה כדי שנוכל לעזור לאנשים אחרים שעוברים דברים כאלה".

הפרק של הפודקאסט שוחרר שעות לפני שטוד וג'ולי דיווחו למוסדות הכלא שלהם כדי להתחיל את עונשם ביום שלישי, 17 בינואר.

לפני ימים ספורים, דחה שופט את בקשתם של בני הזוג לערב ולהאריך את מועד מסירתם ב-21 ימים.

טוד ירצה את הצעתו ל-12 שנים במחנה הכלא הפדרלי פנסקולה בפלורידה, וג'ולי תשרת את שבע השנים שלה ב-FMC הפדרלי בלקסינגטון, קנטקי, בשינוי של הרגע האחרון. במקור, ג'ולי הייתה אמורה לבלות את עונשה במריאנה, פלורידה, במרחק שעתיים בלבד מטוד. לא ניתנה סיבה לשינוי.

לטוד וג'ולי יש תוכניות לערער על הרשעותיהם.

קישור מקור