אומר שגרייסון נאבק

סוואנה כרסלי משתפת את עדכון גרייסון לאחר ההרס, וקלואי

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

כריסלי יודעת הכי טובשל סוואנה ו ג'ולי כריסלי פותחים וחושפים פרטים נוספים סביב הצרות המשפטיות של המשפחה המפורסמת אחרי ג'ולי ובעלה, טוד כריסלינידונו ל-19 שנות מאסר ביחד בגין הונאת בנק והעלמת מס.

ג'ולי הופיעה לצד סוואנה לפרק בפודקאסט שלה, לא נעולוהיא גילתה למעריצים שחברים ותיקים נטשו אותה לאחר הרשעתה וכיצד "בת" קלואי מטפל בחדשות הטראומטיות. בנוסף, בפעם הראשונה, סוואנה פנתה לאח הצעיר גרייסון כריסליתאונת הדרכים האלימה של שהותירה אותו פצוע ומאושפזת.

במהלך הפרק (שהוקלט לפני שג'ולי וטוד נגזרו גזר דינם), אמרה סוואנה שקלואי הרבה יותר חכמה ו"חוטנית" ממה שאנשים נותנים לה קרדיט עליה, והיא יודעת יותר על המצב המשפטי של המשפחה ממה שהיא הייתה רוצה .

"היא תרכיב את האוזניות שלה ותתנהג כאילו היא מקשיבה למשהו כשבמציאות שום דבר לא פועל", אמר מייסד Sassy by Savannah. "אז, היא שמעה על כל הבעיות המשפטיות שהיו לנו [them]."

הצמד התמודד לאחרונה עם ביקורת וטרולים מקוונים לאחר שסוואנה התייחסה לקלואי כ"אחותה" בפוסט באינסטגרם שחגג את יום הולדתה ה-10 של קלואי ב-10 בנובמבר.

"קלואי רואה בך את אחותה הגדולה… כי זה הבית שבו היא גדלה," אמרה ג'ולי. "זה פשוט הורג אותי שאנשים צריכים לשים תווית על כל דבר."

באותה צורה, ג'ולי אומרת שהיא רואה בקלואי את בתה ולא את נכדתה.

"לכל ילד שאומץ יש הורים ביולוגיים", המשיכה ג'ולי. "זה לא אומר שאנחנו לא ההורים שלה. היא שלנו. היא הבת שלנו. היא לא הנכדה שלנו. היא הבת שלנו, מה שהופך אותה לאחותך".

סוואנה הסכימה והוסיפה, "משפחה זה מה שאתה עושה אותה."

השיחה פנתה אז לתאונת הדרכים של האח הצעיר גרייסון בכביש בינעירוני בנאשוויל, טנסי, ב-12 בנובמבר.

"הוא היה בכביש המהיר. אני חושב שמכונית אחרת הייתה, כאילו, נטתה פנימה ומחוץ לתנועה", הסבירה סוואנה. "אני חושב שכולם בסיטואציה פשוט תיקנו יתר על המידה בגלל המכונית האחת הזו."

סוואנה נזכרה כיצד הדבר הראשון שגרייסון היה מודאג ממנו היה הוספת הצרות המשפטיות של הוריו לקראת גזר הדין.

"הדבר הראשון שהוא אמר היה, 'זה היה הדבר האחרון שכולם היו צריכים'", אמרה. "אבא היה כמו, 'גרייסון, אתה חי, אתה בטוח, למי אכפת? זה רכב, בשביל זה יש ביטוח. אתה חי ואתה בטוח וטוב לך'”.

לאחר מכן חשפה סוואנה שגרייסון התקשר אליה ראשון לאחר ההתנגשות כי הוא "פחד" להסתבך בצרות, וסוואנה יכולה "להציל אותו מזה".

למרות שהתאונה הייתה "רעה", סוואנה אישרה שגרייסון בסדר. "הרביץ, אבל הוא בסדר," היא אמרה.

סוואנה חשפה מוקדם יותר החודש כי בזמן שהוריה משרתים את זמנם, היא תזכה למשמורת הן על קלואי והן על גרייסון.

הרשעותיהם של טוד וג'ולי לא רק השפיעו על משפחתם, אלא גם השפיעו על המעגל החברתי של בני הזוג. ג'ולי חשפה חברים שיש לה כבר 20 שנה ויותר נטשו אותה ואת טוד בזמן הצורך שלהם.

"ראיתי אותך נאבקת עם אנשים מסוימים שלא הגיעו אליך, אנשים שאתה מכיר שנים, או מאז שהיית ילד או 20 שנה," ציינה סוואנה לאמה. "לא להושיט יד זה נחמד."

נראה שג'ולי נקטה עמדה אופטימית יותר בעניין, והאמינה שחבריהם כנראה "לא יודעים מה לומר" או עשויים להרגיש "מסורבלים". עם זאת, היא אמרה שאם התפקידים היו הופכים, היא תהיה שם עבור חבריה בקצב לב.

"אני פשוט סוג של חבר שאם אני חבר שלך, אני חבר שלך", שיתפה ג'ולי. "אני חבר שלך בין אם יש לנו שני דולרים ביחד או שיש לנו מיליונים, בין אם דברים הולכים נהדר ובין אם העולמות שלנו מתפרקים, בין אם הילדים שלנו נהדרים או שהם איבדו את דרכם. זה מי שאני."

עם זאת, ג'ולי לא נותנת למסרבים לזעזע אותה, מכיוון שהיא איתנה בקביעותיה לגבי "מה [she] עשה ומה [she] לא עשה."

טוד וג'ולי מתכננים לערער על גזר דינם מכיוון שעורך דינם הצהיר כי מספר "טעויות" תרמו לכך שזוג הריאליטי לא קיבל משפט הוגן.קישור מקור